Молитва від пияцтва Богородиці «Невипивана чаша»

Молитва від пияцтва Богородиці «Невипивана чаша»

Залежність від алкогольних напоїв — це свого роду покарання для сучасного суспільства. Зруйновані шлюби, залишені діти, вчинення злочинів і це далеко не весь список діяльності отруює води. Самому людині потрібно вірування причому будь-, бо якщо він вірить, то буде даровано йому зцілення. Молитовне прохання сон Богородиці від пияцтва є вимовленим вголос побажанням, надією на вилікування від напасті. В основному людина страждає алкогольною залежністю в повній мірі не усвідомлює необхідність в лікуванні і щиро сказане молитвословие здатне справді творити чудеса.

Історія появи чудотворного образу

За іконографії божественний лик Всецариці відноситься до типу «Оранта», чи то пак тут Діва Марія представлена ​​з руками, піднятими до верху, а перед Нею Син Божий, що стоїть в чаші Причастя, яка уособлює невичерпне джерело розради і радості духовної. Пречиста Діва підносить молебні за всіх тих, хто грішний і сповіщає, що всякому, хто потребує призначається Невипивана Чаша божественного милосердя і вспоможения.

Перші ж згадки про чудотворному образі Богоматері були засвідчені ще в 19 столітті. Відповідно до існуючої легендою селянинові, який страждає від алкоголізму, приснився сон, в якому монах велів стражденному відвідати церкву де знаходиться ікона Божої Матері від пияцтва, вклонитися їй і вознести молитовне прохання про зцілення.

Довгий час намагався селянин виконати настанову святого отця, бо через свою пристрасть до алкоголю у нього стали відніматися ноги і всю дорогу до чудотворного образу селянинові довелося пройти на колінах.

І лише в серпуховской обителі він відшукав цей лик, а ось звідки саме з’явився в стінах обителі божественний образ історія замовчує.

Стражденний вклонився і виголосив потрібне молитвословие і виконав всі ті умови про які говорив монах. Щиро молитовне прохання вилікувало нещасного не тільки від згубного пристрастья, але також і позбавило від захворювання ніг.

Молитва до Пресвятої Богородиці від пияцтва

Для того щоб молитовне звернення було найбільш дієвим при його проголошенні необхідно дотримуватися деяких рекомендацій, а саме:

Текст молитви Богородиці Невипивана чаша від пияцтва, від алкогольної та інших залежностей:

«О, Премілосердая Діва Марія! До Твоєму заступництву нині взиваємо, молитву нашу не погорди, але вислухай нас: дітей, матерів, дружин і тяжкою хворобою пияцтва одержимих, і того заради братів і сестер, і родичів наших зціли і спасі. О, Милостива Богородиця, доторкнися до сердець їх і до рятівного стриманості направ і приведи. Упросив Христа Бога нашого, нехай простить нам гріхи і зміцнить нас в цнотливість і тверезості. Прийми, Матір Божа, молитви матерів, дружин, чад, що заблукали, які п’ють горілку гірку залишених, і всіх нас, до ніг Твоїх припадають. І так дійде крик і плач наш, молитвами Твоїми, до Престолу Всевишнього. Амінь».

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: