Молитва на виграш в лотерею

Молитва на виграш в лотерею

У багатьох православних віруючих хоч один раз протягом життя виникають фінансові труднощі. Іноді в критичних ситуаціях християни змушені звертатися за допомогою в різні фінансові установи. Але коли вже зовсім немає шансів на допомогу, тоді віруючі починають пробувати грати в лотерею, і щоб заручиться підтримкою в таких справах священнослужителі рекомендують читати молитву на виграш грошей в лотерею. При її читанні потрібно обов’язково вірити в те, що ви просите і не грати в лотереї часто. Так як таке заняття в православ’ї вважається гріхом.

Найсильніша молитва на виграш в лотерею

Перед тим як почати читання прохання потрібно задуматися, наскільки це важливо для вас. Бо якщо людина не бідує і просто хоче додатково збагатитися, тоді святі навряд чи допоможуть. Але в разі якщо ви хочете заробити грошей щоб допомогти іншій людині або грошові кошти терміново потрібні вашій родині тоді рекомендується читати прохання на виграш в лотерею великої суми.

Як стверджують очевидці у випадках, коли грошові кошти необхідні для лікування серйозного захворювання або для того щоб просто вижила сім’я, тоді молитва обов’язково буде почута, а допомога послана. Головне потім не забути віддячити свого покровителя за надану допомогу і замовити в храмі подячну молитву.

Як правильно читати молитву

Молитва на великий виграш у лотерею так, як і багато інших вибачення для свого втілення вимагає особливий підхід і правильність виконання. Не варто читати прохання якщо вам цього не потрібно. Священнослужителі з таким проханням рекомендують звертатися до Спиридону Триміфунтському.

Ще за життя преподобний дивував звичайних людей тим, що вмів виліковувати тяжкохворих і навіть воскрешав померлих з мертвих. Але найголовнішим умінням святого було те, що він умів розмовляти з природою. Він не один раз домовлявся з вітром, дощем і сонцем, щоб вони були добрі до інших людей. До святого звертаються з різними проханнями. Йому моляться про:

Крім того, до святого приходять читати молитву на виграш в лотерею. Святий допомагає православним нужденним значно поліпшити фінансове становище. Для того щоб молитва була почута її необхідно читати протягом сорока днів в одне, і теж час читати прохання.

Дане прохання відноситься до числа акафістів. Рекомендації до читання одні і ті ж що і до інших молитвам і акафіст:

Не важливо, коли ви будете читати прохання ввечері або вранці. Головне, щоб віруючий читає молитву вірив в своє бажання і тільки за такої умови ваше прохання буде почуте, і воно неодмінно збудеться.

Про преблаженний святителю Спиридона! Умоли добросердя Чоловіколюбця Бога, нехай не засудить нас за беззаконнями нашими, але учинить з нами по милості своєї. Випроси нам, рабам Божим (імена), у Христа і Бога наше мирне безтурботне житіє, здоров’я душевне і тілесне. Визволи нас від усякого лиха душевних і тілесних, від усіх томлінь і диявольських наклепів.

Поминай нас перед престолом Вседержителя і умоли Господа, нехай дасть багатьох наших гріхів прощення, безбідне і мирне житіє нехай дасть нам, смерті ж живота непосоромлена і мирних та й блаженства вічного в майбутньому веце сподобив нас, так невпинно возсилаємо славу і подяку Отцю і Сину і Духу святому, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: