Молитва про заміжжя до Пресвятої Богородиці

Молитва про заміжжя до Пресвятої Богородиці

Кожна дівчинка, ще з самого маленького віку, мріє бути принцесою. Всі вони з розчуленням дивляться на наречених в довгих красивих сукнях і мріють бути такими ж. Більшість мам також мріють про це, тільки вони переслідують інші цілі — щасливе заміжжя дочок і взаємні почуття, а також повагу. Саме тому більшість матусь, коли приходить час, починають постійно читати молитву про заміжжя дочки Богородиці «Нев’янучий Колір». Її вважають сильною материнською молитвою, яка здатна створити чудеса.

Значення жінки в православ’ї

З давніх-давен їй відводилася окрема певна роль — дружини і матері. Все з часом змінюється і наш світ не стоїть на місці. Більшість сучасних дівчат не погодяться з такою розстановкою пріоритетів, кажучи, що це нудно. Хоча інша половина прекрасної статі все також прагне вдало вийти заміж. У переліку великої кількості молитов немає будь-якої окремо відповідає за даний аспект.

Але найбільш часто з цією метою використовують молитву Богородице «Нев’янучий Колір» про заміжжя. Кожна мати завжди бажає своїй дитині всього самого найкращого і особливо вона переживає за те, щоб її чадо зустріло свого вірного друга або подругу і створили міцну сім’ю. Яка мама не мріє стати бабусею? Нехай навіть вони і не особливо часто і з задоволенням говорять про це, але в глибині душі все мріють.

Молитва іконі «Нев’янучий цвіт»

Молитву Пресвятій Богородиці про заміжжя часто вимовляють дівчата або їх матері, які хочуть чим пошвидше віддати дочок заміж. Її вважають швидкої і сильної молитвою, яка допоможе:

Також така молитва спрямована на те, щоб:

Необхідно запам’ятати дуже важливу річ — не можна просити у Богородиці і Господа дозволу на відведення з родини чужого чоловіка. Такими діями Ви зробите тільки гірше.

«Про Пресвята і Пренепорочна Мати Діво, надіє християн і прибіжище грішним! Захисти всіх в нещастях до Тебе вдаються, почуй стогони наша, нахили Своє ухо до зойку нашому, Владичице і Мати Бога нашого, не погорди требующія Твоєї допомоги не відкидай нас грішних, подай і навчи нас: не відступи від нас, рабів Твоїх, за ремствування наше. Буди нам Мати і Покровительки, вручаємо собі милостивому покрову Твоєму. Приведи нас грішних до тихої і безтурботного життя; да оплачені гріхи наша.

Про Мати Маріє, наша преблагая і швидка Заступниці, покрий нас Своїм клопотанням. Захисти від ворогів видимих ​​і невидимих, пом’як серця злих людей, повстали на нас. Про Мати Господа Творця нашого! Ти корінь дівоцтва і нев’янучий колір чистоти і цнотливості, пішли на допомогу нам немічним і збурений плотськими пристрастями і блукаючими серцями. Просвяти наші душевні очі, та бачимо шляху правди Божого.

Благодаттю Сина Твого укріпи нашу слабку волю на виконання заповідей, та позбудемося від усякої біди і напасті і виправдані будемо Твоїм пречудесне заступництвом на страшному суді Сина Твого. Йому ж ми віддаємо славу, честь і поклоніння нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.»

значення ікони

Назва цієї ікони досить символічно. Адже в даному випадку любов порівнюється з квітами, які повинні постійно цвісти у нас в душі і наповнювати її своєю красою і пахощами. Крім того, такі барвисті події повинні привносити в життя певний позитивний сенс і міняти все на краще. Так як вона спрямована на пошук відповідного партнера, то читати молитви перед нею можуть не тільки дівчата, а й хлопці.

Не зайвим буде і то, якщо матері будуть читати молитву про заміжжя дочок також перед цим ликом. В даному випадку така материнська молитва буде нести дуже сильний поштовх для здійснення наміченого плану, так як немає нічого чудодійного, ніж благання матері.

Для того, щоб бажане швидше здійснилося необхідно не забувати про те, що наші гріхи і неправильний спосіб життя вибудовує перешкоду між Господом і нами. Саме для її руйнування варто переглянути свій стиль життя і вірити в позитивний результат.

Коли і де читати молитву

Немає якихось особливих правил по її читання. Робити це можна де завгодно, але бажано перед образом «Нев’янучий цвіт». При читанні постарайтеся абстрагуватися від усіх проблем і того, що Вас гложіт в дану хвилину. Просіть те, чого щиро бажаєте. Не буде зайвим і просто під час молитви дивитися на палаючі свічки. Як кажуть, що полум’я свічки допомагає сконцентруватися на проісходящем. Чітать її можна хоч кожен день, але багато хто відзначає, що особливу силу несе молитва на Успіння Пресвятої Богородиці про заміжжя. Саме в цей день велика кількість молодих дівчат приходять до храмів з самим заповітним бажанням.

Цей свято 14 жовтня називають ще дівочим днем ​​і покровителем весіль. Саме з нього починався період сватання і гулянь. Говорили, що ті дівчата, які хочуть швидше вийти заміж, повинні з самого ранку встати, запалити свічку і прочитати молитву перед образом. Сила цієї молитви зростає в цей день а кілька разів. Прийнято вважати, що Богородиця протегує всім дівчатам і намагається допомогти їм налагодити своє життя.

«О, Пресвята Діва Марія, прийми молитву цю від мене, негідною слуги Твоєї, і принесеш її до Престолу Бога Сина Свого, щоб милостивий він буде прохання нашим. Вдаюся до Тебе як до Заступниці нашої: почуй нас, тих, хто молиться Тобі, покрий нас покровом Твоїм, і випроси у Бога Сина Твого нам всіх благ: подружжю любові та згоду, дітям слухняності, скривдженим терпіння, скорботним благодушності, всім же нам дух розуму і благочестя, дух милосердя і лагідності, дух чистоти і правди.

Збережи мене від гордості і самолюбства, дай же мені охоту до праці і благослови труди мої. Як Закон Господа Бога нашого велить людям в чесному подружжі жити, то приведи мене, Матір Божа до нього, не для догоди бажанню моєму, а для виконання призначення Отця нашого Святого, бо Він Сам сказав: недобре чоловікові бути одному і створивши йому дружину в помічницю, благословив їх рости, розмножуватися і населяти землю.

Пресвята Богородиця, почуй смиренну молитву з глибини серця дівочого мого: дай мені чоловіка чесного і побожного, щоб ми в любові з ним і в згоді прославляли Тебе і милосердного Бога: Отця і Сина і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь».

Просити у Господа і інших святих — ту хорошу справу. Але необхідно пам’ятати про те, що здійснює всі наші прохання і дарує милість, а також благодать, тільки Господь. Саме тому спочатку варто звертатися до Бога, далі до Богоматері і після вже до інших святих.

Не забувайте про те, що необхідно дякувати за даровану Вам прихильність. Це можуть бути або вивчені слова вдячної молитви або слова, сказані від себе від чистого серця. Найголовніше — це щира віра в промовлене і в позитивний результат молитви. Якщо швидкого заміжжя не настає — не турбуйтеся. Це не означає, що Ваші слова не були почуті. Всьому потрібен час.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: