Молитва перед пологами до Пресвятої Богородиці

Молитва перед пологами до Пресвятої Богородиці

Вагітність — це важливий період для кожної жінки. Але більш важливим є процес пологів. Його багато хто дуже боїться, не вельми народжували дівчинки. Перед самими пологами починається страх і паніка. Кожна майбутня мама переживає що раптом щось піде не так і з малюком або з нею може щось трапиться. У багатьох випадках такі переживання безглузді. Але щоб все ж пологи пройшли успішно, священнослужителі рекомендують читати молитву Богородиці перед пологами. Вона допоможе не тільки відчути себе впевненіше породіллі, а й забезпечить легкі пологи.

Кому прийнято молиться про допомогу

Ще з давніх часів всі породіллі підносили молитву перед пологами Пресвятої Богородиці. Це й не дивно. Адже саме вона вважається покровителькою і заступницею мам і дітей. Найпопулярнішими іконами, перед якими прийнято просити про легкі пологи вважаються образи «Небесної цариці», «Цілительки», «Федоровська» та інші. Для посилення ефекту молитву під час пологів Богородиці читають тоді, коли починаються перейми. Її повинні вимовляти рідні і близькі жінки. Дуже важливо молитву вимовляти в стінах будинку перед образом або в церкви.

Але також важливо знати, що існує образ ікони Божої матері «Помічниця в пологах». Вона є однією з найпопулярнішою. Даному образу адресовано дуже багато звернень у багатьох важких життєвих ситуаціях. Вважається що молитва під час пологів Богородиці дуже сильна якщо її читати перед іконою Богоматері «Помічниця в пологах». Вона обов’язково почує молитву, яка виходить від душі і допоможе так як свого часу Божа Матір при пологах зазнала сильні муки.

Молитва іконі Божої Матері «Помічниця в пологах»

У стародавні часи молитва Божої Матері завжди читалася породіллею в найважчі хвилини народження малюка або, коли породіллі загрожувала сильна небезпека. Сьогодні ж так як кожна жінка може потрапити до недобросовісного доктору священнослужителі рекомендують читати молитву до пологів кожній жінці. Більш того не зайвим буде придбати і образ святої, щоб він по можливості завжди знаходився поруч з породіллею.

Як правило на образі свята зображена стоячи, її голова не покрита хусткою з розпущеним волоссям. Руки Богоматері на іконі зображені схрещеними на грудях. На лоні знаходиться Предвічне Дитя. Воно тримає одну руку на коліні, а інша рука трохи піднята вгору наче благословляє. І так чому ж допомагає прохання до святої. Молитва перед пологами до Пресвятої Богородиці допомагає в наступному:

Також молитовне звернення допомагає жінкам, яким поставлений діагноз безпліддя завагітніти і народити здорове дитя. Скінчено не зайвим буде відвідати церкву і обов’язково сповідатися і причаститися. Замовте молебень за здравіє. Купіть три свічки і поставте їх навпроти образу. Після чого прочитайте спочатку молитву «Отче наш» і тільки потім почніть своє звернення до Богородиці.

Пам’ятайте, щоб прохання було почуто його потрібно вимовляти не тільки в той момент, коли потрібна допомога. Звертайтеся до святої протягом всієї вагітності. Головне, щоб у вашому серці була сильна віра в силу Всевишнього і Богородиці. Тільки при сильній вірі ваші молитви будуть почуті.

Текст молитви:

Про Преславна Мати Божа, помилуй мя, рабу Твою, і прийди до мене на допомогу під час моїх хвороб і небезпек, з якими народжують чад всі бідні дочки Єви. Згадай, про Благословенна між жонами, з якою радістю і любов’ю Ти йшла поспішно в горнюю країну відвідати сродніцу Твою Єлисавету під час її вагітності і яке чудове дію справило благодатне відвідування Твоє і в матері, і в дитинку (Лк. I, 41-45).

І по невичерпного благосердя Твоєму даруй і мені, приниженні Своїй невільниці, звільнитися від тягаря благополучно, даруй мені цю благодать, щоб дитя, покоїться тепер під моїм серцем, прийшовши до тями, з радісним Взиграніе, подібно святому немовляті Іоанну, поклонялось Божественному Господу Спасителю, який з любові до нас, грішних, що не зогидив і Сам стати немовлям.

Невимовна радість, що сповнилося незаймане Твоє серце при погляді на новонароджена Твого Сина і Господа, та потішить скорботу, майбутню мені серед хвороб народження. Життя світу, мій Спаситель, народжений Тобою, нехай спасе мене від смерти, що присікає життя багатьох матерів на годину дозволу, і так прічтет плід лона мого до числа вибраних Божих. Почуй, Пресвята Царице Небесна, смиренну молитву мою і зглянься на мене, бідну грішницю, оком Твоєї благодаті, що не посором мого уповання на Твоє велике милосердя й осіни мене.

Помічниця християн, Ісцелітельніца хвороб, так сподоблюся і я випробувати на собі, що Ти — Матір милосердя, і щоб я прославив завжди Твою благодать, що не отвергшая ніколи молитви бідних і рятує всіх закликають Тебе під час скорботи і хвороб. Амінь.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: