Сильна молитва на торгівлю, на продаж товару

Сильна молитва на торгівлю, на продаж товару

Духовність — основа всього сущого на землі, але варто визнати і той факт, що матеріальне посідає одне з головних місць у відносинах між людьми величезного соціуму. А значить, є питання і проблеми, пов’язані з даною сферою життя, адже вона, особливо в сучасному світі, визначає многое. Покупки, продажу, товари, послуги — все це допомагає розвитку технічного прогресу. Як говоритися, попит народжує пропозицію. А значить, торгівля — і спосіб матеріального збагачення, і своєрідне мистецтво, де кожен, як продавець, так і покупець, хоче отримати не тільки якісний, але і вигідний товар. І для такого процесу часто використовується молитва на продаж товару, одягу, продуктів, про яку і піде мова далі в статті.

Є велика кількість молитов, які спрямовані на залучення удачу в торгових справах, а саме:

Бувають випадки, коли власний бізнес починається легко і невимушено, а бувають, коли виникає величезна кількість проблем і зовсім нічого не виходить. Також трапляється і так, що досить успішний підприємець раптом зазнає краху через дрібницю. І пояснити це неможливо.

Саме в такі моменти правильним буде вдатися до читання сильних молитов. Адже в православ’ї є певні святі, до яких слід звертати свої благання в подібних справах.

Як молитися правильно

Але при цьому потрібно пам’ятати про те, що перед яким би святим ликом не вимовляв молитовні слова, людина завжди повинна:

Молитви на хорошу торгівлю можна читати кожен день. Це прекрасна можливість для отримання великого прибутку від бізнесу. Тут також існують свої правила, які визначають бажаний результат:

Якщо торгівля — це основний дохід, від якого залежить і життя інших людей, то такі молитви зміцнять становище і принесуть більше користі. Крім цього бажано:

Молитва на торгівлю і продаж товару Миколі Чудотворцю

Однією з найсильніших молитов, які допомагають в торгівлі, є молитва Миколі Чудотворцю. Вона читається в тих випадках, коли є проблеми в бізнесі і необхідна сильна захист від розорення і банкрутства. З давніх-давен відомо, що саме Святий Миколай був покровителем торгівлі і бідних людей. До нього йшли всі купці, мореплавці, землепроходці. А потім в подяку за його допомогу будували храми і називали їх іменем Тараса Шевченка.

Головна вимога до читання цих молитовних слів — істинна віра і чесність в справах. Микола Чудотворець щедро допомагає лише тим, хто віддає своїй справі всі сили.

Сильна молитва на торгівлю і продаж товару Спиридону Триміфунтському

Ще одним не менш сильним святим, до якого звертаються за допомогою в торгових справах, є Святий Спиридон. Він чесно і вірно допомагає всім, хто відчуває труднощі з грошима.

Історія християнства свідчить, Спиридон був відомий своєю безмежною любов’ю до віруючих і турботою про них. Всі гроші, які приходили до нього, він роздавав нужденним, нічого не залишаючи собі. За таку самовідданість і широту душі Бог нагородив його величезною силою. Будучи скромним пастухом, крім цього, він умів воскрешати мертвих, зціляв від усіляких хвороб і виганяв нечисті сили з одержимих.

Також є свідчення про те, що комори, які належали єпископові Спиридону, ніколи не закривалися на ключ. Частину свого врожаю він постійно роздавав бідним, інші ж, хто мав можливість повернути, брали в борг. І головне — повна довіра і взаєморозуміння.

Під час посухи святою силою своєї молитви посилав на землю дощ, аби хороший урожай допоміг людям вижити. І до сьогодні він спускається з небес на землю, допомагаючи людям і благословляючи їх на чесну і хорошу торгівлю.

Усвідомлюючи потребу в допомозі Всевишнього, важливо пам’ятати, що молитви, звернені до святих, повинні вимовлятися з глибокої вірою, бо тільки вона — основа всього чудесного на землі.

Тексти молитов

Придбайте в церковній лавці святий лик угодника Божого Миколая чи Спиридона, і з запаленою свічкою і чистими помислами приступайте до читання.

Молитва Миколі Чудотворцю

Про Великий наш наставник, Микола! Ти добрий і милосердний, побожний і великодушний. Прошу почути мене, раба твого (ім’я), молюся тобі і сподіваюся на допомогу в справах. Побач моя праця і старання, покірність і вірність Господу Богу. Убережи від поневірянь і падінь, додай розуму і сил. Вимолити у Господа для нас милості, нехай вбереже нас від підступів ворогів та направить на шлях правильний. Так збережи нас від спокус і діянь нечесних. Нехай воздасться нам за страждання наші, за старанність і покірність нашу. Уповаємо на клопотання твоє, просимо про допомогу. Припадаємо до лику твоєму святому з благаннями. Украй крилом своїм від негараздів і напастей, допоможи не пропасти в безодні гріховної і в багні пристрастей наших. Молимо про порятунок наших душ і сподіваємося на велику милість.

Молитва Спиридону Триміфунтському

Про великий і пречудний святителю Христовий і чудотворче Спиридона, Керкірський похвало, всієї вселенної світильнику пресвітлий, теплий до Бога молітвенніче і всім до тебе прибігає і з вірою моляться скоропредстательний заступниче! Ти віру православну на Нікейстем Соборі посеред отців преславно було, хто б єси, триєдність Святої Трійці чудовою силою показав єси і єретиків до кінця осоромив єси. Почуй нас, грішних, святителю Христовий, що моляться тобі, і сильним твоїм заступництвом у Господа визволи нас від усякого злого обставинах: від голоду, потопу, вогню і смертоносної виразки. Ти бо в часі життя своєї від всіх цих лих рятував єси людей твоїх: від навали агарян і від голоду країну твою зберіг єси, царя від неісцельнаго недуги позбавив і многія грішники до покаяння привів ти, мертвих преславно воскрешав єси, за святість ж житія твого Ангели, невидимо в церкві співаємо і сослужащія тобі, мав єси. Сице убо прослави тобі, вірного Свого раба, Владика Христос, яко вся таємна людська діяння дарова тобі разумети і облічат неправедно які живуть. Багатьом, в злиднях і недостаточестве живуть, ти старанно допомагав єси, люди убогі рясно під час голоду наситив єси і ина многа знамення силою в тобі жівущаго Духа Божого сотворив єси. Сице і нас не покинь, святителю Христовий, поминай нас, чад своїх, біля Престолу Вседержителя і умоли Господа, нехай дасть багатьох наших гріхів прощення, безбідне і мирне житіє нехай дасть нам, смерті ж живота непостидния і мирних та, і блаженства вічного в майбутньому веце сподобив нас, так вийму віддаємо славу і подяку Отцеві і Синові, і Духові Святому, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: