Молитва про сімейне щастя до Матрони Московської

Молитва про сімейне щастя до Матрони Московської

Кожній людині хочеться щастя в особистому житті. Любов це світле почуття, яке окрилює людей. У православній вірі виділяють наступних шанованих святих Миколая Чудотворця, Ксенію Петербурзьку, Параскеви П’ятниці, Петра і Февронію. Молитви Матрони Московської про щастя в особистому житті також допомагають знайти другу половинку.

Свята Матронушка

Загальноприйнято вважати в православ’ї, що Свята Матрона обраниця Господа від народження для допомоги людям. Вона народилася без очних яблук, і цим отримала дар небес здатністю творити чудеса. Сама старица говорила, що бачить людей душею. Саме це почуття допомагало і зціляв людей. Життя святий була сповнена злигоднів і поневірянь. Крім відсутності очей вона втратила здатність пересуватися, відмовили ноги.

Але вона не думала, що Бог її образив, а навпаки дав дар, бачення душевного світу оточуючих людей. Матрона була істинно віруючою жінкою і завжди в своїх молитвах просила Бога за людей і її прохання не залишалися без відповіді. Вона все життя була самотньою і розуміла, як важливо кожній людині знайти вірно подорожнього для життя. Саме тому дівчата і жінки просять Святу.

Про що моляться Святий

За життя все, хто звертався за допомогою до Матрони, отримала підтримку завдяки її молитвам, вона зцілювала і духовно і тілесно. В даний час потік людей до її образу і останкам в Покровському монастирі не висихає.

Просять:

Багато жінок стверджують, що молитви Матрони про щастя не залишаються без уваги. Сенс будь-якої жінки в народженні дітей, а святая вважається покровителькою дітей. Але діти нормально ростуть в повноцінній сім’ї, де є батько і мати.

Як слід читати молитви

Незалежно від того хто просить особистого щастя чоловік або жінка існують певні правила:

 • Перед читанням молебню слід відвідати храм і поставити свічки трьом святим Ісусу Христу, Богородиці та Матрони Московської. В думках просити про виконання бажання.
 • Вимовляти молитву Матрони про особисте щастя можна в будь-який час, але місяць повинна бути на убуванні.
 • Виконувати читання благання перед образом Святої із запаленими свічками.
 • Благання до такої Святої служить оберегом. Вона прийде на допомогу, якщо щиро попросити. Найголовніше велика віра в її силу.
 • Спочатку треба просити підтримки у Господа і Богородиці, потім просити святу Матрону. Але не можна мріяти про грішній любові і руйнувати чужу сім’ю. Перелюб один з семи смертних гріхів, щастя в цьому випадку не буде, а тільки біда.
 • Текст молитви Матрони Московської про сімейне щастя вимовляється з безгрішними і чистими думками. Моліться і вас почують, просите і вам дадуть.

  «Матінка-Матронушка, зазирни в серце моє. Допоможи відшукати судженого, який хочуть зустрітися зі мною та мається без любові. Допоможи знайти того, кого я полюблю і хто мене полюбить. Прошу тебе, що страждала, смиренно, припади ти до ніг Господа нашого, Ісуса Христа. Упросив його дарувати мені життя сімейну. Нехай в юдолі нашої багатостраждальної благодать Божа не залишить нас. В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа, і нині, і повсякчас, на віки віків. Амінь.»

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: