Шугарінг — цукрова депіляція в домашніх умовах

Шугарінг - цукрова депіляція в домашніх умовах

Жінки завжди прагнуть виглядати красивими. Ідеальна зачіска, гарний макіяж, наряд… Для завершення образу необхідна гладка шкіра. Вже набридло використання бритв, яке не дає довгого ефекту. Ми вам розповімо про ефективний, натуральний, швидкий і, що не менш важливо, дешевий спосіб депіляції — шугарінг (походить від англ. «Sugar» — цукор).

Історики вважають, що основоположником цього способу є Нефертіті. Служниці наносили на тіло цариці липку суміш, потім знімали її з волосками.

Цукрова депіляція була популярною і в Стародавній Персії, звідки і має другу назву — «перська» депіляція. У східних країнах на сьогоднішній день шугарінг — просто необхідна процедура перед заміжжям.

Цей спосіб допоможе видалити небажану рослинність за допомогою цукру, розчиненого у воді. Такий сироп впливає практично, як і віск. Його необхідно нанести на ділянку, де хочете позбутися від непотрібних волосся, потім разом з волоссям відірвати.

Переваги цукрової депіляції:

Ну що почнемо? Для приготування сиропу вам необхідно:

Для великої порції:

Головне завдання в цій процедурі — правильно приготувати цукровий сироп.

Отже, змішуємо воду, цукор і лимонний сік (природно, без кісточок). Робимо це в вогнетривкої посуді, можна використовувати металеву форму. Ставимо на невеликий вогонь і постійно помішувати. Не слід змінювати температуру ні в якому разі! Якщо суміш занадто загусла і не заважає, додайте столову ложку води. Стежимо, щоб цукор не пригоріла! Спочатку суміш закипить, через деякий час цукор придбає прозорість, потім золотисто-коричневий колір і карамельний запах. Це знак, що суміш готова. Після знімаємо з вогню і даємо сиропу трохи охолонути (хвилин 15-20).

Щоб перевірити, чи правильно приготовлена ​​суміш, обережно візьміть невелику кількість на палець. Сироп не розтікається і з неї можна скачати кульку? Тоді ви все зробили правильно. Якщо суміш вийшла занадто рідкою — вона не підійде для видалення волосся.

Перейдемо до справи.

Візьмемо трохи суміші і нанесемо на ділянку з волосками. Поверх шару цукру можна скористатися марлевими або тканинними смужками (як при воскової депіляції). Почекаємо трохи і різким рухом зриваємо смужку проти росту волосся. Потім повторюємо, поки не вилучимо всю небажану рослинність. Якщо під час депіляції сироп охолов — просто підігрійте його на невеликому вогні. Щоб суміш не остигала, радимо тримати її на водяній бані, яка буде підтримувати теплу температуру.

Суміш цукру і лимонного соку дуже легко видаляється — розчиняється простою водою без всяких проблем і чистить шкіру.

Потрібно відзначити, що, особливо в перший раз, процес шугаринга хворобливий, але терпимий, а з кожним разом буде ставати все легше.

Також варто сказати, що часте застосування цукрової депіляції може призвести до пошкодження фолікул, тобто може з часом взагалі зупинитися ріст волосся.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: