Сильна молитва матері про дітей

Сильна молитва матері про дітей

Материнська любов найсильніша, вона вчить, оберігає, запобігає біди. Православна молитва матері про дітей здатна творити чудеса, тому що мати і дитя взаємопов’язані фізично і духовно.

У чому сила звернень до Бога

Коли народжується дитина, йому обрізають пуповину, але мати і дитя залишаються пов’язаними єдиним біоенергетичним полем все життя. Тому молитовні звернення матері до Господа здатні впливати на здоров’я, успіх і удачу в справах.

Материнська душа знає проблеми дітей навіть, коли вони виросли і на відстані. Небесні сили не залишають без участі, коли матюкаючи в молитвах просять про підтримку або моляться за здоров’я дітей.

Якщо мати не любить і відрікається від дитини, то це відбивається на майбутньої долі дітей. Тільки сильна молитва матері про дітей наповнює світ любов’ю і смиренням. А ще:

Про що просять в молитвах

Дуже часто в зверненнях до Бога матері вкладають свої бажання і надії, але необхідно, щоб діти розвивалися і вибирали свій життєвий шлях. Просити Господа слід про прихильність до долі і заступництві:

Людині невідомі плану Господа і молитися слід, щоб Бог дав з легкістю зробити земний шлях і послав ангела хранителя в покровителі. Але головне просити не матеріальні блага, а духовний розвиток, тоді Бог і святі угодники почують молитовні звернення і допоможуть.

До кого можна звертатися з молитвами

Святі угодники в православній вірі мають своє призначення і необхідно знати, до якого святому слід звертатися:

 • Молитви Божої матері славляться своїм зціленням і допомагають в хворобах. Біля ліжка хворого малюка необхідно поставити образ Богородиці.
 • Мученик Трифон допоможе перед важкою операцією. Малюк буде під його захистом і перенесе хірургічне втручання успішно.
 • Молитва біля ікони Спаса Нерукотворного захистить від поганих друзів і шкідливих звичок.
 • Дадуть заступництво на весь день звернення до Ангелу зберігачу.
 • Молитва для дітей читається матір’ю до Миколи Угодника служать оберегом у військових діях, подорожах, далекій дорозі.
 • Георгій Побідоносець покровитель всіх осіб чоловічої статі.
 • Звернення до Матрони Московської допомагають вилікуватися від застуд, позбутися від інфекцій і відводять дитячі судоми.
 • Якщо малюк народився з фізичною вадою або психічним відхиленням, то молитви до Ксенії Петербурзької дадуть полегшення.
 • Молять Богоматір пом’якшити страждання дітей з вродженими дефектами.
 • Також звертаються до святих, чиї імена носять діти.
 • Пантелеймон Цілитель підтримає в разі тяжкої хвороби малюка.
 • Благословенна молитва є потужним оберегом, відведе вплив диявольських сил і направить на правильний шлях, а постійні благословення діють навіть на відстані:

  Спільна молитва матері і батька про дітей Богородиці отримає потужну силу і підтримає у важкі хвилини. Звернення до Богородиці прийнято вимовляти вранці біля ікони при запаленій свічці. Допомагає від пристріту і порчі читання псалмів 45 і 47. При читанні називати ім’я, яке було дано при хрещенні.

  Головне своїм прикладом чесності і працьовитості виховувати дітей в шануванні і любові до ближнього і Господу.

  Текст молитви до Божої Матері:

  Молитва до Божої Матері про дітей

  «Про Пресвята Владичице Діво Богородице, спаси і сохрани під покровом Твоїм моїх чад (імена), Усіх юнаків, отроковиць і немовлят, хрещених і безіменних і в утробі матері носяться. Украй їх ризою Твого материнства, збережи їх в страху Божому і в слухняності батькам, умоли Господа мого і Сина Твого, нехай дасть їм корисне для спасіння їх. Вручаю їх Материнському смотрению Твоєму, бо Ти єси Божественний Покров рабам Твоїм. Матір Божа, введи мене у образ Твого Небесного материнства. Вилікуй душевні і тілесні рани дітей моїх (імена), моїми гріхами нанесені. Вручаю дитино цілком Господеві моєму Ісусу Христу і Твоєму, Пречиста, небесному заступництву. Амінь».

  Молитва про одужання дитини

  «Про Премілосердий Боже, Отче, Сину і Святі і Душе, в нероздільній Трійці поклоняємося і славимий, зглянься милостиво на раба Твого (ім’я), недугами одержімаго; відпусти йому всі провини його; подай йому зцілення від хвороби; поверненням йому здоров’я і сили тілесні; подай йому долгоденственное і благого житіє, мирні Твої і примирною блага, щоб він разом з нами приносив вдячні благання Тобі, Всещедрому Богу і Творцеві своєму. Пресвята Богородиця, всесильним заступництвом Твоїм допоможи мені ублагати Сина Твого, Бога мого, про зцілення раба Божого (ім’ярек). Всі святі і ангели Господні, моліть Бога про хворого рабі Його (ім’ярек). Амінь».

  Материнське благословення

  «Господи Ісусе Христе, Сину Божий, молитвами Пречистої Твоєї Матері вислухай мене, грішну і недостойну рабу Твою. Господи, в ласці Своїй владі чадо моє, помилуй і спаси його імені Твого ради. Господи, прости йому всі провини, вольния і невольния, вчинені ним перед Тобою. Господи, настави його на істинний шлях заповідей Твоїх і подай його і просвіти світлом Твоїм Христовим, на спасіння душі і зцілення тіла. Господи, благослови його в будинку, біля будинку, в школі, в поле, в роботі і в дорозі, і на кожному місці Твого володіння. Господи, збережи його під покровом Твоїм Святим від кулі, що летить, стріли, ножа, меча, отрути, вогню, потопу, від смертоносної виразки (промені атома) і від наглої смерті. Господи, захисти його від видимих ​​і невидимих ​​ворогів, від усяких бід, зол і нещасть. Господи, зціли його від будь-яких хвороб, очисти від усякої скверни (вина, тютюну, наркотиків) і полегшу його душевні страждання і скорботи. Господи, даруй йому благодать Духа Твого Святого на многії літа життя, здоров’я і здорового розуму. Господи, Додай і зміцни його розумові здібності і тілесні сили. Господи, дай йому Твоє благословення на благочестиве сімейне життя і благочестиве дітонародження. Господи, даруй і мені, негідній і грішній рабі Твоїй, батьківське благословення на чадо моє в даний час ранку, дня, вечора і ночі імені Твого ради, бо Царство Твоє, всесильне і всемогутнє. Амінь».

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: