Сильна молитва від пияцтва і алкоголізму Миколі Чудотворцю

Сильна молитва від пияцтва і алкоголізму Миколі Чудотворцю

Пияцтво — це одна з найстрашніших бід, яка може трапиться в кожній родині. Починаючи тягнуться до алкоголю людина забуває не лише про роботу, але і про свою сім’ю. Він опускається на дуже низький рівень життя. У таких випадках від людини починають відвертатися практично всі його друзі. Тільки рідні тягнуть цю ношу і всіляко намагаються вилікувати близької їм людини від даної напасті. Потрібно визнати те, що алкоголізм — це досить важке захворювання, від якого при відсутності бажання, на лікування самого хворого практично не позбудеться. Більш того хвороба тягне за собою виникнення та інших недуг, які призводять до летального результату. Також під час алкогольної залежності людина втрачає розум. Тому й не дивно що багато людей намагаються вилікувати своїх близьких від такого недуги. Сьогодні існує досить велика кількість різних варіантів як вилікується. Але найпопулярнішим і нешкідливим все ж залишається молитва Миколи Угодника від пияцтва, про допомогу від пияцтва рідних і близьких.

Чому потрібно молиться Чудотворцю Мірлікийському

У православній вірі налічується досить велика кількість святих образів. Так уже склалося в історії, що до кожного зі святих приходять з благанням про допомогу з різними труднощами. Микола Угодник — це один з найбільш шанованих святих, до якого звертаються при різних важких ситуаціях в житті.

Ще за життя святий Миколай допомагав всім, хто потребує цього людям. До нього і до цього дня приходять з проханнями про допомогу в вдале заміжжя, про успіхи в бізнесі. Також святому моляться про здоров’я батьків, дітей, під час подорожей, від позбавлення від тяжких хвороб в тому числі і від алкоголізму і т. д. Але як стверджують священики до молитви потрібно вдаватися в крайней мере, якщо людина не усвідомлює, що він хворіє.

Якщо ж, наприклад, п’є чоловік усвідомлює, що він страждає на таке захворювання як алкогольна залежність, тоді потрібно з ним сісти і поговорити, прийти до якого-небудь компромісу і почати лікування. Скінчено під час проведення лікування чоловіка може і піти до церкви поставити свічечку за здоров’я чоловіка і почитати молитву. Не зайвим буде і самому хворому відвідати святиню причаститися і сповідатися.

Священнослужителі кажуть, що до молитви від пияцтва чоловіка Миколі Чудотворцю, від пияцтва брата, про зцілення від пияцтва будь-якого іншого рідну людину потрібно звертатися лише тільки в тому випадку, коли людині нічого не може допомогти. Як кажуть очевидці така молитва врятувала багато сімей від бід і розлучень.

Як правильно читати молитву

Люди, у яких чоловік, брат або інший рідна людина страждає на алкогольну залежність в крайньому випадку звертаються за допомогою до Бога і Миколи Угодника. Але при цьому багато хто не враховують, що молитва — це не просто слова, прочитані з молитвослова. Насправді вирішивши йти до церкви або просити у святий допомоги в стінах свого будинку потрібно знати, як це правильно робити:

Якщо залежний від алкоголю людина не усвідомлює свій гріх, тоді за допомогою до святого Миколая звертаються рідні. Щоб їх слова були почуті необхідно відвідати церкву або храм, відстояти там службу. Після служби підійдіть до святого лику і помоліться перед ним:

Як правило такі молебні замовляють на строк не менше ніж на сорок днів. Обов’язково купите святу воду. І при кожній нагоді додавайте її в чай ​​або каву п’є. Якщо ви будете вірити в Божу силу порятунку, то вона вам неодмінно допоможе.

Текст сильної молитви Миколі Чудотворцю від пияцтва чоловіка, про зцілення від пияцтва рідну людину:

«Чудотворець Миколай, з благанням звертаюся до тебе. Великодушно змилуйся і визволи чоловіка (рідного мені людини) мого від бісівського пияцтва. Супротив його волі, знайшли огиду і спустошили його тягу до п’яного узливання. Чи не пригубить, і її не ковтне і не наллє він пиття шкідливий без здригання. А пригубить і виллє в лоно святої води надбання. Хай буде воля твоя. Амінь».

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: