Молитви до Матрони Московської про допомогу в любові

Молитви до Матрони Московської про допомогу в любові

Любов — це вічне і велике почуття. Воно може бути як чистим і світлим, так і навпаки. Кому-то приносить щастя, а для кого-то служить борошном. Добре, коли воно є взаємним, але що робити, якщо це не так. Найкраще відпустити такі почуття і налаштуватися на майбутні. Можна також звернутися до вищих сил за допомогою в пошуках супутника життя. Серед найбільш шанованих святих православ’я, які протегують такого специфічного питання виділяють старицу Матрону. Молитва Матрони про взаємну любов допоможе привернути увагу до Вас протилежної статі, а також зміцнити Ваші почуття і зробити союз довговічним.

Свята блаженна Матушка Матрона

Матрону Московську прийнято називати російської благодійниця. Ще за життя говорили про чудеса, які були створені завдяки її молитвам Господу за нас. Прийнято вважати, що вона була обрана Богом для допомоги людям ще з самого народження. Часто говорять про те, що обдаровані люди страждають через відсутність чогось життєво необхідного для них. Так і з народження Матрона була сліпою, так як у неї були відсутні очні яблука, але за це Всевишній обдарував її іншим даром.

Сама старица говорила про те, що вона «бачила» душею. Саме таке зір дозволяло прогнозувати майбутнє, зцілювати хворих, а також допомагати нужденним. Життя її ніколи не була простою і легкою. Вона була наповнена безліччю страждань і поневірянь. Після 50 років вона і зовсім була прикута до крісла. Але такі страждання були видні тільки стороннім людям. Вона ніколи не вважала, що Бог її обділив або змусив страждати. Хоча вона була і незрячої, але внутрішній світ навколишніх був постійно відкритий перед ней. Она була глибоко віруючою жінкою і співчувала людям. Крім того її основними мотивами були — допомогу стражденним і зцілення хворобливих. Вона завжди з упевненістю говорила всім, хто до неї звертався про те, що обов’язково їм допоможе. Так як завжди вона просила у Господа за них і її молитви рідко залишалися без уваги. Так як все життя матінка була сама, то вона розуміла, як важливо мати вірного супутника життя. Саме тому багато жінок направляють свої молитви Матрони про любов чоловіка. Такі прохання часто звучать від жіночої частини населення земної кулі.

Про що моляться блаженної

Ще за життя постійний потік віруючих йшов до неї з різними проханнями. Вона постійно допомагала людям своїми порадами, лікувала їх душі і виступала заступницею за них перед Господом. І зараз потік молитов до даної святий не січуть. Одні просто моляться перед її образом, інші їдуть на її могилку, а треті прихиляються до мощів. Але все точно вірять в її силу і йдуть до неї з самими потайними проханнями:

Жінки найчастіше звертаються з молитвою про любов і особистому житті до Матрони. Так як кожна з них мріє про набуття взаємного почуття, а також вірного і надійного плеча, то і звертають свої молитви до даної святий. Багато хто говорить про те, що такі молитви не залишаються без уваги, так як мета кожної жінки — це народження дитини, а як відомо — ця свята завжди захищала малюкам. А відповідно і буде намагатися допомогти створенню повноцінної сім’ї.

Як варто читати молитви Матронушки

Незалежно від того, спрямована ця молитва Матрони про збереження любові, про допомогу, про любов чоловіка або прохання про заміжжя, є певні правила, які варто дотримувати при проголошенні слів прохання. Так наприклад:

Молитви Матрони про кохання

Є велика кількість молитов даної святий, які пов’язані з таким ніжним почуттям як любов. Так однією з таких сильних молитов вважають молитовні слова на любов чоловіка. Для кожної дівчини важливо бути коханою і саме ця молитва допоможе знайти дане почуття.

«Про блаженна мати Матрона, вислухай і прийми нині нас, грішних, що моляться тобі, навикшая у всьому житті твоєму прііматі і вислушіваті всіх стражденних і скорботних, з вірою і надією до твого заступництва і допомоги вдаються, швидке поможеніе і чудесне зцілення всім подавающі; та не збідніє і нині милосердя твоє до нас, недостойних, бентежним в многосуетнем цім світі і нігдеже обретающим розради і співчуття в скорботах душевних і допомоги в болезнех тілесних: зціли хвороби наша, визволи від спокус і мучительства диявола, пристрасно воюющаго, допоможи донести життєвий свій хрест, знести вся тяготи житія і не потеряті в ньому образ Божий, віру православну до кінця днів наших зберегтися, надія і сподівання на Бога міцну имети і нелицемірну любов до ближніх; допоможи нам відійду з житія цього досягнуто Царства Небесного з усіма угіддями Богу, прославляюще милосердя і доброту Отця Небесного, в Троїце славімаго, Отця і Сина і Святого Духа, на віки віків. Амінь.»

Особливу увагу необхідно приділити і сильної молитви Матрони Московської на любов. Така молитва повинна йти від чистого серця і бути щирою. А почуття про які просять — безгрішними і чистими. Текст даної молитви звучить наступним чином:

«Звертаюся з благанням до тебе, Блаженна Стариця Матрона Московська. Ти зціляєш хворих і лікуєш гріховні душі. Допоможи і мені знайти кохання взаємну в особі раба Божого (потрібно вимовити ім’я коханого). Обіцяю тобі, що стану йому вірною дружиною і не згрішу щемливої ​​зрадою. Хай буде воля твоя. Амінь»

Є також окрема молитва про любов чоловіка до дружини. Любов чоловіка для будь-якої жінки — це найважливіший стимул в її житті. Якщо тільки в Вас виникли сумніви про охолодження Вашого чоловіка до Вас, то слід відразу звернутися з молитвою до даної святий. Якщо Ви щиро просите про чисте кохання, а не про гріховної зв’язку, то Ваше прохання не залишиться без уваги.

Перед читанням даному молитви варто сходити в храм і подати 2 записки за здоров’я чоловіка і Вас. Далі перед ликом святого скажіть такі слова:

«Зішли мені, Матрона Московська, чоловіка любов справжню, міцну, а не гулящу. Амінь.»

Далі купите 12 свічок і йдіть додому. Далі залишіться самі і приступайте до благання при горінні свічок. Шепочіть наступні слова, звертаючись до Матрони:

«Прости мене, Блаженна Матрона, за нікчемне звернення. Приспи холод душевний і відродити ослабшую любов мого заблукалого чоловіка. Коли він перестав бути моїм, допоможи відпустити його. Коли він, як і раніше мій, підкажи як тугу приспати. Чи не прошу любов грішну, але молю про любов непорочної. Нехай чоловік мій повернеться, а печаль відвернеться. Хай буде воля твоя. Амінь.»

Нашіптує її подумки і багато разів. Найголовніше — це прохання про збереження сім’ї.

Потрібно також пам’ятати деякі правила про те, як просити у Матрони допомоги в любові. Спочатку необхідно просити допомоги у Господа, потім у Богородиці, а тільки потім звертатися до Матронушки. Основним в даному процесі повинна бути щира віра і слова, які йдуть від серця.

Пам’ятайте також, що необхідно не тільки звертатися за проханням, але і дякувати за допомогу і даровану благодать.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: