Молитва про дітей до Богородиці

Молитва про дітей до Богородиці

Що може бути важливіше для кожної матері як не щастя і здоров’я її дітей. Вони готові все віддати за те, щоб у них було все найнеобхідніше. Але бувають такі моменти, коли не всі вирішується грошима. Крім тепла, турботи та іншого необхідна ще і віра. Саме віра матері, а також її щира молитва, здатні творити чудеса. Найчастіше вони звертаються з молитвою до Богородиці про допомогу дітям.

Молитовні слова батьків за дітей

Крім підтримки дітей в чистоті, годуванні, дарування їм освіти, в обов’язки віруючих батьків також входить і читання молитов за них. Є велика їх кількість, які допоможуть подолати будь-які труднощі. Саме основне — це щира віра в ті слова, які вимовляються.

Найбільшою чудодійною силою вважають материнську молитву про дітей Богородиці. Є навіть такий вислів, що материнська молитва може дістати до морського дна. Навіть в церковні літописах є історії, коли такі батьківські прохання допомагали врятувати дитину. Не дарма кажуть, що батьки з їхніми чадами пов’язані невидимою ниткою протягом усього життя.

Що не можна робити батькам

Крім того, що батьківські слова можуть нести в собі силу зцілення, вони можуть також принести і негативний вплив. Саме тому варто про це пам’ятати при мимовільному проголошенні тих чи інших слів у пориві гніву. Саме тому остерігайтеся:

Пам’ятайте про те, що немає нічого неможливого в цьому світі, особливо якщо йти до своєї мети з вірою в Господа. Погано те, що в основному ми звертаємося з молитвою тільки в тих випадках, коли нас спіткало нещастя. Необхідно пам’ятати про те, що молитви про дітей потрібно читати постійно, навіть коли у Вас все нормально. Вимовляєте подячні молитви якомога частіше і тоді святі проявлять до Вас свою благодать і тоді Ви не рідше доведеться звертатися за допомогою.

Молитви до святих

Крім читання молитов про дітей Богородиці, можна звертатися і до інших святих. Найчастіше Богородиця виступає основним адресатом наших прохань, так як вона допомогла зцілити велика кількість дітей. Крім того, вона допомагає стати на правильний батьківський шлях тим батькам, які поки так і не відчули себе повноцінними мамами і татами.

Серед великої кількості молитов матері про дітей Пресвятої Богородиці виділяють невелику щоденну молитву. Її вимовляють в будь-який зручний час. Не обов’язково це робити в храмі, це можна вимовляти і вдома. Добре було б проводити таку процедуру перед образом Пресвятої Діви Марії.

Ось текст цього звернення:

Про Пресвята Владичице Діво Богородице, спаси і сохрани під покровом Твоїм моїх чад (імена), Усіх юнаків, отроковиць і немовлят, хрещених і безіменних і в утробі матері носяться. Украй їх ризою Твого материнства, збережи їх в страху Божому і в слухняності батькам, умоли Господа мого і Сина Твого, нехай дасть їм корисне для спасіння їх. Вручаю їх Материнському смотрению Твоєму, бо Ти єси Божественний Покров рабам Твоїм. Матір Божа, введи мене у образ Твого небесного Материнства. Вилікуй душевні і тілесні рани дітей моїх (імена), моїми гріхами нанесені. Вручаю дитино цілком Господеві моєму, Ісусу Христу і Твоєму, Пречиста, небесному заступництву. Амінь.

Крім то є й такі слова, які відносять до сильної молитви Богородиці про дітей. Читати її можна в будь-яких неприємності:

Вона допоможе налагодити контакт з тим, хто допоможе вирішити ситуацію, що склалася.

Про Пресвята Владичице Діво Богородице, спаси і сохрани під покровом Твоїм моїх чад (імена), Усіх юнаків, отроковиць і немовлят, хрещених і безіменних і в утробі матері носяться. Украй їх ризою Твого материнства, збережи їх в страху Божому і в слухняності батькам, умоли Господа мого і Сина Твого, нехай дасть їм корисне для спасіння їх. Вручаю їх Материнському смотрению Твоєму, бо Ти єси Божественний Покров рабам Твоїм.

Матір Божа, введи мене у образ Твого Небесного материнства. Вилікуй душевні і тілесні рани дітей моїх (імена), моїми гріхами нанесені. Вручаю дитино цілком Господеві моєму Ісусу Христу і Твоєму, Пречиста, небесному заступництву. Амінь.

Не потрібно забувати про те, що мати може своєю вірою допомогти не тільки своєї дитини, але і іншим діткам. Так як материнська любов безмежна, то її вистачить на всіх. Завдяки таким чудодійним властивостям, такі тексти можуть йти від чистого серця, а не бути завченими. Крім того вони ніколи не залишаються без уваги. Не важливо навіть і те, скільки років Вашій дитині. Такі благання допоможуть звернути увагу вищих сил на благословення і захист Вашого чада.

Не варто тільки постійно просити, потрібно і дякувати за те, що маєте. У такому випадку і святі проявлять свою прихильність до Ваших благань. Основні вимоги — це:

Налаштованість на позитивний результат справи і всі ці фактори разом допоможуть досягти бажаного.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: