Молитва Миколі Чудотворцю про бізнес

Молитва Миколі Чудотворцю про бізнес

Сьогодні кожна людина намагається працювати не на роботодавця, а сам на себе. З кожним днем ​​все більше людей намагається відкрити «свою власну справу». Але при це велика половина змушена закрити свій бізнес так і не отримавши перший прибуток. Одні це списують на важку економічну ситуацію в країні, інші ж списують це на заздрість і недоброзичливців чужих людей. Хтось шукає допомоги в змовах, хто — то звертається до магії, але православні люди завжди звертаються за допомогою до Бога і всіх святих. Це і є вірне рішення. Адже молитва жодним чином не зможе нашкодити ні вам ні вашим близьким. При правильному її читанні можна отримати максимальну користь і досить високий прибуток. Для того, щоб ваше власну справу процвітало, і ви могли отримувати прибуток необхідно читати молитву про бізнес Миколі Чудотворцю.

Про що і коли просити про допомогу

Святий Миколай Угодник ще за життя допомагав багатьом бідним і нужденним. Після смерті своїх батьків він займався благодійністю і віддавав все своє багатство бідним. Був навіть такий випадок, коли він допоміг бідному батькові видати заміж трьох дочок по любові, а не зробити їх втіхою для багатих чоловіків. Скінчено розраховувати на те, що молитва про процвітання в бізнесі допоможе стати мільйонером не варто.

При сильному прагненні і щирій вірі вона допоможе заробити необхідно кількість грошей за всі ваші основні потреби. Для того щоб молитва була почута її необхідно правильно формулювати в наступному вигляді: про поліпшення фінансового становища, про любов до грошей, про грошовому благополуччі.

Потрібно також згадати про те, що існують певні дні, коли потрібно читати сильну молитву Миколі Чудотворцю на удачу в бізнесі. У ці дні, а точніше в ці церковні свята на володіє особливою силою. І так дію звернення посилюється:

Також потрібно обов’язково знати, коли не рекомендується підносити прохання про благополуччя в бізнесі. До таких днів відносять свято Хрещення, Воздвиження. Також не можна просити про удачу в дні святкування Пресвятої Богородиці і в дні пам’яті про померлих. У всі інші дні можна підносити молитовні прохання щодня. Не забувайте, що крім її читання можна також замовити молебень, який як правило читається не менше 40 днів.

Молитва Миколи Угодника

У православній вірі існує кілька молитов про успіх у бізнесі. Але як уже згадувалося вище самої часто читається є звернення до святого Миколая. Священнослужителі рекомендують її читати два рази на день. У ранковий і вечірній час. Читання потрібно обов’язково проводити перед образом святого. Крім того, її можна також читати протягом дня при зручному і вільний час.

Скінчено бажано відвідувати храм, але, якщо немає на це часу або можливості, тоді читання проводите вдома. Запаліть свічку навпроти образу і дивлячись на неї в ідеальній тиші вимовляєте слова прохання. Запорукою успіху буде щирість, доброта і віра в Всевишнього. Також вона допоможе якщо у молящего немає ніяких злих намірів, і він це робить тільки заради благих намірів.

Текст молитви Миколі Чудотворцю про допомогу в бізнесі:

«Про добрий наш пастирю і богомудрий наставниче, святителю Христовий Миколу! Почуй нас грішних (імена), що моляться тобі і закликають на допомогу швидке заступництво твоє: дивись нас немічних, звідусіль схоплять, всякого блага позбавлених і розумом від малодушності потьмарених.

Попильнуйте, угоднику Божий, не залиш нас в гріховних полоні бити, та не будемо в радість ворогом нашим і не помремо в лукавих діянь наших. Моли про нас недостойних Творче нашого і Владику, Емуже ти зі безтілесними лики предстоіші: милостива до нас сотвори Бога нашого в нинішньому житії і в майбутньому веце, та не віддасть нам по справою нашим і по нечистоті сердець наших, але по Своїй благості віддасть нам.

На твоє бо клопотання уповающе, твоїм заступництвом хвалимось, твоє заступництво на допомогу закликаємо і до пресвятому образу твоєму припадаючи допомоги просимо: спаси нас, угоднику Христовий, від зол знаходять на нас, та заради святих твоїх молитва не обійме нас напасти і не загрузнемо в безодні гріховність і в багні пристрастей наших.

Моли, святителю Христовий Миколу, Христа Бога нашого, нехай дасть нам мирне житіє і відпущення гріхів, душам же нашим порятунок і велику милість, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь».

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: