Молитва до Пресвятої Богородиці про допомогу в любові

Молитва до Пресвятої Богородиці про допомогу в любові

Напевно кожна людина мріє зустріти взаємну любов, завдяки якій і можна побудувати сильну і міцну сім’ю. Але в останні роки все більше і частіше можна зустріти одиноких людей. Щоб виправити ситуацію необхідно вірити в чудеса і Всевишнього. Священнослужителі рекомендують читати молитву на Успіння Пресвятої Богородиці на любов. Якщо ваша віра буде щирою, а бажання глибоке, то ваша молитва обов’язково буде почута і в недалекому майбутньому верянін обов’язково зустріне свою другу половинку.

Молитва до Пресвятої Богородиці про кохання

Сьогодні багато жінок звертаються до святих з проханням про зустріч з звуженим. Дуже важливо молитовне прохання не плутати з магічними заклинаннями. Разом з тим потрібно зазначити, що деякі дівчата просять у святих про взаємність конкретної людини. Тут також не завжди варто розраховувати на взаємність і допомогу. Справа в тому, що бажання бажанням, але не потрібно забувати і про заповіді Божі.

Якщо у людини є сім’я і діти, то на нього і зазіхне не варто. Як би ви завзято не моляться святі не допоможуть. Для того щоб святі послали допомогу потрібно чітко розуміти, чого ви хочете. Ваша бажана пара повинна бути самотня, як і ви і не пов’язана шлюбними узами.

Що стосується самої молитви, то існує кілька сильних прохань. Особливою силою володіє молитва про любов Казанської Божої Матері. Пам’ятайте, що до неї можуть звертатися не тільки жінки, а й чоловіки. За умови щирості і праведності думок свята обов’язково допоможе кожному. Також не варто забувати, що Всевишній і Богоматір може тільки звести людей, так би мовити познайомити, але за щирість і взаємність почуттів вони не відповідають. Але як би там не було молитовне прохання необхідно вимовляти правильно.

Рекомендації щодо поводження до святих

Перш за все ні в якому разі не проводите аналогію молитовного прохання і магічного змови. Як уже згадувалося вище молитва повинна вимовляється з добрими намірами. Також щоб ваше звернення до святого було почуто не можна молиться про конкретну людину. Пам’ятайте, що прохання — це ваша розмова з Всевишнім і святими.

Вона не має силу влади і не може перетворити віруючої людини в раба. Щоб прохання було почуто виконуйте наступні дії:

Найбільшою силою володіє молитва, яку вимовляють спочатку до Всевишнього, а потім до Богородиці. При сильній вірі святі здатні творити справжні чудеса. Вимовляєте молитовне прохання щодня як мінімум протягом одного тижня. Просіть у святих про зустріч з справжнім почуттям.

Якщо ви не маєте можливість відвідувати регулярно церква або храм, тоді можна придбати в церковній лавці освячений образ Казанської Божої Матері і при будь-якому зручному випадку звертатися до неї. Рекомендується усамітнитися в кімнаті, щоб вам ніхто не заважав поставити перед образом запалену свічку і щиро скажіть слова молитви Божій Матері про допомогу в любові. Не зайвим буде при першій же можливості відвідати церкву і причаститися. Ви будете здивовані, але якщо щиро вірити в чудеса і своє бажання, то за допомогою святих воно обов’язково збудеться. Головне потім після зустрічі не пропустіть свою долю і вірте в силу молитви.

Текст молитви:

Про Пресвята Владичице Владичице Богородице! З острахом, вірою і любов’ю припадаючи перед чесною Твоєю іконою, молимо Тебе: Не відверни лиця Твого від вдаються до Тебе, благай, Милосердна Мати, Сина Твого і Бога нашого, Господа Ісуса Христа, нехай збереже мирною країною нашу, нехай виконає церква Свою святу да непорушний дотримається ю від невіри, єресей і розколу.

Не маємо бо іншої допомоги, що не маємо іншої надії, крім Тебе, Пречиста Діво: Ти єси Всесильна християн Помічниця і Заступниця.

Боронь всіх з вірою Тобі моляться від падінь гріховних, від наклепу злих людей, від всяких спокус, скорбот, бід і від наглої смерті; даруй нам дух розтрощення, смиренність серця, чистоту помислів, виправлення гріховної життя і залишення гріхів, щоб усі вдячно воспевающе величі Твоя, сподобилися Небесного Царства і тамо з усіма святими прославимо Пречесний і величне ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.»

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: