Молитва від всіх прокльонів

Молитва від всіх прокльонів

Православна молитва від проклять служить надійною і досить сильною захистом для багатьох віруючих від усіх неприємностей і негативних впливів. Тому не дивно, що її читають багато християн. Адже на шляху кожної людини можуть виникати нелегкі випробування, які можуть бути пов’язаними з впливом на людину невидимих ​​магічних сил.

Що в православ’ї називають прокляттям

Християни під поняттям прокляття розуміють ніщо інше як уявне або усно вимовлене послання одну людину від іншого, мають негативних характер і несе в собі погані помисли. Не рідко таке послання може підкріплюватися проведенням ритуалів із застосуванням чорної магії. Найчастіше прокляття насилають на самотність, на те, щоб померла людина, на бідність і багато іншого.

Іноді вплив прокляття може бути дуже небезпечним і руйнівним. Так як під час його вираження людина вихлюпує із себе самі негативні емоції. Вважається що воно починає діяти саме в той момент, як тільки його озвучили. І запускається така собі програма самознищення. Але в разі якщо людина була глибоко віруючою і відвідує храм, то програма не починати працювати, а просто зависає над ним. Але вона все одно залишається небезпечною так як після смерті людини програма передається його дітям. Таким чином діти розплачуються за гріхи своїх рідних.

Щоб цього не сталося православні священнослужителі рекомендують регулярно читати молитву, що рятує від усіх проклять. Але для того щоб вона діяла її необхідно правильно вимовляти.

Як правильно використовувати молитву

Зрозуміти, що на людині є прокляття зможе кожен, тому що у нього:

Якщо ви помітили на собі будь-який вплив не обов’язково відразу бігти за допомогою до магу. Так як кожен православний віруючий повинен пам’ятати, що вдаватися до послуг таких фахівців вважається великим гріхом. Досить почати читати молитву знімає все прокляття. Вона була створена спеціально для того, щоб кожен, хто вірує зміг себе самостійно захистити від негативного впливу.

Дане прохання несе в собі велику силу, яка допомагає очиститься від негативу. Але не варто очікувати миттєвого результату. Так як це не легкий шлях боротьби добра зі злом. Віруючі, які читають сильну молитву від прокльонів, говорили, що під час її проголошення вони починали задихатися, червоніти, у них забирало дар мови. Це говорить про те, що зло сили не хотіли відступати. Але в таких випадках ні в якому разі не потрібно здаватися. Головне чітко перед собою поставити мету і йти до неї незважаючи ні на що.

Вимовляти текст даного прохання найкраще в слух. Читати її потрібно за такою схемою:

Для підтримки досягнутого результату прохання вимовляється регулярно один раз на місяць. Такий підхід дозволить захистити себе від впливу темних сил назавжди.

Як зняти родове прокляття молитвами

Кожна людина чув про родове прокляття, але на щастя мало хто знає, що це означає. Ще з давніх часів такий вид прокляття вважався найстрашнішим видом ворожіння чорної магії. Відбутися це може і випадково і за допомогою чорного мага на особисте прохання недоброзичливців.

Через родового прокляття відбуваються розбрати в сім’ї, розлучення. Молоді дівчата і хлопці не можуть знайти свою половинку. Також під її впливом в сім’ї можуть безвісти пропадати люди і т. д. Якщо у людини таке трапляється тоді рекомендується читати молитву від родового прокляття. Іноді прокляття могло наводиться не конкретно на людину, а на його батьків.

Священнослужителі рекомендують в першу чергу відвідати храм і замовити молебень за упокій душ родичів. Купіть кожному покійному родичу свічку і запаліть її навпроти розп’яття Христа.

Якщо під час проведення обряду свічка почне потріскувати, швидше за все з цим родичем пов’язане прокляття. Якщо такого не спостерігається, значить його навели живі люди. Прийшовши додому візьміть сімейну фотографію і вкладіть її в Біблію. Там вона повинна лежати на протязі одного тижня. Після чого її звідти витягають і читають молитву. Вона допоможе самостійно зняти і від усіх проклять позбудеться. Запаліть свічку і скажіть слова молитовного прохання:

Якщо я когось проклинав у своєму житті, то я відмовляюся від всіх своїх проклять! Я усвідомлюю всі свої помилки! Я усвідомлено і назавжди знищую, спалюю Божественним Вогнем всі свої прокляття минулого, сьогодення і майбутнього часів! Відтепер і назавжди я забороняю темним силам використовувати мої прокльони в їх темні справи.

Я позбавляю всі свої прокляття всієї їх енергії і сили! Я спалюю всі свої прокляття Божественним Вогнем! Як я провів прокляття, так я їх і знищую! (Повторити цей абзац 3 рази)

І якщо на мені ще залишилися прокляття, послані іншими людьми, я їх теж позбавляю всієї енергії і сили! Я спалюю їх Божественним Вогнем! Нехай Божественне Світло наповнює мене і звільняє від усіх проклять!

Нехай Божественне Світло наповнить всіх людей, яких я коли-небудь проклинав! Нехай Божественне Світло спалить все прокляття, які я коли-небудь посилав на людей. Я звільняю всіх людей від своїх проклять! І я сам звільняюся від всіх проклять!

Нехай все люди, коли-небудь постраждали від моїх слів і думок наповняться Божественним Світлом, енергіями здоров’я, радості, щастя, любові і миру! Я благословляю всіх людей, яких коли-небудь проклинав! Я благословляю всіх людей взагалі!

Всім людям взагалі я посилаю

Яскраві божественні промені доброти,

Яскраві божественні промені щастя,

Яскраві божественні промені любові,

Яскраві божественні промені радості,

Яскраві божественні промені здоров’я,

Яскраві божественні промені процвітання,

Яскраві божественні промені світу,

Яскраві божественні промені благополуччя!

З самих глибин своєї душі посилаю ці яскраві світлі зцілюють промені всім-всім істотам Землі!

Від щирого серця бажаю всім любові, радості, світла, щастя і вкладаю в це бажання всю свою енергію!

Нехай переможуть світлі сили Землі і розсіються всі сили темряви! (Повторити цей абзац 3 рази)

В знак серйозності своїх слів і намірів я посилаю світлі промені всім істотам Землі, Космосу і Всесвіту!

Нехай ці мої слова досягнутий найдальших глибин Всесвіту! Нехай ці мої слова почують і відчують всі істоти і сутності всіх видимих ​​і невидимих ​​людині просторів і вимірів! Нехай мої слова почують всі ангели і сам Творець! Нехай всі вони будуть свідками!

Відтепер і назавжди я позбавляю свої думки і слова будь-якої негативної, руйнівної енергії! Відтепер і назавжди мої думки і слова не зможуть заподіяти нікому шкоди! Відтепер навіть якщо я випадково і помисли погане або висловлю негативні слова, то нехай вони згорять прямо тут же, не заподіявши нікому шкоди!

Темні сили! Я забороняю вам використовувати мої негативні думки і слова в ваших темних справах! Якщо ви будете намагатися використовувати мої слова і думки в ваших темних справах, то вас спалить Божественне Світло! (Повторити цей абзац 3 рази)

Відтепер і назавжди нехай мої думки, слова і справи наповняться Божественним Світлом і завжди несуть мені, оточуючим людям і всьому світу радість, щастя, здоров’я, любов, мир, мудрість, процвітання! (Повторити цей абзац 3 рази)

Нехай Божественне Світло відтепер і назавжди наповнить мене, всю мою родину, всю нашу країну і всю Землю! (Повторити цей абзац 3 рази).

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: