Молитва Миколі Чудотворцю про народження дитини

Молитва Миколі Чудотворцю про народження дитини

Материнство — це головне приречення жінки. Якщо вона не виконала головне завдання закладену природою, вона стає злісною і дратівливою. Якщо у сімейної пари довго не виходить зачати дитину, то виникають сварки, скандали закиди і нерозуміння. Коли ходіння по лікарях і знахарів остаточно вимотує душевні сили, то люди звертаються з молитвою про народження дитини Миколі Чудотворцю.

Чому слід молитися Святому Угодника

З усіх святих найдієвіші молитви про народження дітей це Миколі Чудотворцю, Матрони Московської і Богородиці, Петру і Ферон.

Микола Угодник вважається покровителем жінок і дітей. У свято 19 грудня на день Святого Миколая всі дітки чекають подарунки. Микола Чудотворець був доброї душі людина, він на Різдво потайки клав продукти і речі бідним людям. З давніх-давен це стало традицією. Безліч історій розповідають про те, як він допомагав дітям у разі їх неминучої загибелі.

Моляться Святителю Мірлікийському не тільки про зачаття. Благання підносять віруючі:

Але молитва послати вагітність найулюбленіша серед православних жінок. Будь-яка молитва це потужна енергетична сила, яка надсилається вищим силам, а в момент зачаття це сильна підтримка. Молитися слід з істинною і щирою вірою, тільки так розблокується жіночий дітородний орган жінки і чоловіки.

Правила читання молитви

Читання молитви вимагає певних правил. Молебень це особистий душевна розмова з Богом. Тому слід очистити душу, пробачити всіх ворогів, сповідатися і причаститися.

Молитися слід в дні сприятливі для зачаття. Це можна вирахувати. Слід знати початок менструального циклу і тривалість. Сприятливі дні — це середина циклу.

У старі часи вдалим вважався період зачаття на зростаючий місяць або повний місяць, а якщо ця подія співпаде зі сприятливими днями, чудово.

Церква в відношенні сприятливих днів має свої поняття. Наприклад, відносяться до небажаних днях для зачаття:

Якщо жінці вдалося завагітніти, то слід звертатися з молитвою про легкі пологи і народження здорової дитини до Миколи Святому.

Як читати молитовні слова

Відсутність дітей є покаранням Господнім за гріхи. Тому подружній парі необхідно відвідати храм і попросити благословення у священного служителя, також треба покаятися у скоєних гріхопадіння і сповідатися.

Коли жінка завагітніє, вона починає переживати за здоров’я майбутньої крихітки. Особливо важко доводиться тим жінкам, яким сказали про можливі патологіях при виношуванні малюка і родах. Поможет молитва Миколаю Чудотворцю про народження здорової дитини. Читати молебень можна де завгодно в церкві, в домашній обстановці. Можна читати текст молитви, а можна просити своїми словами. Майбутній мамі необхідно обов’язково купити оберіг ікону Миколи Чудотворця.

Дуже добре, якщо молитву Миколі Чудотворцю про допомогу в народженні дитини читають родичі майбутньої мами. Добре допомагає акафіст Святому Миколаю.

Не можна нарікати на долю, звинувачувати інших, скаржитися і жаліти себе. Все необхідно приймати зі смиренням. Можливо у Господа щодо подружньої пари свої плани. Скільки розповідають історій про те, що довго не було дітей, а як тільки чоловік з дружиною всиновили або удочерили дитинку, з’явився свій власний.

Текс молитви Миколі Чудотворцю:

«О, преізрядний угоднику Господній, Всесвятий Миколу, заступниче наш теплий, і всюди швидкий помічнику в скорботах! Помози мені, смутному і грішному, в цьому реальному житті, Умоли Господа дарував ми залишення моїх всіх гріхів, еліко від юності моєї згрішив, у всьому моєму житті, думкою, словом, ділом і моїми всіма почуттями. І допоможи мені окаянному у результаті моєї душі, умоли Господа Бога, Творче всього творіння, позбавить ім’я вічної муки і повітряних митарств: так завжди Отця і Сина і Святого Духа прославляю, і твоє заступництво милостиве, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь»

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: