Молитва Матрони Московської від порчі

Молитва Матрони Московської від порчі

Багато Православні віри, не дивлячись на віру в Всевишнього вірять в магічну і незрозуміле. Але як справжні християни вони не біжать відразу до магів та чаклунів за допомогою, а звертаються за допомогою до святих. Справедливості заради потрібно відзначити, що шанованих святих в православ’ї досить багато. Так уже склалося, що до кожного з них звертаються з різними неприємностями і бідами. Однією з найбільш шанованих образів, якій прийнято молиться від пристріту і порчі є Матінка Матрона. При чому молитва Матрони Московської від порчі читається не тільки в храмі, але і в будинку, втім, як і будь-якого святому в цій вірі.

Як визначити наявність негативної енергетики

Сьогодні на слуху нерідко можна почути як кажуть про порчі. Але як її визначити і зрозуміти, що вона насправді є на людині знають не багато. Саме тому зважившись йти на гріх і відвідувати чаклунів вирішуються багато, не знаючи те, що з таку проблему можна вирішити за допомогою читання молитви від пристріту і порчі Матрони. Якщо у людини трапляються низкою одна за одною неприємності. У разі, коли на людину лежить порча він відчуває не зрозумілий страх і відчай.

З кожним днем ​​у нього все більше зникає інтерес і бажання жити. Таке людське стан є явним сигналом про те, що пора звернеться за допомогою до Всевишнього і святим.

Чому потрібно молиться Матінці Матрони

Потрібно відзначити, що Матінка Матрона була сліпою і у неї оніміли ноги, але не дивлячись на це вона брала людей з усього світу і допомагала їм у різних життєвих труднощах. Головним її радою при будь-якій проблемі було те, що необхідно частіше вдаватися до читання святого письма. Більш того матінка володіла не веденим даром передбачати майбутнє. На прийомі вона багатьом говорила про те, що вихідний кінець від неї і її дару не залежить, на все воля Божа. Завдяки своєму дару вона могла лікувати людей. Але робила вона це не за допомогою магії, а за допомогою молитви. У неї було багато учнів, які навчалися цьому дару.

Якщо ви читаєте молитву від пристріту дитини Матрони Московської, ви як ніби закликаєте добрі сили вирішити виниклу проблему. Але перед тим як читати молитов про захист дитини або дорослого потрібно обов’язково:

Після відвідин храму прийшовши додому обов’язково запаліть будинку свічку і почитайте молитву ще раз. Важливо читати молитву щодня протягом 40 днів. Через кілька тижнів ви здивуєтеся, але вашої душі дійсно стане легше, а всі неприємності підуть. Звичайно для того щоб молитва допомогла в її силу необхідно щиро вірити. А після того як буде результат не забудьте відвідати храм і схилиться перед святим образом ще раз, завдяки Матрону Московську за надану допомогу.

Текст молитви:

«Блаженна Стариця, Матрона Московська. Уличі ворога в злісному діянні, а мене не томи в покаранні. Коли порчі на мені фатальна, нехай відкине вся доля лиха. Пошли мені просвіт у вигляді віри, навчи вважатися без марного заходи. Нехай хвороба моя мирно відступить, і в душі послаблення настане. Коли немає злісної порчі і пристріту, нехай відкине інша зараза. Нехай буде так. Амінь».

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: