Молитва від зубного болю

Молитва від зубного болю

Православна віра славиться традиціями зверненнями з молитовними проханнями. Однією з таких прохань служить молитва від зубного болю Антипові. Святі мученики отримували від Господа милість просити за людей.

Святий Антипа

Антип жив в першому столітті нашої ери і був єпископом міста Пергам, який знаходився поблизу від Ізміра. Місто було унікальний зі школами, театрами, медичними установами, в яких застосовували різні способи лікування. Навіть практикували психотерапевтичні процедури.

Імператор Нерон переслідував православних і жорстоко карав. Святий Антип був послідовником вчення Іоанна Богослова і накликав на себе біду. Його звинуватили в чаклунстві і піддали мученицької смерті. Помістили в розпеченого бика, якого використовували для жертвоприношень Артеміді. Тоді він став просити у Господа полегшити страждання, і він дарував йому легку смерть, тіло залишилося недоторканим вогнем. Коли прийшли за святим, то від нього виходило запашне миро.

На місці страти Святого Антипа побудований собор, а останки знаходяться на грецькому острові Патмос. У Москві п’ятсот років стоїть собор Святого Антипа Пергамского і його відвідувачами були знатні російські особи, які жертвували храму зубики зі срібла після зцілення.

Великомученик Антип випробував невгамовну біль і дізнався страждання за проповідь християнства. У давні часи не було наркозу. Тому молитва про зняття зубного болю Антипові стала єдиним порятунком.

Яким святим моляться

Що таке зубний біль знає напевно будь-яка людина. Це коли ниючі і пульсуючі больові відчуття не дають нормально мислити і жити. Найефективнішими є молитовні тексти:

Іконі Божої матері «Скоропослушниця» моляться не тільки при хворобливих відчуттях зубів, але і при інших захворюваннях. Звернення до Блаженної Матрони допомагають усунути раптовий біль. Вона за життя мала фізичну ваду, сліпа від народження і знала, що таке людські страждання.

Текст молитви від зубного болю Матрони Московської:

«Почуй благання, раби Божої (власне ім’я) Блаженна Стариця, Матрона Московська. Уймі гострий біль, яка нестерпно мучить мене. Як ти зціляєш стражденних від хвороб страшних, так і мені допоможи. Проси прощення всіх моїх гріхів у Господа і примусь біль відступити швидко. Амінь».

Щоб отримати порятунок від зубного болю слід дотримуватися правил:

Народні знахарі рекомендують полоскати рот содовим або сольовим розчином і заговорювати зубний біль. Звичайно, це тимчасовий порятунок і після заспокоєння необхідно відвідати стоматолога, тому що такі прояви сигналізують про порушення в організмі.

Особливе занепокоєння доставляє батькам, коли дітей турбують зуби. Якщо болить зуб у дитинки, то підходять молитовні прохання Богородиці, Йони Московському, апостолу Якову та Лаврентію Туровскому, а якщо ріжуться зубки у малюка, то святому Антипі. Святому читають молитву від зубного болю 3 рази.

Вважається, що читаючи молитви великомученику Антипові, можна зміцнитися у вірі і навчитися відрізняти правду і брехню:

«О, преславний священномученику Антипов і швидкий помічнику християнам в болезнех! Вірую від усієї душі і думки, яко дадеся тобі від Господа дар болящія врачеваті і разслабленния укрепляті, цього ради до тебе, яко благодатному лікаря хвороб, аз немічний (або: немічна) вдаюся, і твій високоповажний образ зі благоговінням цілуючи (або: цілуючи), молюся: твоїм заступництвом у Царя Небесного випроси мені болящому (або: болять) зцілення від гнітюча ма зубния хвороби: аще бо і недостойний (або: не варта) сім тобі, благостнейшаго батька і пріснаго заступника мого: але ти, бувши наслідувач людинолюбства Божого, сотвори мя достой на (або: достойну) твого заступництва через моє звернення від злих справ до благому життю; уврачуй рясно дарованою тобі благодаттю виразки і струпи душі і тіла мого, дай мені здоров’я і порятунок і в усьому добру поспешеніем, і тако, тихе і безмовне житіє поживши (або: поживши) у всякому благочесті та чистоті, сподоблюся з усіма святими славити Всесвяте ім’я Отця і Сина і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.»

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: