Молитва до Матрони про сімейне благополуччя в грошах

Молитва до Матрони про сімейне благополуччя в грошах

У багатьох людей настає такий момент в житті, коли неприємності начебто починають переслідувати. Це може стосуватися абсолютно будь-яких сфер життя. Але найчастіше таке трапляється фінансової сфери. Неприємності в такій області найчастіше відчуваються. Так як тоді людина починає відчувати труднощі і з житлом, і в родині. Не рідко такі неприємності у фінансовій сфері призводять до розлучень і частим скандалам в сім’ї.

Багато людей таке явище пов’язують з порчім або пристрітом і поспішають звертатися до магів. Насправді це далеко не так. І так названа «чорна смуга» може відбуватися з незрозумілих причин у кожного. Але щоб від неї позбутися священнослужителі рекомендують звертатися за допомогою в храм і читати молитву Матрони про сімейне благополуччя і про благополуччя про гроші. Якщо регулярно читати таку молитву, то ваше положення гарантовано видужає найближчим часом. Головне вірити в хороше і бути щирим.

Допомога Блаженної Матронушки

Дуже багато людей Матінку Матрону Московську називають заступницею і даровательніцей любові і сімейного благополуччя. Вона допомагає у всіх важких життєвих ситуаціях. До неї звертаються в наступних випадках:

Це не повний перелік прохань, з якими звертаються до святої. Насправді до неї можна звертатися за будь-якої важкої життєвої ситуації. І за умови, що молитва буде щирою, а віра сильної молитва буде обов’язково почута.

Коротка життя Матронушки

Свята Марона народилася в досить бідній сім’ї. Її батьки були богобоязливі людьми. Вони дуже часто відвідували храм і були присутні на церковних богослужіннях. У сім’ї було троє синів і одна донечка. Після народження доньки батьки хотіли віддати її до сирітського притулку так як у них не вистачало коштів на виховання всіх дітей. Але одного разу мати Матрони побачила сон, в якому до неї з’явилася велика білокрила птах.

Вона була з закритими очима і з дуже сумним обличчям. Птах села материн груди. В недалекому майбутньому після такого сну народилася дівчинка, у якої не було очей як у птиці уві сні. На грудях у дівчинки була опуклість у вигляді хрестика. Мати дуже початку жаліти новонароджене чадо і вирішила не віддавати у притулок, а залишити в рідні сім’ї. Священик, охрестивши дитину і побачивши на грудях хрестик відразу передбачив, що це Боже дітя. Родітелі після цього зрозуміли, що у них обраний дитина, який буде допомагати всім людям. Життя дівчинки з дитинства була складною. Її не сприймали ровесники. А в 18 років вона не змогла ходити. У неї оніміли ноги. Матрона протягом всього свого життя молилася і була вдячною Богу за життя. Померла свята в Москві. Останні роки свого життя вона поневірялася по підвалах і не переставала допомагати людям.

Після смерті її мощі були перенесені до Покровського монастиря. Сьогодні ж багато людей з’їжджаються до її мощам і читають молитву Матрони Московської про сімейне благополуччя і про благополуччя в родині.

Як правильно читати молитву

Якщо ви відчуваєте матеріальні труднощі в сімейному житті або з фінансами, тоді необхідно читати молитву про сімейний і про матеріальне благополуччя Матрони. Особливих рекомендацій де і як її читати немає. Це можна робити як вдома, так і в храмі або церкви. Головне, щоб слова виходили від серця. А ваша віра була сильною і щирою. Можна читати як спеціальну молитву з молитвослова, так і звертатися своїми словами. Свята обов’язково почує ваші молитви і життя ваше покращиться.

Текст молитви:

«Про блаженна, Мати Матрона, почуй і прийми нині нас, грішних, що моляться тобі, навикшая у всьому житті твоєму приймати і вислушіваті всіх стражденних і скорботних, з вірою і надією до твого заступництва і допомоги вдаються швидке поможеніе і чудесне зцілення всім подавающі; та не збідніє і нині милосердя твоє до нас, недостойних, бентежним в багато суєтне світі цьому і ніде ж обретающим розради і співчуття в скорботах душевних і допомоги в хворобах тілесних; зціли хвороби наші.

Боронь від спокус і мучительства диявола, пристрасно воює, допоможи донести життєвий свій Хрест, знести всі тяготи житія і не втратити в ньому образ Божий, віру православну до кінця днів наших зберегти, надія і сподівання на Бога міцну мати і нелицемірну любов до ближніх; допоможи нам відійду з житія цього досягти Царства Небесного з усіма угіддями Богу, що прославляє милосердя і доброту Отця Небесного, в Троїце славимого, Отця і Сина і Святого Духа, на віки віків. Амінь.»

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: