Микола Чудотворець найсильніша молитва від самотності

Микола Чудотворець найсильніша молитва від самотності

Люди рідко замислюються, скільки навколо одиноких людей. За церковними канонами кожна людина повинна мати пару. Адже і жінкам і чоловікам необхідна любов. Це світле почуття окрилює і здатне творити чудеса. Саме таким був Микола Чудотворець в сильній любові до ближнього. Тому молитва від самотності Миколі Чудотворцю допоможе знайти свою половинку. Тільки іноді люди самі не помічають, які знаки посилає доля.

Чому молитви святому допомагають

Іноді люди хочуть любові, але не розуміють що це таке. Любов треба дарувати і не вимагати нічого натомість. Святий Миколай, покровитель всіх людей, був саме такою людиною. Для нього не має значення віра людини. Він підтримував всіх. Своїми благодійністю він став угодний Богу і людям.

Святитель Микола — це не вигадка, а реальна особистість, яка жила в третьому столітті до нашої ери в Лікії, зараз це територія Туреччини. Хлопчик народився в родині заможних християн і з самого дитинства старанно вчився. Його приваблювали святі вчення, він невпинно молився, дотримувався пости і ночами розмовляв з Богом. Він не грав з іншими дітьми і був позбавлений неробства. Коли він відвідав святу землю, то прийняв рішення служити Господу.

Про його вчинках складено чимало легенд. Він допоміг трьом дівчатам вдало вийти заміж, підкинувши їх бідному батькові таємно золоті монети як придане. Святий допоміг двом люблячим серцям з’єднатися воєдино. Бідна дівчина полюбила юнака з багатої сім’ї, батьки якого були проти шлюбу з безприданницею. Він теж надав підтримку в шлюбі. З тих пір дівчата вірять що, якщо просити Святого Миколая про вдале заміжжя, він обов’язково допоможе.

Він покровитель одиноких людей, дітей, мандрівників і моряків. Кожен, хто звертається з молитвами позбутися самотності до Святого, знаходить підтримку. Самотність важка річ. Багато людей страждають від цього, впадають в депресію і смуток. Зневіра тяжкий гріх. Краще в такі хвилини звернутися з молитвою до Бога.

Кому можна звертатися з молитвами від самотності: допомога можна знайти у таких Святих як Ксенія Петербурзька, Микола Чудотворець, Матрона Московська.

Як правильно молитися про чудо любові

Для пріозношенія молитовного прохання до святого слід дотримуватися кількох простих, але дуже важливих правил:

Текст молитви жінки від самотності Миколі Чудотворцю:

«Микола Чудотворець, Захисник і Спаситель. В думах тужливих сумую і плачу, силу свою я невтомно витрачаю. Від самотності скорботи стежити, душу свою перед гріхом відкриваю. Вірую в те, що ти зможеш допомогти, змилуйся, давши мені тугу перемогти. Хай буде воля твоя. Амінь.

Чудотворець Миколай, Божий Угодник. На самоті дні пролітають, і думки погані блукають. Молю, пошли відпущення, щоб мною опанувало смиренність. Я вірую в Церква і Бога, до нього нехай петляє дорога. Хай буде воля твоя. Амінь.

Микола Чудотворець, Спаситель і Захисник. Допоможи мені до Бога дістатися, що не дозволь від нього відмовитися. З самотністю віра слабшає, а душа від досади хворіє. Нехай я зустріну лише світлих людей, стаючи потроху добріші. Хай буде воля твоя. Амінь.

Кор. текстЧудотворец Микола, утихомир в мені почуття самотності, я вірую в християнські пророцтва. Амінь».

Сильна молитва від самотності

Молитву слід вимовляти протягом 40 днів без пропуску, щоб отримати відчутний результат. Вимовляти молебень з щирою вірою в серці знайти гідного супутника в житті. Уявити візуально цю людину, можна навіть розповісти який він повинен бути і відзначити ті якості, які повинен іметь. Молітесь святому і просите, щоб Господь послав милість влаштувати особисте життя. Слід дотримуватися таємниці молитви, не варто ділитися про це ні з ким. Необхідно підготуватися до серйозної молитві: відвідувати церкву, причаститися, постити протягом 7 днів, висповідатися. Очиститься духовно і фізично.

Ось як потрібно читати молитовні слова від самотності:

«Возбранна чудотворче і неабиякий угоднику Христовий Отче Миколаю! Миру всьому виділяючи многоценное милості миро і невичерпне чудес море, фортеці духовні уставляеші, і я хвалю тебе любовцю, преблаженний Святителю Миколаю ти ж бо маючи сміливість перед Господом, від усяких ма лих свободи, та покликом до тебе: Радуйся, Миколаю, великий чудотворче, радуйся, Миколу, великий чудотворче, радуйся, Миколу, великий чудотворче!»

Людина — соціальна особистість, він не може жити поза суспільством. У давнину люди жили групами, так можна було вижити в суворих умовах існуючої середовища. Так закладено генетично людською природою. У дитинстві його оточують батьки, піклуються про нього. Подорослішавши і ставши на життєвий шлях, він повинен створити сім’ю і дати початок новому поколінню. Життя має сенс, коли всі старання спрямовані для інших людей, а не для себе, полюбити ближнього як самого себе.

Православні люди вірять, що якщо самотня жінка звертається з молитвою на порятунок від самотності, то вона отримає свого обранця. Головне це жити в злагоді з самим собою, не втратити чесноту і смиренність.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: