Молитва Миколі Чудотворцю про допомогу у здоров’ї

Молитва Миколі Чудотворцю про допомогу у здоров'ї

Мірлікийському святому молитви направляють в різних ситуаціях. Миколи Чудотворця вважають покровителем торгівлі, моряків і дітей. Все своє життя він присвятив християнській вірі, а також служінню Христу. Миколи Чудотворця ще називають Миколою Угодником знають всі, особливо маленькі дітки. У день пам’яті святого вони знаходять під своїми подушками подаруночки і солодощі. Але це стосується тільки слухняних дітей. Неслухняні ж отримують різки. Сьогодні знайдеться не багато будинків православних християн, в яких немає способу даного святого. У нашому житті є багато пунктів, які дуже важливі для нас. Але чи погодяться всі, що здоров’я ніхто не купить. Саме в моменти відчаю і хвороби ми звертаємо наші молитви Миколі Чудотворцю про допомогу в здоров’я, молимо про здоров’я близьких Господа і Ангелів-Хранителів.

У чому допомагає Мирлікійський святий

Цей святий став відомим ще за свого життя. Він народився в родині заможних людей, які постійно допомагали нужденним. З самого дитинства він ходив з батьками в храм. З роками він вирішив присвятити своє життя служінню Господу. Після смерті батьків Микола роздав свою спадщину бідним. Крім того він часто допомагав не тільки молитвами, порадами, а й грошима. Так одного разу він допоміг трьом бідним дівчатам зібрати придане. Він таємно клав мішечки з золотом до дверей дівчат.

Багато також розповідали про те, що молитви даного святого несуть певний посил до Господа. Між ними є певний зв’язок, що не зруйнувалася навіть після смерті святого. Вважають, що його заступництво досить сильне і молитви не залишаються без уваги. Часто молитовні слова вимовляються в найскладніших моментах.

Читати молитву необхідно перед образом святого. Його ікону вважають однією з найважливіших серед інших в православному храмі. Дні поминання Миколая Чудотворця 19 грудня і 11 серпня.

Найчастіше до нього звертаються за:

Молитва за здоров’я

До молитви Миколи Угодника про допомогу в здоров’я обращаються тоді, коли медицина вже безсила. Дані слова допоможуть вселити надію на одужання. Такі звернення принесли благодать не в один будинок. Не дарма святого називають Чудотворцем. Всі чекають від нього дива і в більшості випадків воно трапляється.

Молитва за здоров’я даному святому може допомогти:

Вимовляти молитву може хто завгодно. Основною умовою є те, що він повинен бути хрещеним. Такі прохання не тільки зміцнюють віру, піднімають духовний стан, але і покращують фізичне самопочуття.

Як молитися

Як просити про здоров’я Миколи Чудотворця в молитві про здоров’я матері? Є певний перелік вимог, які варто виконувати при читання прохання. Багато хто говорить про те, що якщо Ви навіть не будете їх виконувати, але молитва буде йти від чистого серця, то результат все одно буде досягнутий. Але чому не докласти додаткових зусиль для точного досягнення позитивного результату:

 • Перед початком читання необхідно привести думки в порядок. Попросити вибачення у всіх кого Ви образили.
 • Для того, щоб простіше було зосередиться, краще запалити свічку.
 • Основою повинна бути міцна віра.
 • Пам’ятайте, що не варто цілком відмовлятися від традиційної медицини.
 • Попросіть через Миколи Чудотворця вибачення у Господа за скоєні гріхи.
 • Тільки після дотримання даних рекомендацій можна звертатися з молитвою до Господа.
 • Ось такі молитовні слова можна вимовляти просячи за здоров’я Святого Миколая:

  «Про Всесвятий Миколу, догоджаючи преізрядний Господній, теплий наш заступнику, і всюди в скорботах швидкий помічнику, допоможи мені, грішному і смутному, в теперешній житії, умоли Господа Бога, дарував ми залишення всіх моїх гріхів, еліко згрішив від юності моєї, у всьому житії моєму, справою, словом, помислом і всіма моїми почуттями; і під кінець душі моєї допоможи мені окаянному, умоли Господа Бога всього творіння Творче, избавити ма повітряних митарств і вічної муки, та завжди прославляю Отця, і Сина, і Святого Духа, і твоє милостиво предстательство, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь»

  Святому можна звернути свої благання про здоров’я матері. Як вже було сказано, що він був покровителем дітям, а відповідно і матері. Така молитва спрямована на обдарування зцілення від хвороби. Так що так як мати молиться за здоров’я свого чада, буде не зайвим і дитині помолиться за одужання своєї матері.

  Також текст основної молитви можна застосувати як молитву про здоров’я чоловіка Миколи Угодника. Адже не важливо за кого ми просимо, родичів, близьких або ворогів, важливо щоб прохання йшло від чистого серця. Тоді Ваші слова будуть обов’язково почуті.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: