Сильна молитва від злих людей

Сильна молитва від злих людей

Згідно православної релігії у Всевишнього немає поділу людей на поганих або хороших. Є хворі і грішні люди. Також зустрічаються люди, які зійшли зі свого праведного шляху. Звичайно протягом усього життя кожна людина зустрічає заздрісних і недоброзичливих людей. Як показує практика про людину можна судити вже після першої зустрічі. Досить лише кілька хвилин щоб зрозуміти ким є ваш співрозмовник. І якщо це зустріч просто випадкова, то від спілкування з недоброзичливцем можна просто відмовитися. Але що робити якщо зла людина виявився в сфері робочої діяльності або наприклад, увійшов в число родичів. У таких ситуаціях, щоб уберегти себе і свою сім’ю від злих людей і ненависників і їх злих помислів, священнослужителі рекомендують читати сильну молитву від ворогів і злих людей.

Кому молитися від зла

У православ’ї відзначається велика кількість святих. Всі вони за умови регулярного звернення допомагають в тій чи іншій ситуації. Молитва від злих людей сильна, швидка, коротка вимовляється перед образами:

Існує величезна кількість молитовних прохань до даних святим. Крім того, до них також можна звертатися і своїми словами. Головне, щоб звернення були регулярними, тоді вони гарантовано забезпечать додатковий захист. Тому якщо вам загрожує небезпека від іншої людини, тоді кращим захистом стане молитва Божої Матері або Миколі Чудотворцю.

Молитовним проханням на всі випадки життя в тому числі і захистом від негативної енергії сторонніх стане молитва, яка оберігає від злих людей Ісусу Христу і Ангелу-Хранителю.

Як правильно молиться, щоб бути почутим

Багато хто говорить про те, що прохання потрібно читати регулярно протягом тривалого періоду. Тільки тоді воно буде почутим святими. У такій думці є трохи істинні, але з іншого боку людина не знає, коли його спіткає ту чи іншу участь у будь-якої ситуації. Звичайно молитва має бути присутня щодня в житті кожного віруючого християнина. А ось сильну молитву для захисту від злих людей можна читати при необхідності.

Але в незалежності від молитовного прохання його слід читати правильно:

Якщо немає можливості відвідати храм тоді можна звертатися до святого будинку перед його ликом. При цьому також рекомендується перед іконою ставити запалену свічку. Пам’ятайте, що святі допомагають обов’язково всім тим віруючим, чиї молитви були піднесені без злих помислів.

Можете звернутися для захисту до Господа і Силам Небесним з такими словами:

Милосердний Господи, Ти колись устами служителя Мойсея, Ісуса сина Навина, затримував цілий день рух Сонця і Місяця, поки народ ізраїльський мстився ворогам своїм. Молитвою Єлисея пророка колись вразив сиріян, затримуючи їх і знову зцілив їх.

Ти колись віщав пророку Ісаї: Ось Я поверну назад на десять ступенів сонячну тінь, яка пройшла по ступені Ахазові, і повернулося Сонце на десять ступенів тими ступенями, якими зійшло. Ти колись устами пророка Єзекіїля зачинив безодні, зупиняв ріки, затримував води. І Ти колись постом і молитвою пророка Твого Данила загороджував левам в рові.

І нині затримай і сповільни до своєчасної всі задуми навколо стоять мене про моє переміщення, звільнення, зміщенні, вигнанні. Так і зараз зруйнував жадання і вимоги всіх, хто судить мене, замкнені уста і серця всіх обмовляють, злобують і рикаючих на мене і всіх хулящих і таких, що принижують мене. Так і нині наведи духовну сліпоту на очі всіх тих, що повстають на мене і на ворогів моїх.

Хіба ж Ти віщав апостолу Павлу: говори й не мовчи, бо Я з тобою, і ніхто не зробить тобі зла. Пом’якши серця всіх протиборчих благу і гідності Церкви Христової. Тому нехай не замовкнуть уста Мої для викриття нечестивих і прославлення праведних і всіх чудових справ Твоїх. І так, здійснюються всі добрі починання наші і бажання. До вас, праведники і молитовники Божі, наші сміливі передміхурова, колись силою своїх молитов стримуючі навала чужинців, підхід ненавидять, зруйнували злі задуми людей, пащі левам загороджували, нині звертаюся я з молитвою моєю, з моїм проханням.

І Ти, преподобний великий Еллій Єгипетський, колись захистили в колі хресним знаменням місце поселення учня свого, повелів йому озброїтися ім’ям Господнім і не боятися відтепер демонських спокус. Захисти дім мій, в якому я живу, в колі молитов Твоїх і збережи його від вогняного запаленою, злодійського нападу і всякого зла і страху.

І Ти, преподобний отче поплив Сирійський, колись своєю безперервною молитвою десять днів демона тримав нерухомим і які не можуть йти ні вдень, ні вночі; нині навколо келії моєї і мого дому сього спини за огорожею його вся супротивні сили і всіх хулящих ім’я Боже і зневажають мене.

І Ти, преподобна незаймана Піама, колись силою молитви зупинила рух йшли погубити жителів того села, де жила, нині призупинити всі задуми ворогів моїх, що хоче вигнати мене з міста цього і погубити мене: чи не допускай їм наближатися до будинку цього, зупини їх силою молитви своєї: «Господи, Суддя Всесвіту, Ти, якому невгодна всяка неправда, коли прийде до Тебе молитва ця, нехай Свята Сила зупинить їх на тому місці, де спіткає їх».

І Ти, блаженний Лаврентій Калузький, моли Бога за мене, як має відвагу перед Господом заступатися про стражденних від підступів диявольських. Моли Бога за мене, та захистить Він мене від підступів сатанинських.

І Ти, преподобний Василь Печерський, зроби свої молитви — заборони над нападниками на мене і віджени всі підступи диявольські від мене.

І Ви, все Святі землі Російської, розвійте силою молитов своїх про мене все бісівські чари, все диявольські задуми і підступи — дошкулити мені і погубити мене і надбання моє.

І Ти, великий і грізний страж, Архістратиг Михаїл, вогненним мечем посікти всю волю ворога роду людського і всіх поплічників його, що хоче погубити мене. Стій непорушно на сторожі будинку цього, всіх, хто живе в ньому і всього надбання його.

І Ти, Владичице, не дарма звана «Нерушимою стіною», будь для всіх ворогуючих проти мене і замишляють капості робити мені, воістину якоїсь перешкодою і непорушною стіною, що обгороджує мене від усякого зла і тяжких обставинах.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: