Сильна молитва Миколаю Чудотворцю

Сильна молитва Миколаю Чудотворцю

Православні християни знають про велику силу молитви, здатної змінити долю, обставини і звертаються з сильною молитвою до Миколи Угодника. Тому у важкі хвилини звертаються до Господа Бога з молитвою через Святих.

Чому моляться святому

Святитель Микола — це реальна людина, який жив в третьому столітті до нашої ери в Лікії, зараз це територія Туреччини. Хлопчик з’явився в родині заможних християн і з самого дитинства старанно вчився святому писанню. Його приваблювали вчення про Бога, він невпинно молився, дотримувався посту і ночами розмовляв з Господом. Він не розважався з іншими дітьми і був позбавлений неробства. Коли він відвідав святу землю, то прийняв рішення служити Богу.

Про його вчинках складено чимало розповідей. Він допоміг трьом дівчатам вдало вийти заміж, підкинувши їх золоті монети як придане. Святий допоміг двом люблячим серцям з’єднатися воєдино. Святитель врятував місто Миру від голоду, трьох прихожан від страти, а воєвод від смерті. Він знову подарував трьом дітям життя, коли господар заїжджого двору завдав їм смертельні рани. Він спустився з небес і направив корабель у потрібному напрямку.

Микола Чудотворець — покровитель одиноких людей, дітей, мандрівників і моряків. Кожен, хто звертається до Святого, знаходить підтримку. Багато людей іноді не знають до кого звернутися за підтримкою, страждають від цього, впадають в депресію і смуток. Зневіра тяжкий гріх. Краще в такі хвилини звернутися з проханням до Бога через святого.

Дуже сильна молитва Миколаю Чудотворцю

Є деякі правила читання молитовних слів у образу святого Угодника Божого:

Для початку слід відвідати храм, купити три свічки і поставити трьом Святим Богородиці, Ісуса Христа і Миколі Чудотворцю.

Потім купити три свічки додому. У повній самоті в вільній кімнаті запалити три свічки перед іконами трьох святих приступити до сильної благання Чудотворцю. У кімнаті, де читають молитовні слова не повинно бути телевізора, комп’ютера, можна готувати їжу. Всі сорок днів дотримуватися спокій, уникайте лихословити і не лаятися. Текст читати в думках, тихо, тихо.

Сильна молитва Святителю Миколі читається так:

Возбранна чудотворче і неабиякий угоднику Христовий Отче Миколаю! Миру всьому виділяючи многценное милості миро, і невичерпне чудес море, фортеці духовні уставляеші, і я хвалю тебе любовцю, преблаженний Святителю Миколаю ти ж бо маючи сміливість перед Господом, отвсякіх ма лих свободи, та покликом до тебе: Радуйся, Миколаю, великий чудотворче, радуйся, Миколу, великий чудотворче, радуйся, Миколу, великий чудотворче!

Ангела чином, земного Сущани єством яви всього творіння Творця; благоплодную бо доброту душі твоєї передбачивши, преблаженний Миколу, навчи всіх волає тобі так:

Радуйся, у шатах ангельських народжений, якоже у плоті чистий радуйся, і водою і вогнем хрещений, яко же у плоті свят. Радуйся, народженням своїм батьків удівівий; радуйся, силу душевну абие після різдва явив. Радуйся, сад землі обітниці, радуйся, кольорі Божественного насаджень.

Радуйся, лозо доброчесна винограду Христового; радуйся, древо чудоточное раю Ісусового. Радуйся, Крін райського прозабенія; радуйся, миро Христового пахощів. Радуйся, бо через тебе відганяючи ридання радуйся бо через тебе приноситься радість. Радуйся, Миколаю, великий чудотворче, радуйся, Миколу, великий чудотворче, радуйся, Миколу, великий чудотворче!

Радуйся, образі ягнят і пастирів; радуйся, святе очистилище моралі. Радуйся, чеснот великих вмістилище; радуйся, святині чисте і чесне житло! Радуйся, світила всесвітлий і вселюбімий; радуйся, світлі златозарний і невинний! Радуйся, гідний Ангелів співрозмовнику; радуйся, добрий чоловіків наставниче!

Радуйся, правило віри благочестивої; радуйся, образі лагідності духовні! Радуйся, бо через тебе від пристрастей тілесних позбавляємося; радуйся, бо через тебе слодостей духовних сповнюємося! Радуйся, Миколаю, великий чудотворче, радуйся, Миколу, великий чудотворче, радуйся, Миколу, великий Чудотвоче!

Радуйся, позбавлення від смутку; радуйся, подаяння благодаті. Радуйся, Нечай зол прогонителю; радуйся, бажаних благих насаджувачу. Радуйся, швидкий утішнику в біді сущих; радуйся, страшний наказателю обідящіх. Радуйся, чудес безодня, Богом ізліянних; радуйся, закону Христового скрижаль Богом писана. Радуйся, міцне подають зведення; радуйся, право стоять твердження. Радуйся, бо через тебе всяка лестощі оголюється; радуйся, бо через тебе всяка істина збувається. Радуйся, Миколаю, великий чудотворче, радуйся, Миколу, великий чудотворче, радуйся, Миколу, великий чудотворче!

Радуйся, всяких зцілень джерело; радуйся, лютее стражденних помічнику! Радуйся, зорі, сяюча внощі гріховної блукаючим; радуйся, росо неботочная в зноі праць сущим! Радуйся, подова вимагає благостроеніе; радуйся, уготовляяй тим, хто просить достаток! Радуйся, багато разів прохання про це попереджую; радуйся, старим сивині силу оновлюй! Радуйся, багатьох помилок від путіістіннаго викривачу; радуйся, тайн Божих вірний служителю. Радуйся, бо через тебе заздрість топтатимуть; радуйся, бо через тебе гречної житіє виправляємо. Радуйся, Миколаю, великий чудотворче, радуйся, Миколу, великий чудотворче, радуйся, Миколу, великий чудотворче!

Радуйся, від убозтва вічного ізимаяй; радуйся, багатство багатство нетлінне подаєш! Радуйся, брашно негіблющееалчущім правди; радуйся пиття невичерпне спраглим життя! Радуйся, від заколоту і лайки соблюдаяй; радуйся, від уз і полону освобождаяй! Радуйся, преславне в бідах заступниче; радуйся, превеликий в спокусах захиснику! Радуйся, Миколаю, великий чудотворче, радуйся, Миколу, великий чудотворче, радуйся, Миколу, великий чудотворче!

Радуйся, осяяння Трісолнечнаго світла; радуйся, зоре незаходимого сонця! Радуйся, свічці, Божественним полум’ям запалюванні; Радуйся, бо погасив єси бісівський полум’я нечестя! Радуйся, блискавко, єресі пожігающая; радуйся, грім, страхітливий спокушають! Радуйся, істинного научітелю розуму; радуйся, таїнственного із’явітелю розуму! Радуйся, бо через тебе потоптане поклоніння тварі; Радуйся, бо тобою навчимося поклонятися Творцеві в Троїце! Радуйся, Миколаю, великий чудотворче, радуйся, Миколу, великий чудотворче, радуйся, Миколу, великий чудотворче!

Радуйся, всіх чеснот зерцало; радуйся, всіх, хто до тебе міцне забрало! Радуйся, після Бога і Богородиці, все наше уповання; радуйся, тілес наших здравіє і душ порятунок! Радуйся, бо через тебе від вічної смерті звільняємося; радуйся, бо через тебе бесконечния життя сподобляються! Радуйся, Миколаю, великий чудотворче, радуйся, Миколу, великий чудотворче, радуйся, Миколу, великий чудотворче!

О, пресвітлий і пречудний отче Миколаю, розраду всіх скорботних, нинішнє наше прийми жертву, і від геєни позбавитися нам Господа умоли, богопріятним твоїм клопотанням, щоб з тобою Славимо: Алілуя, Алілуя, Алілуя, Алілуя!

Возбранна чудотворче і неабиякий угоднику Христовий Отче Миколаю! Миру всьому виділяючи многценное милості миро, і невичерпне чудес море, фортеці духовні уставляеші, і я хвалю тебе любовцю, преблаженний Святителю Миколаю ти ж бо маючи сміливість перед Господом, отвсякіх ма лих звільни, та покликом до тебе: Радуйся, Миколаю, великий чудотворче, радуйся, Миколу, великий чудотворче, радуйся, Миколу, великий чудотворче!

Сильна молитва захисту Миколи Чудотворця

Людина, соціальна особистість, але іноді бувають моменти, коли йому необхідний захист, а розраховувати він може тільки на себе. Злі люди допоможуть завдати шкоди не тільки вчинками, а й думками. Саме для захисту є молитва:

Чудотворець Миколай, Захисник і Спаситель. Допоможи мені на слизькій дорозі, захисти від недобрих людей. Від ходьби хай не ломляться ноги, а Господь покарає сильніше. Захисти моє життя від поганого, щоб в жадібності злий не пропасти. Відведи супостата лихого, щоб від підступів його не впасти. Хай буде воля твоя. Амінь.

Все в житті треба приймати з терпінням і смиренням. Саме таким був святий Угодник, улюблений Господом Богом. Іноді людина просить про те, що йому не слід відчувати. І в таких випадках православні люди кажуть: «Бог відвів».

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: