Молитва Миколі Чудотворцю про здоров’я дитини

Молитва Миколі Чудотворцю про здоров'я дитини

Напевно, кожна людина погодиться з тим, що в житті все наживна лише тільки здоров’я на жаль, не купити не нажити неможливо. Тому ще з давніх часів молитва за здоров’я була дуже популярною серед православних вірян. Потрібно відзначити, що ще з давніх часів Микола Угодник вважається покровителем не тільки мандрівників, але й захисником купців і моряків. Також до святого звертаються з молитвою про одужання дитини.

Житіє святого

Святого шанують не тільки дорослі, а й діти. Це й не дивно адже він творив багато чудес. Причому вони були не тільки за життя, н і після смерті. Кожен рік 10 грудня він приходив в будинок до маленьких християнам з подарунками, які діти на ранок знаходили під подушкою. Для самих маленьких це диво було справжньою казкою. Причому дітки виростали — а Чудотворець залишається.

Жив Микола ще в третьому столітті. Ще з раннього дитинства юнак був дуже релігійним. Його батьки були дуже багатими людьми, але вони дуже довгий час не могли мати дітей. Одного разу Бог послав їм дитину — синочка, це і був Микола. Найцікавіше що після народження Миколи другу дитину вони так і не змогли народити. Ще з ранніх років у хлопчика улюбленої настільною книгою стало святе письмо.

Він горів всією душею до Бога, про це помітили всі в тому числі і його дядько, який був єпископом. Коли хлопчик підріс він був читцем, потім дияконом. Минуло небагато часу, коли Микола став клірком. Паства дивувалася мудрим проповідей молодої людини. Його поважали багато людей в місті. Після того як помер дядько Миколи, він був обраний єпископом в Мирах. Але незважаючи на свій високий чин він залишався для багатьох людей зразком добра, смирення, милосердя і поваги.

За часів гонінь на церкву, Угодник, як і багато віруючі християни був кинутий у в’язницю. Там він провів багато років. Незважаючи на довгі роки ув’язнення він не зрікся віри, а навпаки ста в ній небозводів і впевненіше. Він не припиняв свої проповіді ні на хвилину і допомагав своїм сусідам по камері переносити весь тягар позбавлення волі, голод, холод, тортури і біль. Навіть в ув’язненні до святого зверталися з молитвами за здоров’я хворого дитини. Він завжди допомагав людям і ніколи від них не відвертався.

Після того як до влади прийшов Костянтин Великий всі арештанти були звільнені. І Микола Чудотворець повернувся до улюблених вірянам. Все своє життя він мілосердствовал. Після смерті батьків все своє багатство він роздав на милостиню і благодійність, чим допоміг багатьом бідним сім’ям та малозабезпеченим.

Молитва за здоров’я дитини Миколі Чудотворцю

Чудеса створені святим не мають ніяких граней. Він люто допомагав людям як за життя, так і після смерті. З кожним роком до його мощам сходиться все більше і більше людей з проханнями про допомогу. Багато віряни не знають, як правильно звертається, щоб він допоміг їм. Насправді можна не використовувати спеціальну молитву. Дуже важливо бути щирому і всією душею бажати про це. Святі покровителі цінують щирість. Тому дуже важливо, щоб слова, вимовлені вами, були не тільки з благими намірами, але і йшли від глибини душі з великим желаніем. Не важливо де ви будете вимовляти молитву про здоров’я дитини Миколі Чудотворцю, в стінах храму або будинку. Головне це робити щодня, причому не обов’язково перед самим чином.

Якщо дотримуватися всіх рекомендацій і бути вдячному святому за допомогу тоді молитва знайде ще більшу силу.

Текст молитви Миколі Чудотворцю про зцілення від хвороби дитини:

Чудотворець Миколай, Захисник праведних. Зміцни мою віру в православні мощі, і очисти тлінне тіло від хворобливої ​​худі. Заряди мою душу своїм прославленням і не травень моє тіло гріховним хворий. Нехай затягнуться виразки і рани глибокі, нехай вигнаний навіки все скорботи жорстокі. Зціли мою слабкість, від смерті спаси, і хвороби мої назавжди забрав. Хай буде воля твоя. Амінь.

Ось ще одна сильна молитва:

Про добрий наш пастирю і богомудрих наставниче, святителю Христовий Миколу! Почуй нас грішних, що моляться тобі і закликають на допомогу швидке заступництво твоє: дивись нас немічних, звідусіль схоплять, усякого блага позбавлених і розумом від малодушності потьмарених: попильнуйте, угоднику Божий, не говори оставити нас в гріховному полоні бити, та не будемо в радість ворогом нашим і не помремо в лукавих діянь наших.

Моли про нас недостойних Творче нашого і Владику, Емуже ти зі безплотних лики предстоіші: милостива до нас сотвори Бога нашого в нинішньому житії і в майбутньому веце, та не віддасть нам по справою нашим, і по нечистоті сердець наших, але по Своїй благості віддасть нам.

На твоє бо клопотання уповающе, твоїм заступництвом хвалимось, твоє заступництво на допомогу закликаємо, і до пресвятому образу твоєму припадаючи, допомоги просимо: спаси нас, угоднику Христовий, від зол знаходять на нас, та заради святих твоїх молитва не обійме нас напасти, і так НЕ загрузнемо в безодні гріховності і в багні пристрастей наших.

Моли, святителю Христовий Миколу, Христа Бога нашого, нехай дасть нам мирне житіє і відпущення гріхів, душам же нашим порятунок і велику милість, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: