Молитва про сім’ю до Пресвятої Богородиці

Молитва про сім'ю до Пресвятої Богородиці

Родина. Що може бути важливіше і цінніше? У ній здоров’я і радість, відрада і підтримка — все те, що робить життя людини осмисленої, праведної, яскравою, щасливою. Варто пам’ятати про те, що сімейне вогнище — це той «вогник», який дарує тепло лише тим, хто вміє зберегти його, зробити ще сильніше і вище, щоб не тільки зігріти всіх, але і висвітлювати життєві шляхи кожного незгасним світлом добра і віри. І як би сумно звучить, але сім’я — це те, за що потрібно боротися, завжди і у всьому, інакше знайдеться безліч незалежних від людини причин, які можуть призвести до її неминучого розпаду. Часто в таких випадках люди звертаються до Всевишнього, і одне з найсильніших молитов є молитва про сім’ю Пресвятої Богородиці, про яку і піде мова далі в статті.

Молитви про сім’ю

Молитва Богородиці про благополуччя в родині настільки важлива і сильна духовно, що часом лише вона залишається останньою крапкою в справі порятунку найсвятішого і рідного. І перш ніж звертатися до Пресвятої за допомогою, необхідно зрозуміти одну перевірену і доведену часом істину про значимість сім’ї в житті людини і його безпосередній ролі в цьому. А вона дуже важлива, і часто саме від його дій і слів залежить майбутнє цієї святині.

Тому перед тим, як прийти в храм, потрібно дати собі відповідь на одне єдине питання: «Що було зроблено самим людиною для того, щоб зберегти своє вогнище, захистити його від усього злого і недоброго, чи все було випробувано, і чи не є він сам причиною всіх нещасть? «і лише усвідомивши всі повноту цих думок, можна впевнено звертатися до Бога, щоб він почув і послухав молитвам.

Як молиться

Кожне слово, звернене до Господа через святих, покровителів мучеників, — це прохання, прохання до його милості і благословення. І щоб воно було почуто так, як того бажає сама людина, потрібно виконувати певні правила, встановлені Церквою і існуючі вже багато тисячоліть. Дотримуючись їх, кожен, хто приходить в храм за допомогою, повинен строго дотримуватися наступних рекомендацій:

Молитва про сім’ю — це не просто слова, це розмова душі людини з Богом про найпотаємніше: про те, що не має меж у часі і ніколи не втрачає своєї цінності. І тільки величезна віра, чистота, доброта і любов можуть врятувати її, зміцнити, зробити сильніше, захистити. І завжди важливо пам’ятати: все, що по-справжньому цінне і свято, потрібно берегти день у день, щохвилини, щомиті — і тоді праведне щастя стане вірним супутником назавжди.

Текст молитви до Пресвятої Богородиці про збереження сім’ї:

Володарці Преблагословенна, візьми під Свій покров сім’ю мою. Всели в серця чоловіка мого і чад наших світ, любов і непрекословіе всьому доброму; НЕ допусти нікого з сім’ї моєї до розлуки і тяжкого розставання, до преждевременния і внезапния смерті без покаяння.

А будинок наш і всіх нас, що живуть в ньому, збережи від огненнаго запаленою, воровскаго нападу, усякого злого обставинах, разнаго страхування і диявольського мани.

Та й ми купно і окремо, явно і потаємно будемо прославляти ім’я Твоє Святе завжди, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Пресвятая Богородице, спаси нас!

Молитва Казанської Божої Матері про сім’ю:

Про Пресвята Владичице Владичице Богородице! З острахом, вірою і любов’ю припадаючи перед чесною Твоєю іконою, молимо Тебе: Не відверни лиця Твого від вдаються до Тебе, благай, Милосердна Мати, Сина Твого і Бога нашого, Господа Ісуса Христа, нехай збереже мирною країною нашу, нехай виконає Церкву Свою святу да непорушний дотримається ю від невіри, єресей і розколу. Не маємо бо іншої допомоги, що не маємо іншої надії, крім Тебе, Пречиста Діво: Ти єси Всесильна християн Помічниця і Заступниця.

Боронь всіх з вірою Тобі моляться від падінь гріховних, від наклепу злих людей, від всяких спокус, скорбот, бід і від наглої смерті; даруй нам дух розтрощення, смиренність серця, чистоту помислів, виправлення гріховної життя і залишення гріхів, щоб усі вдячно воспевающе величі Твоя, сподобилися Небесного Царства і тамо з усіма святими прославимо Пречесний і величне ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: