Молитва про благополуччя в родині до Пресвятої Богородиці

Молитва про благополуччя в родині до Пресвятої Богородиці

Що найголовніше для людини? Напевно, відповідь на це питання очевидна так само, як і саме життя. Що б не траплялося, як би важко часом не було, завжди поруч вона — сім’я. Це не просто люблять рідні люди, це крила, які допомагають злетіти, коли, здавалося б, все сили закінчуються. Вони вірять завжди, вічно, до останнього подиху… Тому так важливо зберегти це багатство і вміти його цінувати по-справжньому. Але життя диктує свої правила, і нерідко до підтримки в збереженні самого дорогоцінного людина звертається до Господа. Одна з найбільш шанованих молитов — молитва про благополуччя сім’ї Пресвятої Богородиці, яка, як відомо, є покровителем любові, шлюбу і сімейних відносин. Детальніше про неї далі в статті.

Молитви про сім’ю і сімейне благополуччя Богородиці

До неї єдиною зверталися віруючі люди за допомогою і благословенням в справах серцевих і сімейних, а найчастіше це робили представниці слабкої статі, бо знали, що зрозуміти їх біль і переживання з цього приводу глибоко зможе тільки жінка.

І до сьогоднішнього дня молитви про благополуччя в родині, звернені до Богородиці, не втрачають своєї актуальності — і тисячі жінок щодня приходять до храмів, щоб попросити її зберегти найважливіше і рідне для них, то, що дає сили йти вперед, творити і вірити.

Але завжди потрібно пам’ятати про те, що будь-яка молитва — це прохання, з якою людина приходить до Бога, до його милості і розташуванню. І для того, щоб таке прохання було виконано, сам просить повинен дотримуватися певних правил, а саме:

А головне, завжди пам’ятати про те, що будь-які намагання в питаннях збереження сім’ї — це робота, щоденна, дуже важка і копітка. І тільки лише молитви не буде достатньо, є ще дії самої людини, спрямовані на вирішення тих чи інших проблем. А разом вони дадуть той результат, до якого прагне кожен — захист найціннішого і святого. Кожна сім’я — індивідуальна, і тільки Пресвята знає, що необхідно в ситуації, що життєвої ситуації, бо вона бачить, відчуває, вірує…

Молитва Богородиці про благополуччя в родині — одна з найкрасивіших, чесних і глибоких в православ’ї, бо йде вона з самого серця і говорить про те, що є не просто важливим, а має величезне значення, переоцінити який просто неможливо, як для людини, так і для Всевишнього. Сім’я — основа всього духовного на землі, і її захист — справа праведне і благословенне.

Текст молитви:

Володарці Преблагословенна, візьми під Свій покров сім’ю мою. Всели в серця чоловіка мого і чад наших світ, любов і непрекословіе всьому доброму; НЕ допусти нікого з сім’ї моєї до розлуки і тяжкого розставання, до преждевременния і внезапния смерті без покаяння. А будинок наш і всіх нас, що живуть в ньому, збережи від огненнаго запаленою, воровскаго нападу, усякого злого обставинах, разнаго страхування і диявольського мани. Та й ми купно і окремо, явно і потаємно будемо прославляти ім’я Твоє Святе завжди, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь. Пресвятая Богородице, спаси нас!

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: