Як позбутися від хропіння народними методами

Як позбутися від хропіння народними методами

Зміст:

Напевно, в кожному будинку, де є хропун, наближення ночі викликає нервове тремтіння у його мешканців. Чи жарт — намагатися заснути під грім хропіння! І головне, сам джерело дратівливих звуків в общем-то і не винен. Хропіння контролю не піддається, а значить, і відповідальності на Хропунам за порушений чужий сон немає. Але кому від цього легше?

Ось і «виселяють» жінки чоловіків-хропунів з подружньому ліжку, а чоловіки рятуються втечею на диван в сусідню кімнату від хропуть дружин. Який вже тут сон в обнімку!

Але ж «винуватці» нічного шуму нітрохи не менше страждають від власного хропіння. Навіть, мабуть, більше. Тому що оточують хропіння всього лише дратує, не даючи повноцінно заснути. Що, звичайно ж, псує настрій і самопочуття, але життя все-таки не загрожує. А ось Храпун щоночі, образно кажучи, втрачають по крапельці здоров’я.

Справа в тому, що хропіння, за великим рахунком, це розлад функції дихання під час сну. Відбувається такий розлад з різних причин. І серед них — надмірна повнота, порушення будови носових ходів і перегородки в результаті травми, набряки і запалення слизових носа і ротової порожнини, поліпи в носі або нежить. Є й інші, більш серйозні причини, що викликають хропіння.

Лікарі попереджають, що щонічний хропіння, що утруднює дихання, загрожує захворюваннями серцево-судинної системи через нестачу кисню.

Регулярні короткочасні зупинки дихання під час хропіння називаються апное. Це дуже серйозне захворювання і потребує лікування у лікаря.

Люди, які страждають хропінням ночами, вдень часто страждають від головного болю і перепадів тиску. Звідси підвищена дратівливість, низька працездатність, погіршення пам’яті і зниження життєвого тонусу.

Позбавлення від хропіння не тільки полегшить життя вашим близьким, але і поліпшить ваше самопочуття.

Капуста і мед проти хропіння

Кілька забавне засіб від хропіння зустрічається в деяких джерелах народних рецептів здоров’я — їсти протягом місяця на ніч «бутерброди» з капустяного листя з медом. Частково взаємозв’язок можна простежити: занадто щільно набитий за вечерею шлунок буде тиснути на діафрагму, що утруднює дихання. А ось капустяний листок з медом замість шматка м’яса з картоплею вляжеться в шлунку, не дуже його обтяжуючи. Завдяки ж грубим волокнах сирої капусти і високим поживним властивостям меду при меншому обсязі їжі виникне комфортне відчуття ситості. Як би там не було, але ті, хто рекомендував даний рецепт, запевняли: діє засіб!

Кора дуба і календула проти хропіння

Заварені окропом кору дуба і квітки календули наполягати в щільно закритій тарі. Настоєм полоскати горло, вирушаючи в ліжко. Теж, кажуть, допомагає, якщо полікуватися таким чином протягом кількох місяців. Довго, звичайно, але не на тлі перспективи мучитися від хропіння довічно.

Вправи для мови і м’язів щелепи проти хропіння

1.Встаньте перед дзеркалом і покажіть себе мову. Висуньте його так далеко, як можете. Зробіть вигляд, що хочете лизнути себе під підборіддям. Затримайте мову в цій «позиції», повільно рахуючи до десяти. Повторіть вправу раз тридцять.

2.Возьмем себе рукою за підборіддя, спробуйте управляти нижньою щелепою «вручну», імітуючи розмову, жувальні рухи. При цьому намагайтеся «ускладнювати» руці «управління», напружуючи щелепу і чинячи опір. Повторіть вправу не менше тридцяти разів.

Якщо ці дві вправи повторювати регулярно не менше двох разів на день, то дуже скоро м’язи нижньої щелепи зміцніють настільки укупі з м’язами мови, що навіть уві сні тонус їх буде досить високим, щоб врятувати вас від хропіння.

3.Возьміте в зуби олівець плазом і міцно прикусите його. Уявіть, щоб було веселіше робити вправу, що ви бульдог і щелепи потрібно стиснути міцно-міцно. Мінімум на п’ять хвилин. Якщо не вийде відразу так надовго утримувати щелепи в напругу — тримайте, скільки вийде, раз від разу збільшуючи час «хватки».

Слід розуміти, що народні засоби від хропіння мало допоможуть у випадках, коли причиною «концертів по ночах» є фізичні дефекти носоглотки. Проте в результаті народного лікування хропіння можна значно знизити інтенсивність «громових розкатів» ночами.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: