Молитва, щоб було все добре

Молитва, щоб було все добре

Будь-християнин у своєму житті завжди мріє про те, щоб доля його близьких і родичів, а також просто знайомих складалася якнайкраще. Для того щоб дане бажання збулося, його можна також посилити читанням молитва, щоб все було добре в житті. Початківці в читанні молитов можуть зіткнутися з таким відчуттям як сором і збентеження, але пам’ятайте в цій справі немає нічого ганебного. Бажано виконувати читання перед образом святого. Це допоможе Вам зосередиться і зняти якусь незручність, яку Ви можете відчувати. Молитви такого плану є як на загальне ведення справ, так і на якийсь вузький напрямок.

У чому допомога молитви

Варто завжди пам’ятати про те, що молитвою називають спеціальне звернення, яке несе в собі сильний енергетичний потік. З її допомогою можна змінити хід речей і ситуацію. Так негативний можна перетворити на позитивне. Якщо людина молиться щиро, то можливо досягнення будь-якої мети.

Багато хто говорить про те, що Господь бачить все наші душі і він може передбачити все те, до чого може привести кожен наш вчинок. Буває, що ми читаємо молитви щоб все було добре, але не бачимо позитивного результату. Не варто засмучуватися. Це може бути пов’язано з тим, що ми просто не готові сприймати Божу благодать. Тоді, коли Ви станете готові, то все відбудеться швидко і легко.

Які бувають молитви

Бажання, щоб все в житті було по вищому розряду, є абсолютно нормальним для кожної людини. Щоденна посилена робота для поліпшення свого становища, здатні поліпшити якість Вашого життя, але не варто забувати і про вищі сили. Варто працювати і на зміцнення віри в Господа, а також вимовляти йому свої прохання. Пам’ятайте про те, що Бог негативно ставиться до тих, хто для досягнення поставленої мети звертається до знахарів і ворожок.

Молитва про бізнес

Найчастіше молитва про те, щоб в житті все було добре, нерозривно пов’язана з проханням Господа про успіх у бізнесі. Читайте дані слова кожен день і не забудьте обов’язково подякувати Йому за благодать. В основному бізнесмени звертаються з таким проханням до Миколи Чудотворця і Йосипу Волоцький. Ось приклад кількох з них:

«Про преблаженний і пріснославне отче наш Йосипа! Ведуще твоє велие до Бога відвагу і до твого твердому заступництва прібегающе, в сокрушінням молимо тебе: осені нас світлом дарованния тобі благодаті і молитвами твоїми допоможи нам бурхливе море житія цього преіті безтурботно і притулку порятунку неблазненно досягнута: поневолення бо суще суєтними, і грехолюбіві, і немічних еже від обишедшіх нас зол виникнути, до кого вдамося, аще не до тебе, що показав невичерпної багатство милості в земних житті твоєму? Віруємо ж, яко і відійду твоєму множайшему стежили єси обдарування мілосердоваті бідують. Тим же убо, припадаючи нині до цельбоносно іконі твоєї, розчулено просимо тя, святче Божий: сам досвідчений бувши, допоможи і нам, випробовуваним; постом і чуванням подолав силу демонських, і нас від нападів ворожих захисти; препітавий гладом тих, хто гине, і нам випроси у Господа достаток плодів земних і вся яже до спасіння потрібна; посрамівий єретична мудрування, Церква Святої від єресей і розколів, і хвилювань молитвами твоїми захисти: так Тожде мудруючи вси, єдиним серцем прославляючи Святу, Єдиносущну, Який оживляє і Нероздільну Трійцю, Отця і Сина і Святого Духа, по всі віки. Амінь.»

Ще одного святого, до якого можна звернутися з тим, щоб все в житті налагодилося, вважають Миколу Чудотворця. Ще за життя він славився своїми чудесами, які відбуваються і по сей день. До сильної молитви, щоб все було добре, відносять молитву Миколі Чудотворцю.

Про святителю Христовий Миколу! Святий Нікола. Почуй нас, грішних рабів Божих, що моляться тобі, і моли про нас, недостойних, Творця нашого і Владику, милостивого до нас, та не віддасть нам за наші діла, але з Своєю благодаттю віддасть нам. Визволи нас, угоднику Христовий, від зол, що знаходять на нас, і приборкати хвилі пристрастей і бід, що воюють проти нас, так заради святих твоїх молитва не обійме нас напасти, і не загрузнемо в безодні гріхів і в багні пристрастей наших. Моли, святителю Миколаю, Христа Господа Бога нашого, нехай дасть нам мирне життя і порятунок і велику милість, і на віки віків. Амінь».

Даний святий ніколи не залишає без уваги молитви тих людей, які щиро його в цьому просять. Особливо він був прихильний до обділеним.

Про те, яку молитву читати, щоб все було добре, не зможе Вам порадити ніхто. Це все суто особиста. Спробуйте прочитати їх і прислухатися до того, що Вам скаже Ваше внутрішнє відчуття. Ви не повинні відчувати ніякого дискомфорту при читанні.

Як правильно молиться

Для того, щоб щось поміняти в своєму житті, варто намагатися помінятися самому в кращу сторону. Нехай це будуть не щохвилинні радикальні зміни, але поступово Ви самі помітите, що є деякі позитивні зрушення. Найважливіше це:

Варто пам’ятати про те, що під час молитви варто просити Господа про успіх не тільки Вашому, але і Ваших близьких. Не буде зайвим і пробачити ворогів, а також згадати їх у цій молитві. Не потрібно ходити до ворожок і іншим магам для того, щоб досягти бажаного результату. Це не тільки дратує святих, але часом може негативно відіб’ється і на Вас.

Пам’ятайте, що до святих можна звертатися не тільки з проханнями, а й з вдячністю. Не варто забувати про те, що ми рідко говоримо «спасибі» їм, але ж від них ми постійно отримуємо Божу благодать.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: