Сильна молитва на везіння Миколі Чудотворцю

Сильна молитва на везіння Миколі Чудотворцю

Микола Чудотворець недарма отримав таке ім’я. Воно пов’язане з тим, що ще за життя він мав певної зв’язком з Господом. Молитви, які він виголошував, ніколи не залишалися без уваги. Крім того, цей святий відомий своєю любов’ю до дітей. Він звертає увагу на будь-яку молитву матері про свою дитину. Крім того його також знають як заступника моряків і мандрівників. І як всім відомо, в таких видах діяльності не обійтися без такого поняття як везіння або удача. Багато хто звертається до Миколи Чудотворця з молитвою на удачу в справах і везіння.

Чудеса святого Миколая

Відомо про нього не багато інформації. Народився в досить заможній родині, яка допомагала бідним і нужденним. З самого дитинства почав ходити в храм. Після смерті своїх батьків передав увесь свій спадок нужденним і продовжив служіння в церкві. Згодом став читцем, потім і священиком в церкві.

Період його життя припадав на той момент, коли римські імператори стали терпиміше відноситься до православних, але були й такі неприємні моменти, як гоніння. Весь цей негатив не завадив Миколі зайняти посаду єпископа. За життя він відзначився такими своїми діями як захист християн, а також гоніння язичників. Це при тому, що багато відзначали в ньому такі якості як доброта, чуйність.

Всі, хто зверталися до нього з проханнями говорили, що його посил молитви до Господа був почутий і обдарування благодаті наступало дуже швидко. Свою популярність він отримав ще за життя через великої кількості чудес, які він створив.

Знайдеться не багато православних будинків, в яких не буде способу даного святого. Більшість монастирів, церков і храмів носять його ім’я. Так як було зазначено, що його молитви, ще за життя були наділені певною силою, то і після смерті дане вплив не пропало. Багато хто відзначає, що така його зв’язок з Господом ще більше зміцнилася.

Про що моляться

Велика кількість людей так і продовжують звертатися до нього зі своїми проблемами і чекають від нього рішення своїх проблем, а також заступництва перед Господом.

Найчастіше молитви до нього направлені з таких питань:

Молитва про везіння в справах

Сильна молитва на везіння Миколі Чудотворцю вважається однією з найсильніших, яку застосовують для залучення удачі і везіння. Він здатний вирішити найпроблемніші ситуації, а також допомогти в критичних ситуаціях. До даного святому звертаються не тільки з якихось прохань, але і про всі свої бажання. Цей святий може допомогти подолати всі труднощі і досягти небачених висот.

Молитва Миколі Чудотворцю на везіння і удачу в справах, і везіння повинна вимовляється не тільки з чистих спонукань, але і з чистим серцем. Крім того варто пам’ятати про те, що потрібно не тільки просити у святих, але і звертатися до них з подячними молитвами.

Ось текст однієї з молитов на везіння Миколі Чудотворцю:

«Про всехвальний, великий чудотворче, святителю Христовий, отче Миколаю! Молимо тебе, буди надія всіх християн, вірних защітель, спраглих Кормитель, плачуть радість, болящих лікар, по морю плаваючих управитель, убогих і сиріт живильник і всім швидкий помічник і покровитель, та мирне зде поживемо житіє і нехай сподобимося бачити славу вибраних Божих на небі, і з ними невпинно співати Єдиного в Трійці поклоняємого Бога на віки віків. Амінь.»

Є певні рекомендації з приводу прочитання цієї молитви:

Дане прохання допоможе уникнути помилок на роботі і з грошима, а також розібратися в складних ситуаціях. Крім того, не буде зайвим прочитати її для здобуття благополуччя в особистому житті.

Всім відомо, що удача — справа мінливе. Воно залежить безпосередньо від наших усвідомлених дій і рішень. І якщо людина не може ніяким чином впливати на результат тієї чи іншої справи, то він намагається вдатися до допомоги вищих сил. Найчастіше таким помічником виступає Микола Чудотворець. Якщо Вам потрібна удача, тоді сміливо просите його про це.

Так як він був покровителем ще і купцям, а везіння у веденні справ повинно було бути для них найважливішим, то і ми сміливо можемо просити його про це. Цей факт був відомий ще з давніх часів. У наш час кожен православний християнин вважає за правило поклониться перед образами Діви Марії і Ісуса Христа. А потім підійти і до Миколи Чудотворець. Він допоможе появи фінансової стабільності та удачі.

Ось ще одна молитва:

«Про всехвальний, великий чудотворче, святителю Христовий, отче Миколаю! Молимо тебе, буди надія всіх християн, вірних защітель, спраглих Кормитель, плачуть радість, болящих лікар, по морю плаваючих управитель, убогих і сиріт живильник і всім швидкий помічник і покровитель, та мирне зде поживемо житіє і нехай сподобимося бачити славу вибраних Божих на небі, і з ними невпинно співати Єдиного в Трійці поклоняємого Бога на віки віків. Амінь.»

Не потрібно забувати про те, що слова молитви необхідно промовляти з повним усвідомленням тексту. Також бажано пропускати їх через серце.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: