Молитви за здоров’я і зцілення до Богородиці

Молитви за здоров'я і зцілення до Богородиці

Стверджують, що не просто так хвороба обрушується на православну людину, а як результат створення греходеянія. Вважається, що в християнській релігії за рахунок хвороб і скорботи віруючий може розвиватися духовно, що дозволяє йому наблизитися до Божественним силам. Сильна молитва за здоров’я Богородиці Цілителька, Всевишньому або ж святим сприяють полегшенню стану, а в певних випадках вони навіть допомагають людині повністю позбутися від недуги. Найбільшою ж популярністю серед православних користуються молитви, звернені до Пречистої Діви, а ось якого образа Богоматері найкраще підносити молебень, як правильно її вимовляти і який її текст ви дізнаєтеся з наведеної нижче статті.

Чудотворні образи Небесної Цариці про дарування здоров’я

Для мирських вірян головною покровителькою та благодійниця вважається Пречиста Діва, молитовні прохання якої вимовлені від щирого серця будуть безсумнівно почуті. Молебний звернення про вспоможение найкраще підносити перед ликом Пречистої Діви. Ось деякі найбільш шановані з них:

Молитва Богородиці Скоропослушниці за здоров’я вимовляється при різних недугах, захворюваннях на рак, про прозріння духовному, допомоги під час пологів і про вигодовуванні молоком, а також про дітей. Однак крім цього до Матінки можна звернутися і в тому випадку, коли людина не знає, про що просити, як йому правильно вчинити і він перебуває в подиві і розгубленості.

Саме молитвословие виглядає таким чином:

«Про пресвята Діво, Мати Господа Всевишнього, скоропослушная заступниці всіх, до Тебе з вірою вдаються! Поглянь із висоти небесного величчя Твого на мене, непотрібного, до святої ікони Твоєї припадаючи, почуй скоро смиренну молитву мене, грішного і принеси ю до Сина Твого, умоли Його, нехай осяє похмуру душу мою світлом Божественним благодаті Своєї і очистить розум мій від помислів суєтних, так утихомирить стражденні моє серце і зцілить рани його, та напоумить ма на добра справи і зміцнить работати Йому зі страхом, хай вибачить вся вчинена мною зла, щоб визволив від вічної муки і не позбавить небесного Свого царства. Про Преблагословенна Богородице! Ти вподобав єси нарещіся у образі Твоєму Скоропослушниця, повелевающі всім прітекаті до Тебе з вірою, не погорди убо мене, скорботного, і не допусти загинути мені в безодні гріхів моїх, на Тебе по Бозе все моє уповання і надія порятунку, і Твоєму покрову і заступництва вручаю себе на віки віків. Амінь»

Чудотворне зображення Діви Марії Матері «Цілителька» являє собою, лик Всецариці, яка схилилася над ліжком хворого. Джерелом створення стало дивовижне ізлечіваніе церковнослужителя Московського Невернінского храму, то сталося наприкінці 18-го століття. Списки з цим божественним чином зазвичай розміщують в лікарняних каплицях і церквах, а саме волання до Пречистої вспомогалі здолати багато хвороби і навіть найважчі. Перед даними ликом можна вимовляти таке молитвословие:

«Про Пресвятої Пані Цариці Богородице, вища всіх небесних сил і найсвятіша всіх святих! Припадаємо і поклоняємося Тобі перед всечесні і цілющим Твоєю, згадуючи дивне явище Твоє болящому клірику Вікентію, і старанно молимо Тебе, всесильну роду нашого заступницю і помічницю: як древній подала зцілення того клірику, тако і нині зціли наша душі і тіла, болезнующія ранами гріхів і пристрастей всілякої, визволи нас від всяких напастей, бід, скорбот і вічного осуду, збережи від душепагубних навчань і безвір’я, від улесливих і нахабних нападів невидимих ​​ворогів, подай нам християнську кончину, безболісно, ірну, непосоромлена, Святих Таїн причетність і сподоби нас на безсторонню судищі Христовім дива одесную Всеправеднаго Судді і блаженний голос його почують: «Прийдіть, благословенні Отця Мого, візьміть у спадщину уготоване вам Царство від створення світу». Амінь»

Іверський образ Всецариці здатний обдарувати прохача надією на розуміння здійснених помилок, набуття чистоти внутрішньої і спокутування вчинених греходіяній. Такий божественний лик вспомогалі віруючим християнам, які на своєму життєвому шляху оступилися і зробили гріх, хочуть позбутися від шкідливих пристрастей, схильні до недугу тіла і душі, причому підносити молитву можна не тільки за себе, але також і за друзів, близьких людей і навіть ворогів.

Молитва Іверської ікони Божої Матері за здравіє:

«Від святої ікони Твоєї, про Владичице Богородице, зцілення подаються з вірою та любов’ю приходять до неї, так і мою неміч відвідай і душу мою помилуй, Блага, і тіло зціли благодаттю Твоєю, Пречиста.

Про Пресвята Владичице Владичице Богородице! Прийми негідну молитву нашу, і збережи нас від наклепу злих людей і від раптової смерті, і даруй нам перш кінця покаяння. На моління наше змилосердься і радість замість смутку даруй. І визволи нас, Пані, від усякого лиха і напасті, скорботи і хвороби, і від всякого зла. І сподоби нас, грішних рабів Твоїх, праворуч дива у Друге Пришестя Сина Твого, Христа Бога нашого, і спадкоємці бути Царства Небесного і вічного з усіма святими в нескінченні віки віків. Амінь».

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: