Подячна молитва до Пресвятої Богородиці

Подячна молитва до Пресвятої Богородиці

Коли в нашому житті відбуваються деякі неприємні ситуації з якими ми не можемо впоратися, то ми відразу ж починаємо шукати допомоги з боку. Якщо вже ситуація взагалі катастрофічна, то ми починаємо направляти наші благання до вищих сил. Але скажіть, як би Ви реагували на те, що Вас постійно про щось просять? А задумайтесь, коли Ви в останній раз дякували Господу і всіх святих за їх допомогу у вирішенні тієї чи іншої справи.

Основним аспектом порятунку душі будь-якого православного є щира віра у Всевишнього. Вона завжди допоможе в будь-якій ситуації:

Найчастіше подячні молитви Господу та Богородиці на кожен день несуть в собі певний текст, в якому Ви дякуйте за допомогу у вирішенні деяких сформованих ситуацій. Такий вид молитви дуже важливий, тому як після деяких прохань необхідно же і подякувати. Пам’ятайте також про те, що слова подяки повинні йти від чистого серця.

Подячні молитви святим

Подяка — це та якість людини, яке допомагає йому стати сильніше, а також позбудеться від поганих думок і іншого негативу. В першу чергу проголошення такого виду молитви необхідно не стільки тому, кому вона адресована, скільки вимовляє.

Так як просити, так і дякувати можна будь-якого святого без різниці. Але найбільш часто спрямовані прохання і подячні молитви до Пресвятої Богородиці. Це пояснюють тим, що Богородиця не залишає наодинці зі своїми проблемами тих, кому це дійсно необхідно. Крім того, більшість мам просять її вирішити проблеми і допомогти діткам, так як вона є їх заступницею.

Найчастіше такі подячні молитви спрямовані на знак вдячності за:

Є багато різних видів даної молитви. Деякі люди не вважають за потрібне заучувати тексти з Молитовник і віддають перевагу виголошення слів від серця. Інші ж не хочуть відступати від уже існуючого статуту. Серед найбільш поширених є:

«Тобі, Матір Божу, хвалимо; Тебе, Маріє, Діву Богородицю сповідуємо; Тебе, предвічного Отця дочко, вся земля величає. Тобі вси Ангели і Архангели і вся Почала смиренно служать; Тобі вся Влада, престол, панування і вся превишнія Сили небесні коряться. Тобі Херувими і Серафими радующеся чекають і невпинним гласом волають: Свята Богородице Мати, сповнені суть небеса і земля величності слави плода лона твого.

Тобі преславний апостольський лик свого Творця Матір вихваляє; Тобі мучеників безліч Богородицю величає; Тобі преславний сповідників сонм Бога Слова храм нарицает; Тобі Господственним півціни дівоцтва образ Його вам проповідували; Тобі вся небесна воїнства Царицю Небесну вихваляють. Тобі по всій вселенній Церква свята прославляє, Матір Божу почітающі; Тебе істинного Царя Небесного Отроковицю звеличує. Ти єси Ангелом Пані, Ти єси райська двері, ти Лествиця Царства Небесного, ти Царя слави чертог, ти ковчег благочестя і благодаті, ти єси безодня щедрот, ти єси притулок грішних.

Ти Мати Спасітелева, ти свобожденія заради пленнаго людини, Бога воспріяла єси в утробі. Тобою потоптаний бисть ворог; Ти розкрила єси вірним двері Царства Небесного. Ти праворуч Бога стоїш; Ти Бога за нас молишся, Діво Маріє, Іже буде судити живих і мертвих. Тебе убо просимо, Заступницю перед Сином Твоїм і Богом, Який кров’ю Своєю нас спокутуй, так мзду прийміть у вічній славі. Спаси людей Твоїх, Богородице, і благослови насліддя Твоє, яко да будемо причасницею спадку Свого; упаси і збережи нас навіть до століття.

На всяк день, о Пресвята, хвалити і прославляти Тебе бажаємо серцем і вустами. Сподоби, Премілосердая Мати, нині і повсякчас від гріха зберегтися нам; помилуй нас, Заступниці, помилуй нас. Буди милість Твоя на нас, якоже на Тебе уповахом на віки. Амінь.»

Як замовити подячний молебень до Богородиці

Можна виконувати таку процедуру самостійно в домашніх умовах або піти в храм попросити провести подячний молебень. Для проведення цієї процедури є певні правила:

Що таке подячний канон

Читання вдячних молитов допомагає не тільки висловити свою подяку за все, що нам послано Господом, а й «розм’якшити» душу людини. Найбільш добре з таким завданням справляється подячний канон Пресвятій Богородиці. Слова даного тексту викликають почуття розчулення і проникливо доходять до самого далекого куточка нашого серця. Основною метою читання подячного акафісту з каноном — це попередити закосневаніе в круговороті життєвої суєти.

Як правильно читати канон

Згідно з православним віровченням необхідно пам’ятати про те, що молиться можна кому завгодно, але от самі прохання виконує Бог. Богородиця ж і інші святі просто допомагають вирішувати різні негаразди. Саме тому перші слова подяки мають бути спрямовані до Господа, далі до Богоматері, а потім до інших святих.

«О, Пресвята Пані, Владичиця Богородиця! Ти вище всіх Ангелів і Архангелів, і шанована найбільше створеного: Помічниця скривджених, надія втратили надію, жебраків Заступниця, сумних втіха, спраглих Пітательніца, голих вбрання, хворих зцілення, грішних спасіння, всім християнам допомогу і захист. О, усемилостива Пані, Діва Богородиця Володарка!

Милістю своєю спаси і помилуй рабів твоїх, найсвятіших патріархів православних, та Преосвященний митрополитів, архієпископів і єпископів, і весь священичий і чернечий чин. Спаси, Пані, і помилуй богохранимої країну нашу Російську, народ її і всіх, що стоять при владі, воєначальників, градоначальників і все воїнство, і доброчинців і всіх православних християн ризою твоєю священною захисти. І умоли, Пані, з Тебе без насіння втілився Христа, Бога нашого, так підпереже нас силою своєю понад проти невидимих ​​і видимих ​​ворогів наших.

О, усемилостива Пані, Владичиця Богородиця! Споруди нас з глибини гріха і визволи нас від голоду, мору, від землетрусу і потопу, від вогню і меча, від навали чужинців і міжусобної війни, і від раптової смерті, і від нападу ворога, і від згубних вітрів, і від смертоносної виразки, і від усякого зла. Подай, Пані, світ і здоров’я своїх рабів, всім православним християнам, і просвіти їм розум і очі серця для їх порятунку, і сподоби нас, грішних рабів твоїх, Царства Сина Твого, Христа Бога нашого. Бо панування Його благословенне і прославлене, з безначальним Його Отцем і пресвятим, і благим, і животворящим Духом, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.»

Пам’ятайте, що ми завжди дякуємо людям за допомогу та інші хороші вчинки. Так чому ж для подяки Господа нам іноді потрібно прикладати зусилля.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: