Молитва Миколі Чудотворцю на здачу іспиту

Молитва Миколі Чудотворцю на здачу іспиту

Щоб добре скласти іспити в школі, під час вступу до вузу, закрити сесію, в більшості випадків православні вдаються до допомоги молебнів, до числа яких і відноситься молитва Миколаю Чудотворцю про здачу іспиту читається матір’ю і самими дітьми. У представленій ж нижче статті ви зможете більш детально дізнатися про те яку дію надає молитвословие, як правильно його здійснювати і які є дієві молитовні слова.

Кого можна просити про допомогу

Досить велика кількість православних людей цікавить питання яку ж молебень найкраще вимовляти перед перевіркою знань, причому проявляти інтерес можуть не тільки безвідповідальні учні, але також і ті, хто отримує хороші оцінки. Будь-яке екзаменаційне завдання є свого роду справою щасливого випадку, адже знати однаково добре на пам’ять всі квитки можна.

Якщо ж предмет є не тільки важливим, але і складним, а вас долає хвилювання, то допомогти в цій ситуації може молитовне звернення до таких Силам Небесним, як:

Чому до Мірлікийському Святому звертаються за допомогою

Вспоможение в тих чи інших життєвих обставин в основному пов’язана з ситуаціями мирського життя майбутнього Богоугодніка. Так і сам Великомученик ще при земному житіє був досить освіченою людиною, пізнавав не тільки легко, але і швидко грамоту та інші доступні в ті часи навчальні дисципліни.

Тому вважається, що цей Святий особливим чином робить заступництво студентам і учням, а молитовне звернення перед перевіркою знань до Праведником сприяє її більш успішному проходженню. Однак просити заступництва у Великомученика необхідно з ясною вірою, щирі і від усього серця і тільки тоді просить зможе відчути на собі його присутність і вспоможение.

Молитва Миколі Чудотворцю перед іспитом

Велика кількість учнів старших класів та студентів може турбувати почуття страху, через острах того що їм буде не під силу впоратися з письмовими Теско або ж усним звітом. Однак крім цього нерідко паніка з’являється від того що є ймовірність вчительських причіпок.

Додати рішучості може допомогти благання перед перевіркою знань, так прочитавши її занепокоєння проходить, думки йдуть в потрібному напрямку і благодать Божа приходить на вспоможеніе. После проголошення молітословія як школярі, так і студенти вузів можуть розраховувати на заступництво Отця Небесного, яке дарує віру і значно підвищує самооцінку. Без всякого сумніву молебень налаштовує на отримання хороших оцінок за екзаменаційними завданнями.

Слід зазначити, що для отримання вспоможения при перевірці знань, найбільш часто звертаються за допомогою саме до Всемогутнього Миколі, так як саме молитовні звернення до цього Святому є найпотужнішими, здатними привернути до прохачеві удачу і навіть вплинути на подальшу долю людини. Також крім цього все молитовні прохання, звернені до цього чудотворного лику, завжди здійснюється швидко, але тільки в тому випадку якщо вони були вимовлені дійсно щиро і від усього серця.

А ось що стосується самого молитовного прохання, то заклик про допомогу в навчанні звернений до Великомученику здатний надавати такі дії:

Як молитися

Щоб подіяла молитва Миколаю Чудотворцю на здачу іспиту слід:

 • Перед настанням перевірки знань відвідати Божий храм, навпроти чудотворного лику Святителя поставити запалену свічку і звернутися його прийти на допомогти. Також можна замовити в храмі молебень про починання нової справи.
 • Вимовляти молитвословие про успішну здачу іспиту необхідно уважно стежити за наголосами, так як священний текст необхідно вимовляти правильно, щоб суть слів не була втрачена.
 • В день проведення перевірки знань перш ніж увійти в екзаменаційне приміщення необхідно про себе прочитати «Отче Наш».
 • А перед тим як витягнути квиток звернути з проханням до Отця Небесного: «Боже, допоможи! Боже, пошли благословення!». Такі слова допоможуть справити зі страхом, заспокоїтися і налаштуватися на іспит.
 • Крім самого учащіесяго, просити про допомогу Всевишнього можуть і батьки.

  Молитва батьків за дітей перед іспитом Миколі Чудотворцю звучить так:

  «Господи, Ісусе Христе, до Тебе припадаємо і молимось Тобі, зглянься на нас до Тебе, хто молиться. Пом’яни Господи обітниці Твоя: «де двоє або троє зібрані в Ім’я Моє, там Я посеред них», паки згадай і по Воскресінні Твоєму сказане Тобою: «Аз есмь с вами до кінця віку». Благословив святої Твоя учні та апостоли після Вознесіння Його та обещавий їм Благодать Святого Духа і сподобився їх дару мудрости й розуму в день Пятьдесятний, створивши деяких з них вчителів премудрості віри.

  Даруй отроком нашим (імена) нині проходять екзаменаційні випробування того ж Духа Премудрості і розуму, якоже колись дарував і святим Твоїм учнем. Сподоби отроків наших без страху і збентеження ніщо ж не забуті з преподаних їм навчань і розумно викласти необхідну на випробуванні. Іспитів ж вони приязні і прихильні сотвори, якоже колись вчинив таке прподобному Сергію і праведному Іоанну і іншим твоїм угодником. Їх же молитвами укупі ж з мученицею Татіану, зі святителями Василем Великим, Іоанном Златоустом і Григорієм Богословом через Святого Твого Духа від Отця, що виходить милостивий будь всім нам на віки віків. Амінь!»

  Молитовні слова учня перед екзаменаційному випробуванням можуть бути такими:

  «Про Святий Миколай, Угодник народний! Пам’ятаємо і шануємо ми свято доброту Твою, Не покинь же і зараз Божого (Божу) раба (рабу) грішного (грішну)! Очисти розум від зайвих дум, будьте ласкаві на спокій душу мою, Даруй, будь поблажливий, мені кмітливості на іспит прийдешній! Вірую, Блаженніший Ти і справедливий, на порятунок Твоє сподіваюся свято, Почуй же свою молитву заради Господа нашого, Амінь.»

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: