Молитва для одужання хворого Миколі Чудотворцю

Молитва для одужання хворого Миколі Чудотворцю

Здоров’я — це найважливіше що може тільки бути для кожної людини в цьому житті. Адже не дарма мудрі люди кажуть, що протягом усього життя можна нажити багато матеріального блага, але тільки не здоров’я. Звичайно в разі хвороби основна частина йде в поліклініку або лікарню і намагається відновити своє здоров’я. Але православні християни знають, що разом з традиційним лікуванням не менш важливо ходити і до церкви і молиться святим про зцілення. Дуже сильною вважається молитва про одужання до Миколи Угодника.

Про що просити в молитві

Серед православних вірян існує думка, що недуга не посилаються людині просто так. Вважається що це випробування, яке Бог посилає людині за певні гріхи. У разі якщо хворіє дитина, то кажуть, що він відповідає за гріхи своїх рідних. Тому крім прийому ліків і мікстур потрібно обов’язково ходити до церкви, при хворобі дитини про одужання просять, читаючи молитву Святому Миколаю Чудотворцю про одужання.

Ще з давніх часів така молитва счіталасьй дуже сильною. Вона використовується багатьма людьми з метою позбавлення від дуже великої кількості недуг. Це й не дивно. Адже протягом усього свого життя він ні один раз рятував людей від багатьох хвороб і неприємностей завдяки тому, що мав чудодійним даром.

Навіть після своєї смерті святий і до цього дня продовжує доглядати за людством, рятуючи людей, які просять у нього про допомогу. Де читати молитву не має значення. До святого образу можна звертатися як в храмі, так і вдома. Головне, щоб при читанні молитви думки були світлими і щирими.

Дитинство і юнацтво Святого Миколая

Микола народився у віруючій родині. Його батьки були досить багатими, але довгий час не могли мати дітей. Ще з раннього дитинства він своєю поведінкою не переставав дивувати оточуючих. Наприклад, під час проведення Таїнства Хрещення Микола самостійно простояв на ніжках протягом трьох годин. Але це був не єдиний подвиг святого. Під час посту ще в дитячому віці він відмовлявся від грудного молока по середах і п’ятницях.

Підростаючи юнак все сильніше почав тягнуться до Бога. Він більшу частину свого вільного часу проводив в храмі. У нічний час він вивчав Святе Євангеліє і молився Небесному Отцеві. Трохи пізніше його рідний дядько єпископ Патарський Іоанн присвятив в читці. Багато парафіян дуже любили юнака. Вони щиро дивувалися його мудрості. Після того як Микола поховав батьків, він все багатство у свята роздавав бідним і нужденним людям. Все подальше життя присвятив благодійності та Богу. Однажди Святий Миколай відправився в паломницьку подорож по Святій Землі. Микола плив не один, а з багатьма пасажирами. Одного разу під час подорожі на морі піднявся сильний і великий шторм, під час якого судно мало не потонуло. Але завдяки чудодійного дару судно і люди були врятовані. Коли паломники поверталися назад додому, злий капітан знову відправив судно тим же шляхом. Микола помітив щось недобре почав його умовляти поміняти маршрут, але капітан розлютився ще більше і рішення свого так і не поміняв.

Святий почав молитися Богу, і він йому допоміг. Почався сильний вітер, який і поставив судно в потрібному напрямку. По поверненню додому святий хотів в мовчанні весь залишок свого життя і вступив в братство Святого Сіону. Але Богом було велено прожити інше життя, і він став єпископом. Якраз в цей час почалися сильні гоніння православних, і Микола разом з іншими віруючими був укладений і посаджений у в’язницю, де він і провів кілька років. Після укладення за велінням Божим святий був відновлений в сані.

Помер Святий Миколай Угодник у віці 70 років. Як було описано вище, він дуже багато допомагав людям при житті. Після смерті чудеса, творіння Миколою, не припинялися. Він допомагав усім, хто звертався до нього з молитвою про допомогу. Місце його поховання знаходиться в кафедральному соборі в Мирах. Потрібно відзначити, що саме тут вважається центр християнського паломництва.

Не так давно, а точніше тільки в минулому столітті мощі святого таємно були перевезені в місто Барі, який знаходиться в Італії. Щодня сюди приїжджають тисячі паломників, щоб почитати молитви про одужання мами Миколі Чудотворцю, про одужання при хворобі дитини.

Також у святого просять напуття на правильний шлях, про допомогу в скрутних життєвих ситуаціях, про одужання близького від хвороби алкогольної залежності і багато іншого. Святий Миколай обов’язково допоможе в будь-якій складній життєвій ситуації. Головне, щоб молитва була щирою і слова йшли з повним бажанням від щирого серця.

Текст молитви для одужання хворого Миколі Чудотворцю наступний:

«Святий Миколай Чудотворець, Спаситель наших душ, що заблукали. Звертаємося до тебе з уклінним проханням в хвороби і немочі. Усунь від (ім’я) порчі і тяжка недуга. Відпусти (ім’я) всі гріхи, які стали причиною настільки тяжких страждань. Прийми каяття недужого і його близьких. Нехай всі хвороби покинуть його тлінне тіло і прибуде незламне здоров’я і благодать. Нехай Господь через тебе почує нашу смиренну прохання і не засудить її. Попроси, про святителя Микола, щоб всі негаразди відпустили і хвороби покинули назавжди. На все твоя воля. Амінь.»

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: