Сильна допомагає молитва про одужання дитини

Сильна допомагає молитва про одужання дитини

Православні люди знають, що найсильніша і допомагає — молитва матері про одужання дитини. Тільки мама знає свого малюка на дев’ять місяців більше інших людей. Між ними протягом усього життя існує не тільки фізичне спорідненість, а й духовне.

Яким святих угодників моляться про одужання дитини

Молитви Господу під час хвороби дітей на першому місці, тому що його можливості безмежні. Можна звертатися до Бога через святих:

Преподобному Алексію читають молитви при сліпоті, захворюваннях органів, заражених. Також вважається, що молитовний текст цього благодійнику допомагає при психічних хворобах, позбавляє від пристрасті до наркотиків або алкоголю.

Матерям хворих дітей допомагає їх покровитель Микола Угодник. Відомі випадки, коли молитви зцілювали навіть смертельно хворих. Цілитель Пантелеймон лікував абсолютно безоплатно згідно з легендою воскресив молитвами дитини, якого вкусила змія.

Іконі Богоматері «Цілителька» моляться в будь-яких хворобах. Образ Божої Матері «Розчулення» дарує зцілення від серйозних хвороб. Праведний Серафим Саровський, лікував людей, читав молитви перед цією іконою.

Ікона Богоматері «Споручниця грішних» дає спокій і надію на хороший результат складного хірургічного втручання. Образ Божої Матері «Взиграніе немовляти» відзначається мамами, їй моляться, якщо важко хворіє малюк, а також під час складного вагітного положення і важких пологів.

Свята Матрона є берегинею сімейного вогнища і благодійниця дітей.

Текст молитви Матронушки про одужання дитини, сильний і допомагає:

«Блаженна Стариця Матрона, в скорботну годину звертаюся до тебе. Прости мені все гріховні слабкості і отруєнь все бісівські гидоти. Допоможи моєму чаду швидше зцілитися і вірою в Бога напитися. Чи не карай дитину болем, хворобою і тілесними недугами. Чи не гризи його душу стражданням. Надіюсь на допомогу твою і знову про здоров’я молю. Хай буде воля твоя. Амінь».

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: