Сильна молитва за здоров’я до Пресвятої Богородиці

Сильна молитва за здоров'я до Пресвятої Богородиці

Що може бути важливіше в нашому житті як ні стан нашого здоров’я? Нехай ми будемо багаті, будемо займати високе положення в суспільстві або користуватися загальною повагою, але при проблемах зі здоров’ям нічого з цього всього нам буде ні мило. У моментах, коли такі проблеми виникають, ми готові піти на все, тільки щоб знову бути здоровими. Саме тому ми починаємо звертатися з молитвою до Пресвятої Богородиці за здоров’я хворого. Цю молитву можна читати як самому за себе, так і за іншої хворої людини.

Ікона «Цілителька»

Серед різноманіття різних образів є один, який особливо шанують. Його називають «Цілителька». День пам’яті даного лику — 1 жовтня. Уже сама назва говорить про те, що вона пов’язана з певними чудесами. До даної ікони звертаються з такими проханнями:

Але у кожного є своє розуміння чуда і тому прохання, які звертають до неї можуть бути різноманітними.

Молитви Пресвятій Діві

Так як Богоматір була сама матір’ю, то і більшість жінок звертаються з молитвами Пресвятої Богородиці за здоров’я для своїх дітей і близьких. Пам’ятайте про те, що дарує нам благодать Господь і саме до нього необхідно спочатку звертатися, а потім вже до всіх інших святих. Також не потрібно забувати і про слова подяки за надіслані чудеса.

Коли Ви читаєте молитву за здоров’я Богородиці «Цілительці» за іншу людину, то варто пам’ятати про те, що робити це треба від чистого серця і з добрими помислами. Така молитва тоді буде володіти сильними чудодійними силами, так як це буде зроблено безкоштовно. Її вимовляти можна як в домашніх умовах, так і в храмах. Молиться можна не тільки за себе, але і за іншу людину. Крім того варто пам’ятати про те, що молитва, за іншу людину може вимовляється тільки в тому випадку, якщо він хрещений.

Як правильно читати молитву за здоров’я:

Бувають випадки, коли крім читання молитов за здоров’я замовляють ще й М олебен за здоров’я Богородиці. Цей ритуал також досить ефективний. Його вимовляють священнослужителі в межах богослужбового здоров’я після попередньої домовленості з замовником. Робити замовлення на таке читання можна:

Відзначають, що така процедура значно підвищує шанси хворого на одужання. Кожна молитва несе в собі певний енергетичний заряд, який може подарувати віру і надію на світле майбутнє. Такий позитивний настрій допоможе хворому гармонізувати його внутрішній стан і в зв’язку з цим його недуга буде поступово відступати. Буває таке, що перебіг хвороби може різко погіршиться. Це може бути пов’язано з порушенням внутрішньої рівноваги людини.

У таких випадках кажуть, що людина хворіє душею. У таких випадках молитва допомагає повернути внутрішню рівновагу, побороти терзають його страхи та повернути спокій.

Пам’ятайте, що молитва Богородиці за здоров’я — це не єдиний текст. Воно включає в себе велику кількість молитовних співів перед різними образами. Всі вони спрямовані на різних людей і проти різних недуг. Якщо Ви не можете вибрати той, який підходить саме Вам, то порадьтеся зі священиком з цього приводу.

Також в проханнях можна використовувати читання акафісту Богородиці за здоров’я. Текст молитви звучить ж наступним чином:

«О, Пані Пресвята Владичиця. Дістань нас, Божих рабів (імена), з гріховної глибини і визволи від раптової смерті і всякого темного зла. Подаруй нам, Пані наша, здоров’я і мир нехай просвіти нам очі і розум серцевий, бо до порятунку світлого. Пособи нас, Божих рабів (імена), Велике Царство Твого Сина, Ісуса Бога нашого: єси Його держава благословенна з Пресвятим Духом і Отцем Його. Амінь».

Не забувайте про те, що потрібно читати ще і подячні молитви. Крім того, звертайтеся до Господа якомога частіше, а не тільки з приводу.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: