Молитва про збереження вагітності Миколі Чудотворцю

Молитва про збереження вагітності Миколі Чудотворцю

Молитва про збереження вагітності та народження здорової дитини святим і звернення до них за допомогою допоможуть подолати всі труднощі. Діти — це не тільки радість, яку вони приносять зі своєю появою в наш світ. Це ще і продовження роду людського. Їх вважають найважливішими людьми в житті, вони освячують життєвий шлях і надають йому якийсь особливий сенс. Кожна жінка з часом хоче стати мамою. У деяких це відбувається відразу, а декому доведеться трохи почекати або докласти певних зусиль.

Але навіть тоді, коли Ви дізналися, що в середині Вас вже зародилося нове життя, не варто розслаблятися. У деяких вагітність проходить без будь-якого негативного відчуття, але буває таке, що може бути навіть загроза втратити малюка. Якщо таке трапляється, найголовніше — не опускати руки. Віра — ось що Вам допоможе. Вірте в те, що Вам вдасться виносити здорову дитину, вдало і легко народити його і тоді у Вас все вийде. Багато радять вагітним ходити до церкви і молиться. Саме молитва вагітної жінки несе в собі велику силу.

Микола Чудотворець і його допомога

Даний святий був відомий своїми чудодійними молитвами ще за життя. Багато, хто до нього зверталися, відзначали що він мав певний зв’язок з Господом. Народився він в досить таки заможній родині. З самого дитинства був вхожий до церкви. Після смерті батьків він роздав свій спадок нужденним і присвятив життя служінню церкви. Він успішно просувався по церковній сходах, незважаючи на гоніння православних з боку римлян.

До даного святому найчастіше звертаються за допомогу в:

Крім того, він є покровителем моряків і мандрівних. Але найчастіше його просять про дарування дива. А що таке чудо? У кожного є своє поняття, але більшість зійдеться на те, що це народження дитини.

Допомога Божа вагітним

Завагітніти — це ще тільки половина справи. Найважливіше — це благополучно виносити і успішно народити малюка. Везе дівчатам і жінкам, які не відчувають ніяких проблем в даний період, але буває таке, що вся вагітність пов’язана з деякими проблемами. Саме тоді радять читати молитву про збереження вагітності Миколі Чудотворцю.

Відомо також, що цей святий дуже любив дітей і виявляв до них свою благодать. Саме тому молитви матерів і вагітних не залишаються без уваги. Навіть після смерті він не залишає їх без уваги і виступає захисником перед Господом за нас.

Молитва вагітної жінки про збереження дитини допоможе не тільки затвердити її віру, а й дарувати їй сили для подолання всіх проблем на шляху до справжнього щастя. Виношування дитини — це дуже складний і тривалий шлях, який забирає багато сил у жінки. Буває таке, що навіть стає питання про безпеку виношування для здоров’я матері.

Саме в таких випадках варто читати молитви, так як вони не тільки оберігають малюка, але і заспокоюють маму, а також гармонізують і умиротворяют духовний стан мами. Вимовляти їх можна не тільки в слух, а й про себе. Такі внутрішні думки чутиме той, до кого вони відносяться і Ваш малюк.

Молитва про збереження здорової вагітності може бути направлена ​​до:

Ось текст молитовних слів Миколі Чудотворцю:

«Боже Великий, животі і життя Подателю і Хранителю. Дякую Тебе, як милістю Твоєю і мене, смиренну Рабу Твою, причетної вчинив єси благодаті чадородия, се бо імам плід лона. Обаче села, Господи, яко боюся, щоб не како грехмоіх заради лютее постражду раждающі, і того заради до милосерді вдаюся.

Не благаю Тебе, та спаси мене долі всього роду нашого женскаго, йому ж визначив єси в болезнех раждаті чада, загальний бо закон є нам, що грішать. Про це ж благаю Тебе: Коли прийде час мій, дай мені ослабу і дозвіл неважка, спаси мене від хвороб непосильних. Виконай, Господи, бажання серця мого, скупе ж і бажання чоловіка мого, його ж дав їм єси. Дай нам радість народження новаго людини в світ Твій. Так з’явиться немовля цілий, здоровий і міцний, і так більш не пам’ятаємо скорботи за радість, благодаттю і щедротами Єдинородного Сина Твого, Який нас заради втілився від пречистих кровей Марії Діви, в утробу носимо бисть і тілом народження восприят, Йому ж слава личить зі Святим духом на віки. Амінь».

При вимові молитовних слів необхідно очистити свої розум від сторонніх думок, а також вдумуйтеся в кожне слово, яке Ви вимовляєте.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: