Молитва до Матрони про зачаття дитини, збереження дитини

Молитва до Матрони про зачаття дитини, збереження дитини

Є такий вислів, що сім’я стає справжньою і міцною тільки з появою в ній дітей. Для деяких подружніх пар їх поява може стати справжнім випробування їх почуттів на міцність і лакмусовим паперової їх відносин. А для інших — це справжнє щастя без якого вони просто не могли уявити собі своє подальше життя. Але є такі пари, які щиро бажають, щоб у них в будинку з’явився дитячий сміх, але у них ніяк не виходить. Вони оббивають пороги багатьох лікарів, знахарів і цілителів, але все даремно. Саме в таких випадках рекомендують читати спеціальну молитву Матрони — молитву про зачаття ребенка. Многіе знають, що ця сліпа жінка захищала дітям, особливо тим, про яких не було кому подбати. І тому вони буде прихильною до тих батьків, які щиро бажають появи діток у своїй родині і таке прохання не залишиться без уваги. Необхідно запам’ятати ще й той факт, що Матрона ніколи не була прихильником походів до цілителів і використанні магії. Вона завжди говорила про те, що необхідно вірити в допомогу Господа.

Матрона і її допомогу людям

Коли будь-яка людина стикається з тією чи іншою проблемою, він постійно шукає допомоги і підтримки від оточуючих. Коли ж не знаходить її, то приходить до прохань вищих сил. Найбільш важливим для будь-якої жінки є поява на світ її дітей. Добре, коли вагітність настає швидко і проходить без проблем, а що робити, якщо з цим є проблеми. В такому випадку можна звернутися з молитвою про зачаття дитини Матрони.

Блаженна все життя провела в служінні Господу і дітей своїх не мала, але вона точно знала, що тільки діти здатні привнести в наше життя все найкраще, так як є чистими створіннями. Тому і допомагає парам, які намагаються здійснити своє найзаповітніше бажання. Саме основне — це щира віра і налаштованість на позитивний результат.

Народилася ця свята в родині простих селян і ще з самого народження була обдарована Богом можливістю пророчого передбачення, зцілення недужих, а також допомогою малозабезпеченим. Замість цього вона була позбавлена ​​зору, так як у неї були відсутні очні яблука. Сторонні дуже шкодували дівчинку, але вона ніколи не нарікала на свою долю і з гордістю вистоювала все її тягаря. Ще з дитинства почала допомагати всім тим, хто цього потребував.

Після революції і зміни влади настала пора гоніння християн. Мало кому вдавалося уникнути арештів, але Матрона все-таки змогла це зробити. При цьому жодного разу не відмовила нікому в допомозі.

Так як за своє життя вона зазнала від гоніння і часто ставлення до неї було як до бродячому собаці, то перед читанням молитов стариці рекомендують погодувати голубів або дворову собаку. Також можна подати милостиню нужденним. Багато хто говорить про те, що такий ритуал допоможе звернути увагу святий на Ваше прохання. Крім того буде не зайвим принести в дар Матрони і букет живих квітів. Для цієї мети можна використовувати:

Такі квіти служать таким собі сувеніром для прихожан. Після їх освячення на мощах їх роздають всім. Їх необхідно засушити і зберігати вдома біля ікон. Також частинки квітів можна додавати при заварюванні чаю.

Про що молитися святий

Є велика кількість молитов, з якими звертаються до неї. Немає якогось певного їх переліку, але часто можна почути молитву для вагітних про виношування і народження здорової дитини Матрони. ожденіе і здоров’я дитини для будь-якої мами — найголовніше в житті. Саме тому вона готова піти на все заради свого чада.

Серед інших прохань можна почути молитви про:

Днем шанування святого вважають 2 травня.

Молитва про вагітність та даруванні дитини

Для кожної дівчини чи жінки вагітність — найважливіша новина в життя. Це специфічний період в житті будь-якої сім’ї. Але буває таке, що в такий період можуть виникнути деякі проблеми. Тому варто читати молитву Матрони Московської про збереження вагітності. Не потрібно забувати про призначення лікарів, але варто скористатися ще й допомогою святий.

Підносячи молитви до неї потрібно вірити в те, про що Ви просите. Крім того робити такі звернення можна де завгодно. Це не обов’язково повинен бути храм. Робити можна і вдома, бажано перед образом святої. Слова молитви не обов’язково заучувати, можна говорити і своїми словами, тільки щоб вони йшли від чистого сердца. Старіца намагалася допомогти всім, хто до неї приходив з проханням, особливо жінкам, які хотіли відчути радість материнства. Завдяки своїм молитвам до Господа, вона багатьом випрошувала зцілення різних захворювань, а також дарування дитини. Не залишає вона зі своєю бідою і тих, хто дізнався такий страшний діагноз, як безпліддя.

Багато хто запитує про те, як донести своє прохання матінці про дарування вагітності. Для цього є різні способи:

 • Можна зробити паломництво до мощей святої, які знаходяться в Покровському монастирі або сходити на могилку на Даниловское кладовищі.
 • Попередньо будинку напишіть записочку з проханням будинку і залиште її або у могилки, або біля мощей.
 • Не зайвим буде взяти з собою букетик живих квітів.
 • Щиро помоліться про бажаному і думайте тільки про хороше. Залиште записку і квіти і йдіть додому.
 • Якщо дійсно вірити в те, що вагітність настане, то так і станеться.
 • Якщо Ви все ж вирішили вивчити текст, то ось молитва про вагітність Матрони Московської:

  «О, блаженна мати Матрона, душею на небі перед Престолом Божим стоячи перед, тілом же на землі почівающі, і даною тобі понад благодаттю різні чудеса істочающі. Призри нині милостиво твоїм оком на ни, грішних, в скорботах, хворим і гріховних спокус дні своя іждівающія, утеши ни, отчаянния, зціли недуги наші лютої, від Бога нам по гріхом нашим попущаемия, визволи нас від багатьох бід і при важких обставинах, умоли Господа нашого Ісуса Христа простіті нам вся наша гріхи, беззаконня і гріхопадіння, ними ж ми від юності нашея навіть до теперішнього дні і години згрішили, та твоїми молитвами одержавши благодать і велику милість, прославим в Троїце Єдиного Бога, Отця і Сина, і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь».

  Бувають і такі моменти, коли вагітність вже наступила, але вона супроводжується деякими проблемами і часом навіть стоїть питання про загрозу виносити дитину. У такі моменти не потрібно опускати руки. Необхідно зібратися і вірити в те, що все вийде і малюк у Вам з’явиться в термін, здоровим і сильним. Навіть якщо лікарі розводять руками, то не потрібно втрачати віру в Господа, а щиро просити у нього допомоги.

  Теж можна звертатися до інших святих. Так наприклад є молитва вагітної жінки про збереження дитини Матрони Московської. Вона несе в собі небачену силу і буде служити певним оберегом для малюка. Не потрібно йти в депресію, все в руках Господа і на все Його воля. Моліться і Ви будете почуті. Молитва приносить деяке душевне заспокоєння, яке особливо важливо для вагітної жінки в цей період.

  Ось є кілька варіантів молитов, які можна використовувати:

  «О, блаженна мати Матрона, до твого заступництва вдаємося і тобі слізно молимо. Яко імущу велие відвагу по Господу, пролий теплу молитву про Рабех твоїх, в скорботи дущевней перебувають і допомоги від тебе просять. Істинно бо слово Господнє: просите і дається вам і паки: яко аще два від вас радилися, на землю про всяку річ, її ж аще просити, буде има від Отця Мого, іже на небесах. Почуй убовоздиханія наша і донеси до престолу Владична, і діжі ти предстоіші всми, яко багато може перед Богом молитва праведника. Та не до кінця забуде нас Господь, але дивиться більше з висоти небесні на скорботу рабів Своїх і плід лона на корисне дарує. Воістину, Богідете хощет, тако сотвори Господь Аврааму і Саррі, Захарії і Єлисаветі, Йоакима і Анни, з ним же молі. Тако І нехай Господь Бог і нам по милості своєї і невимовного людинолюбства. Нехай буде благословенне ім’я Господнє благословенне від нині і до віку. Амінь.»

  «Про блаженна мати Матрона, душею на небі перед Престолом Божим стоячи перед, тілом же на землі почівающі, і даною тобі понад благодаттю разлічния чудеса істочающі. Призри нині милостиво твоїм оком на ни, грішних, в скорботах, хворим і гріховних спокус дні своя іждівающія, утеши ни, отчаянния, зціли недуги наші лютої, від Бога нам по гріхом нашим попущаемия, визволи нас від багатьох бід і при важких обставинах, умоли Господа нашого Ісуса Христа простіті нам вся наша гріхи, беззаконня і гріхопадіння, ними ж ми від юності нашея навіть до теперішнього дні і години згрішили, та твоїми молитвами одержавши благодать і велику милість, прославим в Троїце Єдиного Бога, Отця, і Сина, і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.»

  «Про блаженна подвижниці Христового, мати наша Матрона! Припадаємо нині і вдаємося до твого заступництва, і смиренно просимо тя: многая скорботи і хвороби в житті своєї зазнала, зглянься й на наше скорботи і хвороби, фортеця бо наша оскуде в нас, не можемо ні подвиги творити, ні молитися старанно. Воздохні за нас до Господа і благай Його, хай помилує нас і зцілить наша хвороби неісцельния, життя нашу нехай збереже в світі і тиші, і за молитви твоя і тепла клопотання збере нас у Царстві Своїм з усіма святими славити Бога на віки віків. Амінь».

  Багато жінок відразу ж після позитивного тесту починають переживати про те, як пройде їх вагітність, про пологи і інші деталі. Якщо у Вас є будь-які побоювання, то можна звернеться до Матрони Московської з молитвою вагітної жінки про збереження дитини. Вірте в заступництво даної святий і все пройде чудово. Отримуйте позитив і задоволення від Вашого стану.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: