Молитва Миколі Чудотворцю про зцілення

Молитва Миколі Чудотворцю про зцілення

Микола Чудотворець чи Микола Угодник так називають святого відомого всім з ранніх років. 19 грудня вважається святом поваги Святого Миколая, в цей день діти отримують частування під подушкою від Святителя. Крім того молитва Миколаю Чудотворцю про зцілення, яка читається перед іконою, дуже добре допомагає в разі хвороби.

Цілюща молитва Миколаю Чудотворцю

Благання Миколи Угодника використовується людьми для зцілення від багатьох захворювань навіть від раку. Ще за життя Святитель рятував від хвороб і смерті, а після смерті він доглядає за людьми і допомагає у важких ситуаціях. Вимовляти молитву можна в церкві або в домашній обстановці.

Чому людей мучить тривога

Чому людей охоплює страх перед смертю. Адже смерть це підсумок життя, а тривога лякає через гріхи, за які доведеться відповідати. Навіть в звичайному житті зробити погане, вкрасти це злочин, і людина буде покараний. Господь створив ідеальну планету земля, щоб всі люди були щасливі і дотримувалися десять заповідей. Якщо людина порушила заповідь, то він буде покараний. Але Всевишній НЕ тиран, він посилає тільки попередження, наприклад, хвороба.

Як просити про допомогу

Перед читанням молитви слід очистити свої думки від злості, гніву, ненависті і звертатися з добрим серцем в любові і вірі до Святого.

Потім слід просити вибачення за скоєні гріхи. Тому що віруючі вважають хвороба карою небесною. Тільки після це слід звернення до святого.

Бажано відвідати церкву і купити три свічки, поставити їх Ісусу Христу, Божої матері, Миколі Чудотворцю. Просити допомоги можна своїми словами. Святі почути будь-які слова прохання. Потім купити три свічки додому.

У кімнаті, де проходить молитва не повинно бути комп’ютера і телевізора, в ній не готують їжу. Будинки запалити перед образами свічки і починати читати текст молитви Миколі Чудотворцю про зцілення від хвороби:

«Про Всесвятий Миколу, догоджаючи преізрядний Господній, теплий наш заступнику, і всюди в скорботах швидкий помічнику, допоможи мені, грішному і смутному, в теперешній житії, умоли Господа Бога, дарував ми залишення всіх моїх гріхів, еліко згрішив від юності моєї, у всьому житії моєму, справою, словом, помислом і всіма моїми почуттями; і під кінець душі моєї допоможи мені окаянному, умоли Господа Бога всього творіння Творче, избавити ма повітряних митарств і вічної муки, та завжди прославляю Отця, і Сина, і Святого Духа, і твоє милостиво предстательство, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь»

Завершується читання словами подяки. Звернення до Господа це таїнство, не слід про це з кимось ділитися.

Молитва Миколі чудотворцеві про зцілення від хвороби дитини

Будь-яка мати знає, як важко коли хворіють діти, особливо дуже маленькі. Вони ще не можуть сказати, що болить і серце матері розривається від болю. У такі хвилини допоможе молитва Миколи Угодника, покровителя всіх діточок. Кожна мати повинна мати ікону Святителя і текст молебню, який читається особливим чином:

«Про всесвятітеоь Микола! Заступник і помічник швидкий всіх скорботних і недужих! Умоли Господа нашого про прощення раба Його (своє ім’я) гріхів, що здійснив через незнання або недогляд. Випроси у Нього визволення тіла і душі від підступів диявольських, хвороб мирських, від митарств і мук вічних. Амінь!»

Молитви про зцілення родичів

Слова це потужний енергетичний посил, особливо в молитві про здоров’я інших, родичів. Як то один лікар сказав такі слова: «Стіни лікарень чули більше молитов, ніж церква» і це правда. Коли доктор говорить, що зробив все можливе і залишається надія тільки на диво і віра. У важкі хвилини будь-яка підтримка буде благодаттю.

Саме з такою підтримкою звертаються з молитвою про зцілення. Будь-яка благання своїми словами або прочитаним тексом доходить до небес і Святі, почувши її, посилають надію і підтримку. Тільки Господь вирішує жити людині або відійти в інший світ. Як кажуть: «На все воля Божа».

Будь-яка молитва це нестандартний набір слів, це крик душі і неважливо про що. Може бути, це прохання полегшити страждання хворого і відпустити його хворе тіло, а душу піднести на небеса. Можливо, це молитва про зрощення кістки або про зцілення від раку.

Історія містить безліч фактів, розказаних реальними людьми про порятунок життя в складній ситуації. Це льотчики, мандрівники, моряки, діти, жінки. Навіть заперечують Бога люди в розпачі йдуть до церкви замовляють сорокоуст, молебень, молять допомогти.

Страшна хвороба — рак

Віруючі люди говорять, що Господь дає випробування, які може витримати людина і не повинен нарікати. Бог посилає урок, головне правильно вирішити задачу.

Рак страшна хвороба, вона заподіює фізичний біль, але до неї ще додається біль душевна. Все відбувається від нечистоти духовної енергії. Саме в цей суть молитви. Коли людина молиться, він очищається духовно. Адже фізичне тіло і душа нерозривно пов’язані.

Дуже добре, коли молитва читається родичами. Святитель Микола захищав хворих і жебраків, тому молебень за іншу людину буде наповнений потужною силою і якнайшвидшим виконанням. Адже суть православ’я в добро і співчуття. Текст молитви Миколі чудотворцеві про зцілення від раку:

«Про всесвятітеоь Микола! Заступник і помічник швидкий всіх скорботних і недужих! Умоли Господа нашого про прощення раба Його (своє ім’я) гріхів, що здійснив через незнання або недогляд. Випроси у Нього визволення тіла і душі від підступів диявольських, хвороб мирських, від митарств і мук вічних. Амінь!»

Кожна людина це частинка Бога в душі. Молитва це не таблетка, а щира віра. Тільки так можна бути почутим. Багато людей, які відвідали місто Балі Італія і доторкнулися до святих останків, отримали порятунок від страшної хвороби рак. Святі мощі виділяють божественне миро.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: