Молитва до Матрони про заміжжя дочки

Молитва до Матрони про заміжжя дочки

Кожній матері хочеться щастя для своїх дітей. Яка мати не мріє про те, щоб її донька не знайшла свого обранця і вдало вийшла заміж. Істинне призначення жінки у продовженні роду людського, а для цього необхідна любов і довіру другої половинки чоловіки. Допоможе здійснити надії матері молитва про заміжжя дочки Матрони Московської.

Чому слід молитися Матінці Матрони

Дівчинка народилася в бідній родині з вадою і врятував її від притулку для дітей тільки віщий сон матері. Їй приснилася чудова птиця з людським обличчям і закритими століттями.

Матрона була ображена долею в фізичному сенсі, не мала очей, і згодом відмовили ноги. Але вона була вдячна матері за народження на світ. Тому Матрона допомагає всім жінкам, які звертаються з проханням про вдале заміжжя своїх дочок. Фізичні вади не дали їй щастя сімейного життя, але вона допомагала іншим людям знайти свою половинку, вилікуватися духовно і фізично. Подячні молитви Матрони чув Бог. Вона ніколи не гнівалася на Господа і дякувала за те, що дав можливість служити людям.

Як звертатися до великої Святої

Материнське серце і душа завжди болять за дітей. Переживання і тривоги не дають спокійно спати по ночах. Тільки молитва матері має чудодійну силу і здатність допомогти дітям.

У старі часи, коли в родині народжувалася дівчинка, в сім’ї було прийнято молитися про її вдале заміжжя, а також послати їй хорошу людину, а не гуляє або питущого чоловіка.

Перед читанням молитви Матрони про заміжжя дочки слід позбавити розум від мирської суєти і налаштувати дух позитивно, уявити шлюб щасливим союзом двох люблячих сердець. Молебень вимовляється щодня у вечірній час. Мати про своїх молитвах нікому не повинна розповідати, навіть дочки.

Якщо у дочки проблеми з браком, вона довго засиділася в дівках, найкращим рішенням буде відвідати святі місця Матрони Московської або Покровський храм. Доторкнутися до її останкам, читаючи в душі благання, буде кращим благословенням. Важливо також дякувати Блаженну святу за те, що вислухала, а коли бажання збулося, дочка влаштувала особисте життя, дякувати Матрону. Саме такою була цілителька, вона підносила подячні молитви.

Хвороби — це випробування для людини

Коли дитина хворіє це тяжке випробування для материнського серця. У будинку кожної жінки повинні бути ікони святих, наприклад, Миколи Чудотворця, Ісуса Христа, Богородиці, Матрони Московської. Згідно християнській вірі Господь посилає ті випробування, які може подолати людина. Але під цим мається на увазі також покарання за гріхопадіння. Отже, звертаючись з молитвою до Матрони Московської про здоров’я дочки, необхідно просити прощення за гріхи і підтримки у важкі хвилини.

Текст молитви наступний:

«О, блаженна Стариця Матрона. Звертаюся до тебе з просьбою сердечною. Дай сил і здоров’я моєї дитини (ім’я), гаснучому від порчі чаклунський. Коли зачарував його хто али наврочив, очисти дитини від злості і заздрості. Прошу не для себе, а для дитини малого, безгрішного. Отруєнь від нього смуту душевну, поведи скорботу і страждання, визволи від немочі тіла. Помолися за нього перед Господом Богом і попроси пробачення за гріхи материнські. Нехай буде так. Амінь!»

Блаженна Свята обов’язково допоможе, тому що сама жінка і настраждалася, вона була сліпа і не могла ходити. Хто як не жінка зрозуміє інших жінок. Вона не озлобилася на весь світ і людей за свої фізичні вади та знайшла призначення в житті. Стойко вистояла проти гонінь за часів радянської влади і померла в 1952 році. Матрона передбачила багато подій, і навіть день своєї смерті. Деякі історичні джерела стверджують, що вона давала таємно поради самому Йосипу Сталіну, і він до них прислухався.

Багато жінок відвідують Покровський монастир з метою помолитися про здоров’я своїх діток, про народження дітей, про вдалу сімейного життя для дівчаток. Вони щиро вірять в силу великої мучениці. Саме таких людей як Матрона благословляють, і робить святими.

Текст молитви Матрони про заміжжя дочки, сильна молитва:

«Благаю тебе, свята Матрона, про щастя улюбленої дочки. Допоможи їй не помилитися з вибором і усунь від неї невірних людей. Пошли їй заміжжя світле і шлюбне життя за Божими Законами. Хай буде воля твоя. Амінь».

«Блаженна Стариця Матрона Московська, захисти мою дочку від заміжжя згубного і подаруй їй обранця вірного. Чи не багатого, чи не одруженого, що не гулящого, що не п’є, на важку руку не б’є. Хай буде воля твоя. Амінь».

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: