Молитва про допомогу в справах до Пресвятої Богородиці

Молитва про допомогу в справах до Пресвятої Богородиці

Кожен православний віруючий не уявляє свого життя без молитви і про проханні за вспоможение до Божественним силам. Крім ж самого Всевишнього, досить великої кількості ангелів і святих, віруючий може звернутися за допомогою до Пречистої Діви. Те, розраду і допомогу, яка послана Богоматір’ю народу грішному за весь час існування християнської релігії досить важко переоцінити. Не дарма прозвали її Швидка услишательніца, що позначає те, що вона кожного чує і навіть самих гріховних людей, якщо ті звертаються до неї з сердечним болем і щирими покаянням. При цьому молитва Пресвятої Богородиці про допомогу у кримінальних справах, також має не меншу силу.

Молитва Богородиці про допомогу у кримінальних справах

Взявшись за будь-яку справу, істинно віруюча православна людина знає, що успіх його в першу чергу буде залежати від Господнього Промислу, а також від того наскільки це діяння є богоугодною. Тому перш ніж приступити якого ні будь заняттю завжди слід спочатку вимовити молебельний заклик Господнього благословення на труди свої.

Але, це ніяк не говорить про те, що, вимовляючи фразу «заступився Матушка Богородиця, допоможи зі справами» не потрібно докладати власних зусиль сподіваючись на те що всі турботи і проблеми вирішаться самі собою. Самому хто просить слід добре постаратися для досягнення поставлених цілей підходячи до цієї справи відповідально, і що важливо з ретельністю.

Молитовне прохання, звернене до Богоматері може вимовлятися в таких випадках:

Як правильно підносити благання

Для звернення до Діви Марії можна вибрати будь-який її чудотворний лик, що знаходиться будь то вдома, або ж в церкві представ перед ним, а вимовляти саме молитвословие можна як по вже написаному тексту з молитвослова, придбаного в церкві, так і власними словами, головне, щоб людина вимовляв всі щиро і з вірою.

Крім особисто звернення до Пречистої Діви можна відвідати церковне богослужіння в недільні та святкові дні, а також замовити спеціальні молебень, чи то пак треби які служаться за певними прошениям прихожан.

Молитовні слова Цариці Небесній про вспоможение в справах:

«Про Пресвятвя Пані Володарка Богородиці! З острахом, вірою і любов’ю припадаючи перед чесною Твоєю іконою, молимо Тебе: Не відверни лиця Твого від вдаються до Тебе, благай, милосердя Мати, Сина Твого і Бога нашого, Господа Ісуса Христа, нехай збереже мирною країною нашу, нехай виконає її у благочесті, Церква ж Свою Святу непохитну та хай береже, і від зневіри, єресей і розколу та позбавить.

Не маємо бо іншої допомоги, що не маємо іншої надії, крім Тебе, Пречиста Діво: Ти єси всесильна християн помічниця і заступниця. Боронь всіх з вірою Тобі моляться від падінь гріховних, від наклепу злих людей, від наклепу злих людей, від всяких спокус, скорбот, хвороб, бід і від внезапния смерті. Даруй нам дух розтрощення, смиренність серця, чистоту помислів, виправлення гріховної життя і залишення гріхів, щоб усі вдячно воспевающе величі і милості Твоя, являемия нам тут на землі, сподобилися Небесного Царства, і тамо з усіма святими прославимо пречестное і величне ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь»!

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: