Молитва Миколі Чудотворцю від в’язниці

Молитва Миколі Чудотворцю від в'язниці

Є такий вислів в народі «Від суми та від тюрми не зарікайся». Життя наше дуже мінлива і може трапиться все, що ми навіть собі не можемо уявити. Не можна бути впевненим в тому, що Вас не підставлять чи Ви не будете засуджені за свої переконання. У в’язницю може потрапити навіть абсолютно чесний і невинна людина. Бувають також і судові помилки. Саме тому необхідно знати молитву від ув’язнення Миколі Чудотворцю, яка застереже від ув’язнення.

Молитви від укладення та їх різновид

Є велика кількість молитов. Найчастіше вони спрямовані із зверненням до Господа, Богородиці, Миколі Чудотворцю, а також ангела-хранителя. Серед розмаїття виділяють:

У сучасному світі в тюрму може потрапити будь-яка людина. Навіть якщо Ви повністю впевнені в своїй невинуватості і знаєте, що арешт Вам не страшний, про всяк випадок, краще скористатися ще й читанням молитов. Це допоможе ще більше уберегти Вас від негативного впливу і вбереже від казенного дому. Такі молитви спрямовані на те, щоб уберегти від арешту невинну людину, виправдати його або відпустити. Але ж буває і таке, що покарання намагається уникнути винна людина.

Що ж робити в даній ситуації? Для людини який благає про порятунок від в’язниці варто спочатку покаятися у всіх своїх гріхах, а тільки після цього починати читати молитви від в’язниці Миколі Чудотворцю.

Кажуть, що якщо дотримуватися всіх вимог при читанні молитви, то можна вимолити умовне покарання або навіть уникнути обвинувального вироку. Необхідно пам’ятати про те, що небесні сили завжди готові прийти нам на допомогу. Пам’ятайте тільки про те, що потрібно не тільки просити їх про дарування благодаті, але і дякувати їм за все. Також не потрібно забувати про ведення праведного життя. Всі ці складові разом допоможуть уникнути в’язниці.

Молитви Миколі Мірлікийському

Слова даних звернень можуть допомогти не тільки безневинним, але і тим, хто скоїв злочин. Єдиною вимогою до них — це прохання про прощення і каяття у всіх скоєних вчинках. Каяття має бути щирим. Важливо також те, що молитва Миколаю Чудотворцю про допомогу від в’язниці повинна виходити не тільки від ув’язненого, але і від його близьких і родичів.

Найчастіше до цього святого звертаються з проханням про:

Також, якщо Ви виступаєте у справі позивачем, то Ви також можете читати її для щасливого кінця справи. Таке прохання допоможе суддям прийняти правильне рішення і винести справедливий вирок.

Ось текст цієї молитви:

«О, великий чудотворче і догоджаючи Христовий, святителю отче Миколаю! Ти, швидкий помічник єси і благостиня заступник всім закликає тя, паче же сущим в смертних бідах. Таковия чудеса милосердя ти являв єси на дні житія твого. Коли ж, по смерті твоїй, постав єси Престолу Божого, по цьому никтоже може ісчісліті милостей твоїх, аще б і многи мови мав. Ти сохраняеші плавающія по водах; ти многія утопающія спас.

Ти храніші в дорозі, ихже застігоша вітри, великий сніг, лютий мраз, множайшему дощ. Ти соблюдаеші доми і маєтки від запаленою зловмисних осіб і всеконечнаго спалення. Ти защіщаеші сущія в дорозі від нападу лиходіїв.

Ти пособствуеші жебраком і убогим, ізбавляяй їх від крайнього зневіри і гріхопадіння, злиднів заради. Ти заступаеші невінния від оклеветаніе і неправеднаго засудження. Ти спас від сами смерті тріех чоловіків, в темниці сидиш, імже визначено бе посічені мечем.

Тако, тобі дароване нам від Бога велика благодать молитися за люди і спасати сущія в біді! Ще ж ти прославився єси твоєю поміччю людем між невірними агарян. Мені чи тільки, злощасному і бідує, не допоможеш, аще і сам аз цей жереб підготувала собі?

Заступи убо і мене від зневіри і відчаю, зло йшли двома. О, великий угоднику Миколу! Ти сам зазнав єси ув’язнення в темниці за святу віру і, яко ревний пастир Христовий, сам пізнав єси, як тяжко позбавлення волі і в кайданах перебування.

Коль багатьом, що моляться тобі, хто в кайданах, ти допомогла єси! Полегшу і мені, що сидить у в’язниці, це пригоди. Даруй мені скоро бачити кінець темнічнаго мого перебування і получити свободу, — не заради продовження гріхів моїх, але заради виправлення моєї життя!

Помолися старанно і про се, еже визволитися ми вічної темниці, та твоєю поміччю спасенні, прославляю Бога, дивного у святих Своїх, Амінь».

Молитвословие за сина

Найстрашніше для матері — це знаходження сина у в’язниці. Що може зробити мати в даній ситуації? Вона може сумувати ночі на проліт. Крім цього можна читати молитву Миколі Чудотворцю про сина у в’язниці. Кожна мати бажає для своєї дитини тільки самого найкращого. Але буває таке, що ми не завжди можемо встежити за німі. Может також бути і таке, що для захисту близьких нам варто переступити закон. І тоді ніхто не буде розглядати Ваші благі спонукання, Ви однозначно будете винним.

Є й певні ритуали, які радять провести перед судовим засіданням.

 • В день проведення суду не рекомендують виносити з дому ніяких цінних речей, а також подавати милостиню. Також не бажано нікому давати в борг гроші.
 • Бажано не дивитися в дзеркало або дзеркальні поверхні після 12 години дня в день засідання.
 • Якщо в будинок приносяться будь-які сторонні речі або продукти, то їх варто тричі перехрестити.
 • У день суду з самого ранку стоїть випити святу воду, в яку попередньо додати мед або цукор. Необхідно зробити 7 ковтків. Кількість солодкої добавки теж має бути кратне семи.
 • Протягом судового дня варто дотримуватися посту.
 • Буває, що під час судового засідання Вам може стати погано. Вмийтеся святою водою і скажіть такі слова « Відведення сили на долю рівну». Така процедура допоможе Вам захиститися від винесення суворого вироку.
 • Якщо при проведенні таких ритуалом поряд з Вами ще хтось перебував, то йому варто бути з Вами і на суді.
 • Одяг на Вас під час судового розгляду повинна бути білого кольору. Цей колір символізує невинність і чистоту.
 • Молитва матері Миколі Чудотворцю вважається однією з найсильніших захисних засобів. До нього звертаються в таких випадках:

  Для того, щоб син уникнув суворого покарання і змінити його сувору долю, мама повинна прочитати таку молитву:

  «О, Всесвятий Миколу, угоднічепреізрядний Господній, теплий наш заступнику і всюди в скорботах швидкий помічнику! Допоможи мені, грішному і смутному в цьому житті, умоли Господа Бога дарував ми залишення всіх моїх гріхів, еліко згрішив від юності моєї, у всьому житії моєму, справою, словом, помислом і всіма моїми почуттями; і під кінець душі моеяпомозі ми, окаянному, умоли Господа Бога, всього творіння Творче, ізбавітімя повітряних митарств і вічної муки; да завжди прославляю Отця і Сина і Святого Духа, і твоє милостиво предстательство, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь».

  Якщо синові необхідно бути присутнім на складному судовому засіданні і йому можуть винести дуже суворе покарання, то можна прочитати такі рядки:

  «Про велікійзаступніче, архієрею Божий, Миколу преблаженний, іже соняшникову осіявийчудеси, що закликає ж тя швидкий услишательявляйяся, ихже повсякчас предваряеші і спасаеші, і ізбавляеші, і від бід усіляких із’імаеші, від Бога даною тобі чудес і дарів благодаттю! Услишімянедостойнаго, з вірою тяпрізивающа і молебний Тобі приносимо спів; тобі бо заступника на умоленіеко Христу пропоную.

  Про пресловущие в чудесех, святителем висоті! яко маєш відвагу, скоро Владицепредстані, і преподобні свої руки молебні до Нього простягни про мене грішного, і від Нього щедроти доброти подай мені, і пріімімя свого заступництво, і від усіх бід і зол ма визволи, від навали ворогів видимих ​​і невидимих ​​свобождая, і тих всіх наклепи і злохітрствапогубляя, і борються мя в усьому житті моєї відображаючи; гріхом же моїм прощення випроси, і врятована ма Христу представи і Царства Небеснагосподобіулучіті за безліч того людинолюбства, Якому подобає всяка слава, честь і поклоніння, з безначальним його Отцем, і з Пресвятим і Благим і животворящим Духом, нині і повсякчас, і на віки віків».

  Також дієвою вважають молитву про сина у в’язниці Миколі Чудотворцю від утисків. Якщо мама з чистим і відкритим серцем скаже такі слова, то вона відразу відчує полегшення, так як за її чадом буде стежити Господь.

  «Господи Ісусе Христе, Сину Божий. Захисти мого сина від ганьби й утиски. Закаєв його дух в важких умовах, і пошли сили для їх подолання. Прости мене за материнську слабкість і збережи здоров’я сина на довгі роки. Нехай буде так. Амінь.»

  Пам’ятайте, що всі слова повинні бути вимовлені з щирою вірою і чистим серцем.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: