Молитва про здоров’я рідних і близьких до Пресвятої Богородиці

Молитва про здоров'я рідних і близьких до Пресвятої Богородиці

Що може бути важливіше в цьому житті для людини як не його здоров’я. Є багато речей, які можна купити, але це не відноситься до даного пункту. Саме міцного здоров’я ми бажаємо всім своїм друзям, родичам і близьким. Для обдарування і зміцнення здоров’я можна читати молитву про рідних Богородиці. Є також молитви і іншим святим, але багато хто говорить про те, що Богоматір постійно стоїть на захисті родинних зв’язків.

Проблеми зі здоров’ям і як допомогти

Православ’я надає великого значення родинним зв’язкам і родовому дереву. Прийнято було вважати, що життя людини і його доля безпосередньо залежать від того, як жили предки і який образ вели. Всі люди пов’язані духовними зв’язками між собою, але найбільш відчутна така нитка між родичами.

Є навіть таке порівняння, що коли починає боліти дерево, то на ньому в’януть листочки і воно хворіє. Теж саме відбувається і з рідними. Саме тому варто молиться Богородиці за здоров’я близьких. Після цього Ваше життя і життя Ваших близьких стане куди більш цікавіше.

Проблеми зі здоров’ям не завжди пов’язані з яким-небудь захворюванням. Часом буває і так, що це результат якогось впливу з боку. У таких випадках такий вплив називають порчім. Позбудеться від неї можуть допомогти знаючі люди. Не рекомендується намагатися зняти порчу самостійно. Просто під час рятування від такого негативу відбувається звільнення від негативної енергії. І їй кудись варто діватися. Так ось Ваших знань може бути недостатньо для усунення даної проблеми і Ви можете підхопити щось серйозне.

Найбільш безпечним прийнято вважати читання молитви про близьких Богородиці. Вона допоможе:

Молитва за здоров’я Матері Господньої

Богоматір вважають святою через те факту, що вона дала життя божественному малюкові. Багато звертають до неї свої прохання і молитви на знак подяки за те, що завдяки народженню святого дитя, вона врятувала таким чином все людство. Таким чином вони намагаються отримати її прихильність до себе. Текст даної молитви полягає в наступних словах:

«Про Пресвята Владичице Діво Богородице, спаси і сохрани під покровом Твоїм моїх чад (імена), Усіх юнаків, отроковиць і немовлят, хрещених і безіменних і в утробі матері носяться. Украй їх ризою Твого материнства, збережи їх в страху Божому і в слухняності батькам, умоли Господа мого і Сина Твого, нехай дасть їм корисне для спасіння їх. Вручаю їх Материнському смотрению Твоєму, бо Ти єси Божественний Покров рабам Твоїм.

Матір Божа, введи мене у образ Твого Небесного материнства. Вилікуй душевні і тілесні рани дітей моїх (імена), моїми гріхами нанесені. Вручаю дитино цілком Господеві моєму Ісусу Христу і Твоєму, Пречиста, небесному заступництву. Амінь».

Пам’ятайте, що не важливо те, до якого святому і які слова Ви будете звертати. Важливе те, які помисли і з яким серцем Ви будете це робити.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: