Молитва на виконання бажання Миколі Чудотворцю

Молитва на виконання бажання Миколі Чудотворцю

Найсильніші молитви про виконання бажання Миколі Чудотворцю, Пресвятій Богородиці, Христа Спасителя, Матрони Московської. Всі люди мають бажання, але не всі вони виконуються. Тоді люди впадають у відчай і впадають у відчай, а це тяжкий гріх, як і неробство. Православні люди вірять, що якщо просити про бажання щиро, чи не на шкоду іншим і з позитивними емоціями, то воно неодмінно збудеться.

Чому люди благають про допомогу Святого Миколая

Микола Чудотворець — це не вигадка і не вигадана фантазія людей. Така особистість мала людське втілення і існувала в реальності. Миколай Святий народився в третьому столітті до нашої ери в сім’ї благочестивих і віруючих людей. З самого раннього дитинства він старанно вчився богослужіння. Коли він закінчив навчання, то відвідав святу землю Єрусалим. Там він прийняв рішення служити Господу.

Про його діяння на благо людей і догоду Богу свідчать багато фактів, які викладені в святих писаннях. Святого Миколая ще називають Угодником. Він намагався догодити Господу і людям. Він завжди приходив на допомогу в будь-яких випадках, навіть якщо це стосувалося його життя. Він не боявся ні тюремних катівень, ні гніву імператора, ні меча ката.

Микола міг заступитися за мимоволі засуджених, вихопивши меч з рук ката. Святий угодник врятував місто Миру від голодної смерті, він допоміг трьом дівчина не потрапити на службу до багатих чоловікам продавати своє тіло, приносив таємно подарунки в будинок на свято Різдва. Він завжди вставав на захист бідних і хворих людей.

Коли його звуть і просять про допомогу, він може спуститися з небес і направити корабель в потрібному напрямку. Святитель Микола пожертвував батьківський спадок на користь хворих і жебраків людей. Помер Святий Миколай на схилі, але його мощі в даний час виснажують святе миро в місті Балі Італія, багато людей можуть їм вклонитися, просити про допомогу.

У які дні слід читати молитву

Слово, звернене до святого Угодника, заспокоює, додає віри, спокою і бадьорості. Православні люди дотримуються особливих днів для молитви про виконання бажання.

Сприятливі дні:

Небажані дні для молитов:

Молитва Миколі Чудотворцю виконуюча бажання

Вимовлені молитовні слова повинні бути в рамках духовності. Наприклад, Господь не почує благання дати грошей. Слід просити про можливість заробити гроші. Молитва, звернена до Святого, має сильну дію і дуже популярна серед віруючих людей. Святий творив чудеса за життя. Під час читання молитви необхідно перейнятися глибокою вірою до Святого, по вірі воздается. Мисленно необхідно сформулювати прохання, а потім починати молебень. Молитися слід в ранковий і вечірній час. Підкріпити молитву можна читанням Псалма 37. Сильна молитва на виконання бажання за один день Миколі угоднику читається 19 січня або 22 травня. Саме в ці дні бажання швидко здійснюються.

«Чудотворець Миколай, Захисник і Спаситель. Я вірую в тебе і благаю, нехай все здійсниться, про що я загадаю. Бажання мої відомі Богу, нехай він вкаже вірну дорогу. Не допусти гріховного мріяння, визволи від невгамовного страждання. Хай буде воля твоя. Амінь.

Микола Чудотворець, Божий Угодник. В бажаннях мене не осуди, всі біди і нещастя відведи. Молю тебе, виконай тільки ті, що не тягнуть до погибельної долі. Хай буде воля твоя. Амінь.

Чудотворець Миколай, Захисник і Спаситель. У марних думах голова нудиться, виконати всі відчайдушно прагне. Бажання розум затьмарюють, від Церкви і молитви віддаляють. Спаси мене, прошу, і збережи, всі помисли лихі усунь. Хай буде воля твоя. Амінь.»

Як правильно читати

Перш необхідно відвідати церкву, купити три свічки, які поставити Богородиці, Ісуса Христа і Миколі Чудотворцю. Важливо знати, що жінкам свічки рекомендується купувати в жіночі дні, а чоловікам в чоловічі. Середа, п’ятниця і субота це жіночі дні, інші чоловічі, воскресіння нейтральне.

У ікони Чудотворця, хрестячись, прочитати коротенький текст:

«Чудотворець Миколай, чи не порахує моє бажання грішним, а моління надмірно поспішною. Амінь».

Перед відходом купити три свічки. Будинки, усамітнюючись в кімнаті, запалити три свічки перед образами трьох святих, загадати бажання і уявити, що воно вже збулося. Сконцентруватися тільки на молитві і не відволікатися. Потім читати молитву Миколі Чудотворцю на бажання:

«Чудотворець Миколай, допоможи мені в бажаннях тлінних.

Не гнівайся на прохання зухвалу, але і не покинь мене в справах суєтних.

Що на благо тих, хто забажав, виконай своєю милістю.

Коль лихі хочу, відверни напасті.

Нехай всі бажання праведні здійсняться, а життя моє щастям наповниться.

Хай буде воля твоя. Амінь».

По закінченню подякувати святих за те, що вислухали, хрестячись задути свічки. Не забути про подяки, коли збулося прохання.

Іноді людина, не отримавши бажане, розчаровується. Цього не варто робити. Молитва це прохання. Коли дому Господь не виконав її, це не означає що погано. Можливо, у Господа свої плани, можливо, він веде від поганих наслідків. Може бути, хто просить людина не готова до бажаного результату або виконання може нашкодити. Все необхідно приймати з лагідністю, смиренням і вдячністю. Господу краще знати що необхідно.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: