Молитва Богородиці про жіноче щастя

Молитва Богородиці про жіноче щастя

Якій жінці не хочеться сім’ї та дітей, а молитва про жіноче щастя Богородиці буде в допомогу. Сім’я це постійна праця, взаємоповага підтримка один одного і розуміння. Від сім’ї залежить багато в людському житті. Це успіх, кар’єра, достаток, щасливі діти і забезпечена старість.

Кому можна молитися

У православній вірі достатню кількість святих, яким можна молитися про особисту долю. Це Блаженної Ксенії, Святим Наталії та Андріану, Ісусу Христу, Діві Марії. Існують ікони Пресвятої Діви, перед якими слід молитися:

Просити вдалою особистого життя можуть як заміжні жінки, так і ті які овдовіли, або були замужем.

Існує традиція просити про вдале заміжжя в день Покрови на Різдво Діви Марії.

Текст молитви:

«Перед Тобою, Мати Божа Пресвята, схиляюся і тільки перед Тобою можу своє серце відкрити. Знаєш ти, Богородиця, все, про що хочу просити я, Божа раба (ім’я), бо серце моє вільне, пусте, не може воно без любові гарячої. Молю і прошу, дай мені дорогу швидку до того єдиного, хто може світлом осяяти все моє життя і відкриє своє серце назустріч моєму для довгоочікуваного і щасливого злиття наших доль і набуття однієї душі на двох. Амінь».

Обряди на жіноче щастя в Різдво Богородиці

Дата свята що не переходить і щороку відзначається 14 грудня. З давніх-давен повелося, що дівчата в це день загадують будь-яке гарне бажання. Пресвята Діва в такий день посилає на землю особливу благодать.

Старовинний звичай в церкві передбачає виконання деяких умов:

 • Прийти необхідно до церкви на ранкову службу і прослухати її до кінця.
 • Свічку ставити за здравіє Божої Матері, а в думках прочитати текст: «На Покров прошу мою голівоньку щастям, здоров’ям і долею щасливою покрити! Так тому і бути! Амінь!»
 • Обряд на Покрова можна провести вдома, але в церкву обов’язково в цей день сходити.
 • Чудовий ритуал на конкретну людину. Для цього необхідний в цей день купити новий віник і совок. Увечері до півночі підмести всю квартиру від вікна до вхідних дверей, примовляючи слова:

  «Заманюють, залучаю Господа раба (ім’я) в палати свої. Щоб не стояв, голову не ламав, а втік з свого двору в мій, щоб щастя ніс з собою. Щоб весілля впорався, так діток хотів, щоб став сміливий та вмів. Щоб життя було дружною, Господу потрібною. На щастя багатою, всім навколо радою. Амінь!».

  Потім прибрати віник і совок і не користуватися атрибутами до самого весілля.

  Головне не тільки дотримати сам ритуал, але і позитивно налаштуватися з добрим серцем. Той, хто з добром на світ дивиться, тому добро повертається.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: