Молитва до Матрони Московської про допомогу в грошах

Молитва до Матрони Московської про допомогу в грошах

Матрона Московська одна з шанованих святих в російській православному світі. Вона допомагає в будь-яких питаннях і можна звернутися до Матрони Московської з молитвою про роботу і грошах.

Хто така Матрона Московська

Дівчинка народилася четвертою дитиною в бідній сім’ї сліпий. Мати хотіла віддати її в притулок, але їй приснився сон птах з крилами і людським обличчям без очей. Мати дівчинки порахувала сон віщим і залишила в родині.

Дивні речі відбувалися з дитиною. Коли священний служитель хрестив дівчинку, і збирався опустити її в купіль, перед нею утворився стовп запашного туману. «Дівчинка буде святий», так сказав служитель храму. У дні посту малятко відмовлялася від грудей, про це розповідала її мати. Дитина не грав з іншими дітьми.

Історія цілительки почалася ще у віці восьми років, вона брала хворих людей і допомагала в зціленні їм молитвами. Вдячні люди залишали продукти, гроші та речі. Так дівчинка стала основним годувальником сім’ї. Сон матері мав глибокий сенс.

Вона стала багато подорожувати по святих місцях. У сімнадцять років у неї відмовили ноги і вона прийняла цей факт спокійно і вірою в душі в Бога. У період радянської влади почалися гоніння на християн, і Мотря була не виключенням. До фізичних труднощів додалися психологічні. Їй доводилося ховатися у віруючих людей від міліції, і вони їй допомагали піклуватися про себе. Матрону Блаженну називають провісницею і рятівницею. Вона передбачала лиха революцію і руйнування християнських храмів.

Дивовижний випадок зцілення розповідали очевидці, чоловік прибув до матінки за допомогою інших людей, а пішов на своїх ногах. У віці 14 років дівчина зустрілася з Іоанном Кронштадтський, який назвав її восьмим стовпом Україні.

Як молитися блаженної

У православній релігії Святі є посередниками між Господом і благаючим. Звертаються до Святих, які передають прохання Богу. Гроші не повинні бути самоціллю, а засобом служіння Господу. Благання підносяться щиро з вірою на колінах перед образами Богородиці, Ісуса Христа і Мотрони Московської. Читати молитви можна де завгодно в церкві або в домашній обстановці.

Молитва Матрони на удачу в грошах

Існує кілька текстів святої блаженної стариці. Короткі молитви застосовують для щоденного читання, а довгі для виняткових випадків. Досягти фінансового благополуччя можна тільки за умови віри і щирості. Починати благання слід з прохання очистити голову від поганих думок, а серце наповнити любов’ю до ближнього. Особливо допомагає молитва, якщо просити про допомогу в досягненні благополуччя для сім’ї. Також слід в думках і в душі пробачити всіх недругів, приборкати гнів і злість, від підступів диявола.

До святий можна звернутися з підтримкою в пошуках роботи. Вона допоможе знайти добре оплачувану роботу, адже від цього залежить добробут всієї сім’ї. Текст сильної молитви Матрони на гроші:

«Свята блаженна наша Мати Матрона, допоможи святими твоїми молитвами рабу Божому (ім’я річок) знайти роботу зручну для спасіння і зростанню духовному, щоб багатіти йому в Бога і не марнувати своєї душі до мирське — суєтне і гріховне. Помози йому знайти милостивого роботодавця, що не зневажає заповіді і не примушує тих, хто працює під керівництвом його до робіт у дні недільні і святих свят. Так, захистить Господь Бог раба Божого (ім’я річок) на місці праць його від всякого зла і спокуси, нехай буде праця цього йому для порятунку, Церкви й Батьківщині на користь, батькам на радість Амінь»

У чому допомагає Свята

Звичайно, не можна просити про машину або стати мільярдером, але все необхідне вона надасть. Вона допоможе при проблемах на роботі з колегами, при фінансових і матеріальних проблемах. Бажання грошей це гріх, але мати гарне благополуччя це цілком нормально. Адже людина повинна взуватися, харчуватися в цьому житті. Тому читання молитви Матрони про гроші, про благополуччя це своєрідна віра, яка творить чудеса.

Текст молитви Матрони про гроші, про благополуччя:

«Сподіваюся на тебе, про Матрона Московська, і молю о помощи в важкі дні. Ти заступаєшся за праведних і наказавши грішних. Пошли мені достатку грошового і очисти мою душу від злості і жадібності. Нехай прибудуть гроші на їжу і покриття витрат необхідної важливості. Попроси у Господа Бога милосердя і не прогневайся на мене за убогість душі. Нехай буде так. Амінь»У 1998 році була проведена ексгумація останків святий і її останки перенесли в Покровський монастир. До цього велася робота по збору даних про Матрони Московської.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: