Молитва Миколі Чудотворцю про дітей

Молитва Миколі Чудотворцю про дітей

Діти це те, що іноді радує і засмучує батьків. Вони можуть потрапити в погану компанію, вчинити злочин по дурості або захворіти, тоді душа не на місці і терміново необхідно щось робити. Молитва про дітей Миколі Чудотворцю, про одужання дитини — то засіб, який зможе заспокоїти і дати надію на дозвіл сумнівів.

Хто такий Микола Чудотворець

Це не вигадана особа. Дійсно така людина жив у третьому столітті до нашої ери. Він народився в родині багатих і благочестивих батьків. З малих років він виявляв інтерес до святого писання, невпинно молився, постив. Батьки, бачачи таке завзяття, віддали його в богослужіння. Після навчання Микола відправився в святу землю Єрусалим. Тут він прийняв рішення присвятити життя служінню Господу.

Своїми вчинками і словами він допомагав хворим і вбогим людям. Коли його батьки померли, вони залишили йому спадок. Святий Угодник пожертвував його на потреби бідним людям. Так він забезпечив доданим трьох сестер, щоб вони не потрапили в служіння багатим чоловікам, продаючи тіло. Він молився за здоров’я моряка, який упав з щогли корабля під час шторму. Він дарував потайки на Різдво подарунки людям. Звідси і пішло в день святого Миколая 19 грудня класти під подушку дітям частування від Миколи Угодника. Це найбільш шанований у православних людей Святої після Богородиці.

Люди і зараз вірять в його допомогу, здійснюють паломництво і йдуть в місто Балі Італія поклонитися святим останкам. Данина і повагу відображені в архітектурних будівлях Туреччини, Греції та Україні, які названі в його честь.

Про що моляться святому

Життя Миколи Чудотворця це приклад світлої любові до ближнього. До нього можна звернутися і просити про допомогу:

Коли молитися

Молитви бувають: хвалебні, вдячні, прохальні і покаянні. Слово, звернене до Бога через Святого Угодника, дає заспокоєння, віру і надію. Але не слід турбувати Святого через дрібниці, тільки в разі гострої необхідності.

Крім того існують сприятливі дні для благання:

Несприятливі дні:

Сильна молитва Миколаю Чудотворцю про дітей

Микола Чудотворець покровитель православних людей, але особливо жінок і дітей. Якщо у подружньої пари немає довгий час дітей, треба просити Святого Миколая. Необхідно уточнити у священнослужителів, яке сприятливий час для зачаття. Наприклад, церква в цьому відношенні має свої канони:

Слід знати як читати молитву про здоров’я дитини Миколі Чудотворцю, щоб бути почутим, адже народження дитини це дар, який послав Господь. Що робити, коли час йде, а вагітність відсутня. Віруючі люди радять перед зачаттям йти подружжю до церкви і просити благословення. Дуже часто відсутність дітей це кара Господня, за якісь гріхи.

Слід сповідатися і покаятися в гріхах. Молитву про вдале зачаття треба читати не тільки в церкві, але і вдома. «У Бога свої плани», дуже часто він покладає обов’язок усиновити або удочерити дитину. Коли це відбувається, в родині з’являється власна дитина.

Молитва про здоров’я дітей Миколі Чудотворцю

Немає нічого страшнішого, ніж хвороба малюка, особливо дуже маленького, який ще не вміє говорити і сказати, що у нього болить. Страждання дитини в ці хвилини розриває душу матері на частини. Залишається тільки просити допомоги у Миколи Чудотворця. До кого ще звернутися. Діти так чекають свята святого Миколая, він їх покровитель. Молитву за здоров’я дитини повинна знати кожна мать. Еслі лікарі безсилі, можливо, слід звернутися до Бога через Святих. З цією проблемою моляться Матрони або Миколі Чудотворцю.

Текст молитви за здоров’я хворого дитини:

«Возбранна Чудотворець, угодник Христовий, Отче Миколо! Ти світу віддаєш, здійснюючи нескінченних чудес море. Чи підтримуєш духа фортеця у грішників, зціляєш недужих і обуян дияволом! Молю тебе, батько Святий! Помози грішному Господа синові (ім’я). Випроси для нього сил і фортеці, щоб стійко витримав випробування, лягли тягарем на тіло його. Здійнявся добротою своєю над тілом його тлінні. Щоб дух протистояв хворобам і підступам диявольських, спокусам негідним. Щоб благав разом з тими, кого Господь прийняв на небесах, про вічну славу Його! Амінь!»

Як правильно читати

Перед прочитанням благання за здравіє дитинку слід відвідати храм. Тут треба поставити три свічки Пресвятої Богородиці, Миколи Угодника і Христу Спасителю. Подумки попросити прощення за гріхи вільні або мимовільні. Тут можна прочитати коротку молитву з проханням допомогти в одужанні дитя:

«О, Святий Миколай Чудотворець. Припадаю до твоїх ніг і прошу про одужання хворої дитини. Пошли з небес диво і допоможи йому впоратися з тяжкою недугою. Поклади перед Господом Богом за мої гріхи і попроси у нього великодушного і милосердного прощення. Нехай буде так. Амінь.»

По закінченню купити дев’ять свічок. Будинки для молебню необхідно закритися в вільній кімнаті, запалити три свічки біля ікон. Спочатку читається «Отче Наш», випивається свята вода. Потім можна приступати до основної молитві Миколі Чудотворцю про зцілення від хвороби дитини. Будь-яка молитва закінчується словами подяки. Святу воду можна підливати хворому малюкові в їжу потайки.

Крім хвороб діти потрапляють під поганий вплив або погану компанію. Наркотики, алкоголь це підступи диявола і слід шукати захисту у Святого Миколая. Одній людині складно впорається в такій ситуації, але допоможе молитва.

З благаннями за здоров’я дитини можна звернутися також до Пресвятої Богородиці, Ісуса Христа, святого Пантелеймона і ангелу зберігачу. Для зцілення дитинку можна звернутися до одного з Святих, можна просити всіх. Богородиця перша мати християнського світу. Звичайно, доцільніше з молитвою звертатися до неї, тому що їй більше зрозумілі муки і страждання матерів. Але молитва Миколі угоднику нічим не поступається.

Молитва про зцілення чада свого — це не єдиний вихід, але потужне джерело надії. Найсильніша енергія це слово, а якщо воно звернено до Святих, то має подвійною силою. Навіть у вік технічного прогресу люди не перестають вірити в чудеса.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: