Молитва на удачу і успіх в усьому

Молитва на удачу і успіх в усьому

У житті кожної людини настають такі момент, коли нічого не виходить і на життєвому шляху трапляються одні неприємності. У таких випадках не варто засмучуватися. Щоб життя налагодилося потрібно читати сильну молитву на удачу і успіх у всьому. Такі прохання можуть вимовлятися батьками для дітей або для самих себе. Головне вірити в їх силу і тоді вони обов’язково допоможуть.

Кому читати прохання на удачу

У православному світі існує велика кількість різних святих до яких прийнято звертатися в тій чи іншій ситуації. Як правило, кожен святий допомагає в певній ситуації в залежності від того чим він займався в мирському житті. Але існують і такі святі до яких можна читати прохання в будь-яких ситуаціях. До них відносяться:

Прохання на удачу також можна вимовляти і Ісусу Христу. Якими словами будете звертатися не має значення. Головне, щоб вони виходили від чистого серця. Можна скористатися текстом молитви з молитовника, а можна і своїми словами. Важливо розуміти, що такі прохання вимовляються не тільки в складних ситуаціях, а протягом усього життя.

Молитва Богоматері

У православній вірі Божа Матір є заступницею матерів і дітей. Її образ грає величезну роль в житті кожної родини. Вважається що зв’язок між матір’ю і дітьми дуже сильна. Тому і молитва на удачу і успіх у всьому для дочки матір’ю також має величезну силу. Віруючі говорять, що клопотання Богоматері за віруючого перед Всевишнім здатне вивести грішника з лави пекла. У свою ж чергу молитва матері на удачу дочки допомагає забезпечити дитину додатковим захистом від всього негативного, що може трапиться на її шляху.

Текст молитви:

«Найчистіша і непорочна Діва Марія, Велика Пресвята Богородиця, Цариця Небесна. Звертаюся я, раба Божа (власне ім’я) до тебе зі своєю щирою проханням. Прошу почути мою материнську благання і захистити мою дочку від усього поганого. Нехай не зашкодять їй недобрі чоловіки і не нададуть на неї поганого впливу. Виконай, Матір Божа, моє бажання і допоможи зробити мою дочку щасливою. Даруй їй можливість випробувати в житті справжнє жіноче щастя і пізнати величезну справжню любов. Та щоб не принесла вона їй життєві прикрощі і була взаємною. Нехай складеться у неї сімейне життя, чоловік буде люблячим і турботливим, а діти розумними і слухняними. Захисти, Пресвята Богородиця, мою дочку від недуг, голоду і холоду. Допоможи не звернути їй зі шляху істинного і жити за заповідями Божими. Проси прощення, Матір Божа, перед Господом всемилосердним і за мої гріхи, щоб не довелося дочки моєї нести за них покарання. Я все життя в молитвах прославляти твою доброту буду, і Господа нашого прославляти. Амінь».

Молитва на удачу і успіх у всьому для сина і чоловіка

Про те, що священний текст, виголошений матір’ю і дружиною, володіє особливою силою знає кожен православний християнин. Він допоможе захистити чоловіків від багатьох проблем, в тому числі і від магічного впливу. Його можна читати як вдома, так і в храмі.

Священнослужителі рекомендують крім молитовних прохань також замовляти в храмі і молебні за здоров’я. Вони допоможуть уникнути страшних хвороб, катастроф і вилікувати від ран і образ. Крім того, при регулярному читанні прохання неодмінно покращиться удача і благополуччя молящего і того, про кого моляться.

Текст молитви:

«Господь Отець Небесний, Всемогутній і Всемилостивий Господь Бог! Тільки ти знаєш, що мені. рабу Божому (власне ім’я) слід робити, щоб моя праця був на благо і приніс багато добрих плодів на землі тлінне і в Твоєму Царстві. Так почуй моє прохання і направ мене на істинний шлях, щоб удача завжди була поруч зі мною і допомагала мені вести благополучне життя. Прости мені мої гріхи і дозволь всім моїм мріям збутися. Даруй мені життєву мудрість, яка дозволить приймати правильні рішення. Нехай думки мої будуть ясними, а розуміння ситуації, що склалася прозорим, щоб міг я себе запропонувати на потрібній роботі і міг розраховувати на хорошу винагороду. Даруй мені здатності відчувати, де і в якому місці я повинен знаходитися для того, щоб успішно працює. Амінь».

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: