Молитва від порчі і пристріту Миколі Чудотворцю

Молитва від порчі і пристріту Миколі Чудотворцю

Кожній віруючій людині відомий той факт, що молитовні слова мають велику силу. З їх допомогою можна звертатися до святих і просити про допомогу і заступництво. Також з їх допомогою можна позбутися від багатьох проблем і захистити від негативу. Існують молитви, які здатні захистити православної людини від пристріту і порчі, які можуть завдати шкоди не тільки здоров’ю, але і в різних життєвих сферах. Однією з сильною молитов вважається звернення до Миколи Угодника від порчі.

Значення молитви

Основною перевагою молитви від порчі Миколі Чудотворцю полягає в тому, що вона не принесе ніякої шкоди людині, а навпаки допоможе. Чого не скажеш про різні магічні ритуали і змови. Тим більше що звернення до магії — це великий гріх. І неправильне проведення ритуалів завдає людині замість користі великої шкоди. Читати ж молитви рекомендують щодня.

Крім читання молитовних слів також потрібно відвідувати якомога частіше храм, пройти обряд причастя і сповіді. Не зайвим буде і отримати благословення від батюшки. При необхідності церковну молитву від порчі св. Миколі Чудотворцю потрібно повторювати кілька разів на день. Якщо верянін хоче захистити іншу людину від негативного впливу магії тоді молитву потрібно читати над головою обраного.

Дуже важливо вимовляти молитовні слова від чистого серця і чистими думками. Дуже важливо очищаючи себе від негативу ні в якому разі не можна думати про помсту, в іншому випадку ви тоді не зможете розраховувати на допомогу Всевишнього. Також чекаючи позитивного результату дуже важливо вірити в те, що молитва вам допоможе. При цьому про проведення такого очисного ритуалу священики не рекомендують розповідати стороннім людям.

Молитва Миколи Угодника від пристріту і порчі

Як правило якщо на людині є пристріт або порчі він це відчуває. Таке явище проявляється на самопочутті обраного:

В особистому житті починаються чвари і якщо вчасно не почати лікування молитвою, то в разі сім’ї вона руйнується. На роботі починаються неприємності настільки великі що навіть є ризик її втрати.

Якщо людина починає розуміти, що на нього хтось — то навів порчу або наврочив тоді потрібно звернеться за допомогою до святого Миколая Угодника. Священнослужителі рекомендують використовувати молитву як додатковий засіб до інших захисних дій. В першу чергу потрібно відвідати церкву або храм і замовити спеціальну службу за здравіє і поставте три свічки.

Свічки потрібно ставити саме навпроти образу святого Миколи. Разом з цим потрібно прочитати молитву. Після чого перехрестилася і наберіть святої води. Після чого обов’язково купите 12 свічок і ікону з образом святого. Тільки після цього можете йти додому. Щовечора запалюйте свічки перед образом і читайте молитву святому Угодника.

Текст молитви для зняття поганого впливу наступний:

«Чудотворець Миколай, Захисник і Спаситель. Не звинувачуючи в душі своїй нікого, я прошу лише у тебе одного. Допоможи всім моїм членам сім’ї, і якщо є, то порчі з нас забери. Всі хвороби, чвари, сварки і спеку, ти святий водицею цієї вмий. Нехай від порчі не страждає чаклун, від неї ж не згине відун. Нехай в сім’ї моєї не буде розлад, благаю я тебе в стократ. Хай буде воля твоя. Амінь».

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: