Молитва перед операцією близької людини

Молитва перед операцією близької людини

Будь-яке хірургічне втручання для людини — це хвилювання, тому щоб знайти спокій і допомогти рідним людям слід знати, які молитви читати перед операцією близької людини.

Кому підносити молитви

Справжня медицина оснащена новітнім обладнанням і застосовує сучасні технології. Це робить хірургічне втручання легким і прискорює процес відновлення. Але будь-яка процедура зі скальпелем для людини дуже тривожна подія. Щоб заспокоїтися навіть невіруючі люди читають спеціальні молитовні тексти.

Молитва Луці Кримському

Найвідоміша молитва в таких ситуаціях Святому Луці. Ця людина була не тільки грамотним хірургом, він був священиком. В його кабінеті завжди висіла ікона, якій він молився перед операцією. Він вміло поєднував роль лікаря і єпископа кримського. Люди говорили, що у нього руки від Бога.

Кожна хвороба це кара Господня за гріхи людські. Дуже важливо перед хірургічним втручанням звернеться через святого угодника Луку Кримського з проханням до Бога з проханням полегшити страждання, і допомогти витримати випробування.

Про всеблаженний сповідниче, святителю отче наш Луко, великий угоднику Христовий. З розчуленням пріклоньше коліна сердець наших, і припадаючи до раки чесних і многоцелебних мощей твоїх, якоже чада батька молимо тебе ревно: почуй нас грішних і принеси молитву нашу до Милостивого і людинолюбний Богу. Йому ж ти нині в радості святих і з лики ангел предстоіші. Віруємо бо, яко ти любиш ни тою ж любов’ю, нею ж вся ближніх полюбив, перебуваючи на землі.

Випроси у Христа Бога нашого, нехай виконає чад Своїх в дусі правия віри і благочестя: пастирям щоб Він дав святу ревність і піклування про порятунок ввірених їм людей: право віруючою соблюдаті, слабия і немощния в вірі укрепляті, незнаючим наставляті, протівния облічат. Всім нам подай дар якому ждо благопотребен, і вся яже до життя часу і до вічного спасіння корисна.

Градів наших твердження, землі плодоносити, від голоду, ні бурі порятунок. Скорботним розраду, недуга зцілення, заблукали на шлях істини повернення, батьком благословення, чадам в страху Господньому виховання і навчення, сірим і убогим допомогу і заступництво.

Подай нам усім твоє архіпастирське благословення, і такий молитовне клопотання імущих, позбудемося від підступів лукавого і уникнемо усякої ворожнечі і негараздів, єресей і розколів.

Настави нас на шлях, що веде до сіл праведних, і моли про нас всесільнаго Бога, та в вічне життя сподобилися c тобою безперестанно славити Єдиносущну і Нероздільну Трійцю, Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.»

Крім того Святого Луку можна просити:

Молитви Миколі Мірлікийському

Часто просять про успішному результаті операції Святого Миколая. Він при житті здійснював чудеса і цим прославився в народі.

Читання молитви Миколи Угодника вимагає дотримання правил:

Молитва Матронушки

Блаженна Матрона за життя допомагала всім, хто звертався до неї. Молитви Святої мають силу, тому що вона при житті знала, що таке проблеми зі здоров’ям була сліпа від народження, а пізніше відмовили ноги.

Необхідно щодня молитися Матрони в ранковий і вечірній час до операції. Перед цим роздати милостиню і принести пожертву до церкви.

«Про блаженна мати Матрона, вислухай і прийми нині нас, грішних, що моляться тобі, навикшая у всьому житті твоєму прііматі і вислушіваті всіх стражденних і скорботних, з вірою і надією до твого заступництва і допомоги вдаються, швидке поможеніе і чудесне зцілення всім подавающі; та не збідніє і нині милосердя твоє до нас, недостойних, бентежним в многосуетнем цім світі і нігдеже обретающим розради і співчуття в скорботах душевних і допомоги в болезнех тілесних: зціли хвороби наша, визволи від спокус і мучительства диявола, пристрасно воюющаго, допоможи донести життєвий свій хрест, знести вся тяготи житія і не потеряті в ньому образ Божий, віру православну до кінця днів наших зберегтися, надія і сподівання на Бога міцну имети і нелицемірну любов до ближніх; допоможи нам відійду з житія цього досягнуто Царства Небесного з усіма угіддями Богу, прославляюще милосердя і доброту Отця Небесного, в Троїце славімаго, Отця і Сина і Святого Духа, на віки віків. Амінь.»

Молитви цілителя Пантелеймона

Молитви Пантелеймону Цілителя прийнято читати після хірургічного втручання, вони допомагають відновитися хворій людині. Святий Пантелеймон за освітою був лікарем і допомагав людям безкорисливо. За віддану віру в Бога зазнав тяжких тілесних борошна і був жорстоко страчений.

«О, великий угоднику Христовий, страстотерпче і лікаря многомилостивий Пантелеймона! Надо мною, грішним рабом Божим (ім’я), вислухай благання і благання моє, умилостив Небесного, верховного Лікаря душ і тілес наших, Христа Бога нашого, нехай дасть ми зцілення від жестокаго гнетущаго ма недуги. Прийми недостойне моління грешнейшаго паче всіх людей. Відвідай ма благодатним відвідуванням. Твоїх гріховних виразок моїх, помажеш їх єлеєм милості твоєї і зціли мя; да здоровий сущи душею і тілом, залишок днів моїх, за допомогою благодаті Божої, возмог провести в покаянні і догоджання Богу, і сподоблюся восприяти благий кінець життя мого. Їй, угоднику Божий! Умоли Христа Бога, щоб дарував ми заступництвом твоїм здоров’я тіла і спасіння душі моєї. Амінь.»

Молитви Богоматері

Коли необхідно молитися за хворих дітей, то найчастіше звертаються в Богородице. Тільки вона може зрозуміти материнську біль за дитя, тому що при земному житті бачила народження і загибель Ісуса і зазнала важкі душевні страждання.

«Про Пресвята Пані Владичице Богородице! Споруди нас, рабів Божих (імена) з глибини гріховної і визволи нас від внезапния смерті і від всякого зла. Подай, Пані, нам мир і здоров’я і просвіти нам розум і очі сердечні, еже до спасіння, і сподоби нас, грішних рабів Твоїх, Царства Сина Твого, Христа Бога нашого: яко держава Його благословенна з Отцем і Пресвятим Його духом.»

А ще можна читати текст молитви перед операцією близької людини українською мовою Всевишнього:

«Владико Вседержителю, Святий Царю, наказуяй і не умерщвляяй, утверждаяй нізпадающія, і що зводять нізверженния, тілесні чоловіків скорботи ісправляяй, молимося Тобі, Боже наш, раба Твого (ім’я) немощствующа відвідай милістю Твоєю, прости йому всякий гріх вільне й мимовільне. Їй, Господи, лікарську Твою силу з Неба пошли еже управіті розум і руку раба Твого лікаря (ім’я лікаря) та нуждную хірургію створить благополучно, яко тілесного недугу вольнаго Раба твого (ім’я) абсолютно ісцелітіся, і всякому навалі неприязних далеко відігнання бити від нього. Споруди його від одра Болючого і даруй його здрава душею і тілом Церкви Твоєї благоугождающа. Ти у єси Бог милостивий і Тобі Славу віддаємо Отця, і Сина, і Святого Духа, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.»

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: