Молитва Миколі Чудотворцю про вагітність

Молитва Миколі Чудотворцю про вагітність

Для кожної жінки можливість народити дитину — це неймовірна диво, яке допомагає зміцниться сім’ї і пізнати всю красу материнства. У кого-то завагітніти виходить з першого разу, але у деяких виникають з цим великі проблеми. І що їм робити в такому випадку? Як бути, якщо походи по лікарях і клінікам не приносять бажаного результату? В даному випадку вони готові віддати все на світі і укласти договір з будь-ким, аби тільки досягти бажаного. В даному випадку може допомогти молитва на дитину, щоб завагітніти Миколі Чудотворцю. Саме цього святого вважають тим, хто здатний творити чудеса. Якщо припустити, то навряд чи знайдеться віруюча сім’я, в якій немає образу даного святого. Звертаючи свої молитви до нього, ми віримо в те, що він допоможе здійсниться чуду і помолиться разом з нами Господу.

Хто він Микола Чудотворець, в чому допомагає

Народився він в сім’ї заможних людей. Ще з дитинства долучився до віри. Трохи подорослішавши, він став читцем, а потім і священиком в храмі. Після смерті батьків він роздав своє майно і далі служив у церкві. Той період як раз був заснований на толерантному ставленні римлян до християн, але гоніння все-таки мали місце бути.

У цей момент він займає єпископський престол в Світі. Незважаючи на лагідність, доброту і чуйність, він запам’ятався як ревний борець з язичниками і захисник християнства. Ще під час свого життєвого шляху він прославився великою кількістю чудес.

Саме за такі діяння він заслужив шанування серед великої кількості православних. Йому присвятили велику кількість храмів і монастирів. Є також велика кількість образів цього святого. В іконографії поділяють їх на 2 типи:

Ще за життя було відзначено, що молитви Миколи Чудотворця наділені певною дією. Промовляючи їх, він по справжньому щиро звертався до Господа. Саме тому вони ніколи не залишалися без відповіді і реакції. Навіть після своєї смерті цей зв’язок не була втрачена. Звертаючись з молитвами до нього, ми розраховуємо на те, що він заступиться за нас перед Богом.

Про що моляться

Найчастіше до цього святого звертаються з такими проханнями:

 • Допомагає вберегти мандрівників, мандрівників і моряків. Є навіть сказання про те, що Микола одного разу зміг воскресити моряка, який упав з щогли.
 • Оберігає дітей. Особливе ставлення він катував до дітей. Саме тому не залишає прохання і молитви матері про порятунок їхніх дітей.
 • Допомагає торговцям.
 • Протегує військовим.
 • Приміряє ворогуючих і намагається вберегти від впливу недругів. Так як при житті Микола був доброю людиною, то він міг з легкістю з’єднати ворогуючих людей.
 • Знайти другу половину і створити щасливу сім’ю.
 • Залученні удачі в навчанні і роботі.
 • Звільнити незаконно засудженого з в’язниці або пом’якшити винесення вироку. Але діє вона тільки в тому випадку, якщо людина вирішила покаятися і виправитися.
 • Вимовляють йому молитви про допомогу завагітніти.
 • Молитвословие на народження дитини

  Є велика кількість історій різних сімей, які мають і матеріальний достаток і гармонійні відносини, але не мають діток. Вони тривалий час ходять по лікарях, користуються послугами знахарів і шарлатанів. Але коли нічого не виходить, то хтось опускає руки, хтось іде з головою в работу. Только деякі погоджуються взяти дитину з дитячого будинку. Деякі з пар звертають свої молитви до Бога і до Миколаю Чудотворцю. Молитва Миколі Чудотворцю про вагітність вважається найбільш поширеною серед православних жінок. Таку славу вона заслужила завдяки своїй дієвості.

  Будь-яка молитва про дарування вагітності спрямована на правильну коригування енергетичного потоку, який дається вищими силами, і дуже важливий для зачаття. Переглянувши тексти молитов в Інтернеті можна знайти різні варіанти. Найбільш часто застосовують молитву Миколі угоднику про вагітність. Ось її текст:

  «О, Всесвятий Миколу, догоджаючи преізрядний Господній, теплий наш заступнику, і всюди в скорботах швидкий помічнику! Помози мені, грішному і смутному, в цьому сем житії, умоли Господа Бога дарував ми залишення всіх моїх гріхів, еліко згрішив від юності моєї, у всьому житії моєму, справою, словом, помислом і всіма моїми почуттями; і під кінець душі моєї допоможи мені окаянному, умоли Господа Бога, всього творіння Творче, избавити ма повітряних митарств і вічної муки: так завжди прославляю Отця і Сина і Святого Духа, і твоє милостиво предстательство, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.»

  Святкування на честь Мірлікійського святого відбуваються в такі дні:

  Найважливіше при читанні молитви — це щира віра в позитивний результат.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: