Молитва святому апостолу Андрію Первозванному

Молитва святому апостолу Андрію Первозванному

Істинно віруючі християни вшановують досить велика кількість богоугодніков, які дотримуються благочестивого способу життя і які взяли смерть свою в страшних муках. Проповідник Андрій був першим з 12-ти Божих посланників і був наділений даром ізлечіванія душі і тіла людини. Православні християни волають про службу з молитвою апостолу Андрію Первозванному з різними проблемами, наприклад, з проханнями про хороше нареченого, про роботу, про здоров’я, і ​​все, ті благання, що були піднесені щиро ніколи не залишалися без відповіді. У наведеній же нижче статті ми розглянемо більш детально в яких саме ситуаціях можна звертатися до святцях і такі популярні тексти молитов.

У чому допомагає святий апостол

Благання, звернена до посланнику, несе в собі величезну силу, бо він просить перед Спасителем за молитовним зверненням людей в самих різних життєвих ситуаціях:

Значна кількість людей стикаються можуть стикатися на службі з багатьма негараздами, через які продовжувати трудову діяльність стає просто нестерпно. Молебень апостолу може посприяти в отриманні надбавки платні і просування по службі, а також вспоможет налагодити відносини як з начальством, так і з колективом. Ті, люди, які залишилися без роботи можуть вимовляти молебень щоб відшукати хороше робоче місце з гідною заробітною платою. Головне кожен день звертатися в молитовному проханні до святці, не маючи при цьому жодних злих помислів і зберігаючи душу в чистоті.

Прохання про здоров’ї

Підносити молитвословие дозволено не тільки коли самої людини долає хворобу, а й за рідних і близьких людей у ​​яких є проблеми зі здоров’ям. Первозванному праведному можуть підноситися молитовні звернення про здоров’я в стінах храму перед ликом богоугодніка або ж домашніх умовах. Для цього необхідно поряд з хворим поставити божественний образ і час від часу обмивати його свяченою водою. Рекомендується також відвідати церкву і запалити свічку за одужання рідну людину.

Ось як чітаеться молитва Андрію Первозванному про зцілення:

«Усюди ім’ям Господа Ісуса болящія зцілюючи, мертвих воскрешаючи, біси виганяючи, і у Патрах передсмертну проповідь твою чудесами затвердив єси, апостоле Христів, і Анфіпата Леза звернув еси до пізнання істини, егда спротиву заради виразкою вражений бувши, тобою від одра хвороби воздвіжеся прийняло; люди ж вси, бачивши в тобі силу Божу, ідоли своя сокрушіша, посем і Господь явився тобі, якоже Павлу іноді в Коринті, і повів взяти Хрест твій, назнаменовав сім твоє в Патрах, заради Нього, страждання. Тому і ми, дивуючись веліей благодаті в тобі, благоговійно взиваємо: Радуйся, велія Бога всемогущаго сило; радуйся, шанований став чудес скарб. Радуйся, древніх Патр просвіта та прикраса; радуйся, невіра Анфіпата в віру перемінив. Радуйся, бо там паки явився тобі Господь, на подвиг хресний тя прізвавий; Радуйся, бо підготувала тобі вінець правди. Радуйся, Андрія,

Молитва Андрію Первозванному про заміжжя

Цілком нормально що кожен батько бажає бачити своє чадо щасливим і тому переживають за те який обранець їм уготований долею. Батькам же догодити з нареченим буває дуже непросто, проте вони і своїми силами можуть потурбуватися про те, щоб для свого дитя вибрати найкращого супутника життя, звернувшись за вспоможение до Божественним силам Молебень апостолу про хороше чоловіка може допомогти захистити дочку від поганого обранця, а також відвести від гріховних пут шлюбу.

Батькам необхідно сходити в храм і поставити по 3 свічки біля лику Спасителя, його головного посланника і Миколи Угодника. Збираючись йти додому обов’язково слід купити церковних свічок і взяти свяченої води і якщо всіх вищевказаних образів в будинку немає, то нудно придбати їх в храмової лавці. У стінах будинку в повній самоті перед Божественними ликами запаліть свічки і розмістіть поруч чашу з водою.

В першу чергу потрібно прочитати «Отче наш», а також Псалом 90, і тільки після цього перехреститися і прочитати 3 рази поспіль такі слова, осіняючи при цьому себе хресним знаменням:

«Первозваного апостола Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, Церкви наступнику верховний, всехвальних Андрія! Славімо і величаємо апостольські труди твої, сладце поминаємо твоє благословенне до нас пришестя, ублажаємо чесна страждання твої, яже за Христа перетерпів єси, цілуємо священні мощі твої, шануємо святу пам’ять твою і віруємо, що живий Господь, жива ж і душа твоя, і з ним на віки на небі перебуваєш, ідеже і нас любов’ю твоєю НЕ оставляеші, якоже полюбив батьки наша, егда Духом Святим прозрів єси землі нашея до Христа звернення. Віруємо ж, яко і молишся про нас Бога, вбачаючи в світлі Його вся потреби наша. Тако цю віру нашу в храмі твоєму сповідуємо, і Господа і Бога і Спаса нашого Ісуса Христа молимо, молитвами твоїми подасть нам вся потрібна для спасіння нас грішних: так якоже ти абие до гласу Господа, залишаючи сіті твоя, неухильно Тому пішов єси, сице і кожен із від нас не своїх сих да шукає, але еже до творення ближнього, і про горнем званні та думає. Імущі ж тя предстателя і молитовника про нас, сподіваємося, яко молитва твоя багато може перед Господом і Спасителем нашим Ісусом Христом, Йому ж належить всяка слава, честь і поклоніння з Отцем і Святим Духом на віки віків. Амінь».

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: